NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Co was derwuje i przeszkadza w miescie?,
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 21:23  
Cytuj
Najbardziej na nerwy działa mi wieśniactwo i bezczelność większości (podkreślam słowo większości bo nie wszyscy) właścicieli psów. Jeden jedyny raz widziałem Panią, która sprzątała po swoim piesku, który narobił na trawnik. W wielu miejscach na trawnikach JAK BYK jest napisane "zakaz wyprowadzania psów" a ostatnio Pani w szpileczkach stoi sobie a piesek sra pod tą tabliczką. Ona oczywiście udaje że czytać nie umie i idzie dalej. Jak człowiek takie coś widzi to tylko faszystowskie pomysły przychodzą do głowy. Później wystarczy, że zboczysz lekko z chodnika albo idziesz z dzieckiem na spacer i patrz pod nogi dziecka żeby w to g.....o nie wdepnęło (to na Al. Jana Pawła między blokami 2 a 4) tam masakra jest z tymi g......nami. Inny przypadek, druga Paniusia idzie z kotkiem koło Wałowej i Poniatowskiego gdzie jest plac zabaw. Kotek szybciutko zmyka do piaskownicy, tam się załatwia a Pani jakby nigdy nic idzie dalej. Ale tej Pani życzę takiej imponującej wielkiej kupy na wycieraczce przed drzwiami!!!! Trzeba być naprawdę niesamowicie egoistycznym imbecylem żeby tak postąpić w takiej sytuacji.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 21:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 21:26  
Cytuj
Ja nienawidzę dewotek plotkarek, które całe dnie siedzą na ławkach przed blokiem.
Oczami wyobraźni widzę, jak strzelam do nich z bazuki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Ja nienawidzę dewotek plotkarek, które całe dnie siedzą na ławkach przed blokiem.
Oczami wyobraźni widzę, jak strzelam do nich z bazuki


heh tez mam czasem takie myśliuśmiech

Przede wszystkim to brakuje sygnalizacji świetlnej na ruchliwych ulicach niestety tak jest w wielu miastch.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 23:45  
Cytuj
Amanda, na jakich ruchliwych ulicach wg Ciebie brakuje sygnalizacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 23:51  
Cytuj
Trolejbusie brakuje świateł na przejściu dla pieszych na ulicy bodajże Poniatowskiego. Przejść przez ulice w stronę Lidla, marzenia. Jeszcze żaden kierowca nie zatrzymał się mi przed przejściem. Już dawno powinno być jak w Niemczech z tymi przejściami.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 00:21  
Cytuj
CYTAT
Amanda, na jakich ruchliwych ulicach wg Ciebie brakuje sygnalizacji?

Jana Pawla na przejściu kolo malej Biedronki to wg. tragedia tam jest moim zdaniem , Popieluszki kolo banku NBP i na Ken.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 00:28  
Cytuj
W kwestii dużego ronda i świateł to ja również nie mam problemu z jazdą tam i pewnie większość osób, które na ten temat się wypowiadają uważają, że wszystko jest ok... jednak wypadki i kolizje są... a skoro są i to często to jednak coś powinno się tu zmienić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 08:06  
Cytuj
jakim mieście ? w miastach ludzie są inni.. tutaj jest jeden wielki burdel nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 09:28  
Cytuj
CYTAT (nighthawk)
jakim mieście ? w miastach ludzie są inni.. tutaj jest jeden wielki burdel nie wiem


To może opiszesz, jak inni są ludzie? No i może napiszesz skąd Ty do Nas przywędrowałeś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (nighthawk)
jakim mieście ? w miastach ludzie są inni.. tutaj jest jeden wielki burdel nie wiem




O tak,"nighthawk" napisz coś o ty innych ludziach, może się czegoś od nich nauczymy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 17:22  
Cytuj
Najbardziej denerwuje mnie mała ilość koszy na śmieci na mieście,
I to jak ludzie zaśmiecają las wokół miasta- to jest masakra,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 18:08  
Cytuj
Najlepsze co mnie spotkało w Stalowej Woli to podmiejski do Niska. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 20:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:24  
Cytuj
wq****a mnie, ze nie można w stokrotce na Narutowicza kupić chleba - bo żadnej babie nie chce się ruszyć do lady i obsłużyć ! no ... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Czerwona fala umiech Jak zaliczysz jedno skrzyzowanie na czerwonym to juz poznije kazde twoje umiech


Oj tak, popieram synchronizacja świateł ( wszystkich ,nie tylko na alejach ) jest do bani. A można by trochę korki rozładować niewielkim kosztem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
wq****a mnie, ze nie można w stokrotce na Narutowicza kupić chleba - bo żadnej babie nie chce się ruszyć do lady i obsłużyć ! no ... ;)
w tej stokrotce trzeba uwazac co sie kupuje chleb tostowy po terminie.ser zolty pokrojony zapakowany w woreczki z nalotem bialym (stary i zepsuty)niestety trzeba dreptac do fraka az na centrum4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 21:37  
Cytuj
Kupy psów i lekkie podejście właścicieli do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:16  
Cytuj
Wkurzają mnie pociągi, które muszą tak wyć przed każdym przejazdem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 13:01  
Cytuj
A mnie denerwuje, że nie ma gdzie wyjść z rodziną w niedzielę, nie ma gdzie wyjść wieczorem ze znajomymi i nie ma gdzie wyjść z dziećmi na spacer.
Wkurza mnie też to, że nie można tu kupić nic porządnego. Sama tandeta, bo tanio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 13:21  
Cytuj
CYTAT (mik8)
A mnie denerwuje, że nie ma gdzie wyjść z rodziną w niedzielę, nie ma gdzie wyjść wieczorem ze znajomymi i nie ma gdzie wyjść z dziećmi na spacer.
Wkurza mnie też to, że nie można tu kupić nic porządnego. Sama tandeta, bo tanio.


Winę za to ponosi stalowowolskie społeczeństwo, taka podaż jaki mamy popyt. Dla kilku osób nikt nie otworzy szanujących klienta miejsc i nie zamówi wartościowych towarów do sklepów.
Dodam, że mnie też to przeszkadza.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 20:26  
Cytuj
Klemens i to mnie właśnie najbardziej wkurza, że nie ma popytu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 20:56  
Cytuj
A ja lubię to miasto , lubię przyjechać do Stalowej Woli tu zaczymał sie czas lubię posiedzieć na stadionie MOSiR , są wspaniałe kina , super targ w sobotę , ciuchlandach super towar można wygrzebać ,a i w komisach samochodowych można też wybrać jakiegoś złoma tanio , jest czas zapalić fajkę w aucie jak stoję w korku . Jest gdzie pobawić się w sobote w PLANECIE jest super nawet przedszkole wpuszczają . Nie zmieniajcie tego miasta bo warto tu wracać tylko żeby nie smierdziało tak w okolicach Uniwheelsu .ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 21:43  
Cytuj
No właśnie, wspominaliście o tej sortowni smieci koło bagpaku? To jakiś sen wariata, śmierdzi jak cholera. To może teraz ubojnie drobiu koło Urzędu Miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 09:30  
Cytuj
Ostanio przeczytałem w "Sztafecie , ze gdyby nie Lucjusz Nadbereżny i Weber stalowowolskie wyroby hsw skazaneby były tylko na strzelanie podczas rezurekcji na Wielkanoc. Otóż te dwa wredne typy wszędzie wsadzają swoje łby aby się pokazać. Pojechali specjalnie na targo mspo kielce, nie wiem po co aby się ściskać i całować oraz zjeść obiad z prezydentem Dudą, o produkcji wojskowej nie mają pojęcia. W miescie nie widać żadnych inwestrycji, nie licząc "największych" przenośnych łaźni letnich i paru rurek wbitych do piasku w parku za szkołą muzyczną. Nie ma pieniędzy z budżetu miasta na inwestycje natomiast są na kampanie najpierw prezydenta Dudy, a teraz do parlamenu pana Rafała Webera. Teraz jeździ z cyrkiem objazdowym po mieście, nic nie robi tylko rozmawia o dupie marynie, a sam Nadbereżny i Weber grbą kase trzepią z budżetu miasta. Dla Webera specjalnie utworzono moiejsce pracy w Tarnobrzeskim Wordzie z-cy durektora, jedyne takie stanowisko w Polsce w struktirach Wordu, nic nie robi a 10000zł bierze, ot i to cała prawda o pisie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 19:30  
Cytuj
A mnie wkurza uprzejmość ekspedientek w sklepach które z łaska i wielkim fochem obsługują klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »