NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Wojna z KRZYŻEM, Prezydent przeciw krzyżowi na Modyniu
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
nie mam nic przeciwko osobom wierzacym jesli rzeczywiscie zyja zgodnie z wyznawana wiara i nie usiluja \'uzdrawiac\' innych...
jednak dziwia mnie bezmyslne tlumy idace slepo za bezsensownym gadaniem ksiedza, poniewaz prawdziwa wiara nie potrzebuje posrednikow za pieniadze i palacow ze zlota...


A od czego byli apostołowie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 12:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 14:00  
Cytuj
mclena tesknilem ;] gdzie smakowe dowcipy ^^

spartan no sory ale swojego czasu tak tego nie ujmowales :] generalnie byles anty jakimkolwiek sakramentom, ale zjadlyby cie tesciowa i malzonka cos w ten desen :] i ustalone zostalo ze to wszystko dla spokoju dzieci co jak najbardziej si :]

teksty anty mnie wcale nie przeszkadzaja :] ostatnie nie - 6 artow + stala rubryka opowiesci z kruchty :] wydawane co tydzien pani mi w kiosku zostawia zeby nie braklo :]

ale nagonka tak, ile tekstow z dupy przewinelo przy artykulach o kapliczkce, od pasibrzuchow do nawolywan o rozpizdzenie czy podpalenie :] no ludzie, ktory ksiadz wydal decyzje jezeli niewiadomo zapewne sie dojdzie, bedzie to ktos wysoki w hierarchii, leszcz wikary takiej mocy nie ma :]
art 24 konkordatu ratyfikowanego w 1998 r
CYTAT
Kościół ma prawo do budowy, rozbudowy i konserwacji obiektów sakralnych i kościelnych oraz cmentarzy — zgodnie z prawem polskim. O potrzebie budowy świątyni i o założeniu cmentarza decyduje biskup diecezjalny lub inny właściwy ordynariusz. Budowę obiektów sakralnych i kościelnych oraz założenie cmentarza inicjują właściwe władze kościelne po uzgodnieniu miejsca z kompetentnymi władzami i po uzyskaniu wymaganych decyzji administracyjnych.


wiec jezeli nie chcesz jeden z drugim czekac na to co zrobi prezydent stalowej, to zloz powiadomienie o przestepstwie, moze jakis pozew zbiorowy, podpiszcie sie nazwiskiem i heyah :]

wierzenia mi srednio po drodze nawet w wieksze swieta nie praktykuje :] do kosciola podrzucam tylko babcie, nad grobami bliskich tez sie nie modle a wspominam, ale nie zamierzam nic recznie nikomu tlumaczyc, kazdy ma swoja glowe i niech zyje jak chce

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 14:20  
Cytuj
no to chyba wyjasniliśmy sobie wszystko- z pomocą innych forumowiczów !!!!
i o to chodziło !!!!ok

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 14:33  
Cytuj
to na koniec dowcip koscielny ^^ dzisiaj tacy nie bedzie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nie mam nic przeciwko osobom wierzacym jesli rzeczywiscie zyja zgodnie z wyznawana wiara i nie usiluja \\\'uzdrawiac\\\' innych...
jednak dziwia mnie bezmyslne tlumy idace slepo za bezsensownym gadaniem ksiedza, poniewaz prawdziwa wiara nie potrzebuje posrednikow za pieniadze i palacow ze zlota...


A od czego byli apostołowie???


nie uszczęśliwiali ludzi na siłę
i nie brali za to kasy

ja mogę powiedzieć za siebie:
za dużo już tego dobrego...
po co podzielić następną parafię na dwie... ?
czy ten spór nie odrzuci ludzi od następnego kościoła z kolei?
a co z ludźmi mieszkającymi w pobliżu?
i czy zdanie młodych nie ma już znaczenia?
to właśnie oni za jakąś chwilkę będą wspierać wiarę
ale dzięki takim zabiegom ze strony kościoła przychodzi mi na myśl:
czy aby napewno będą chcieli??

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 15:21  
Cytuj
A od czego byli apostołowie???

wlasnie Gal - apostolowie byli od gloszenia 'dobrej nowiny' nie od narzucania sila swoich pogadow, siwat, nie od zbierania mamony i oplywania w bogactwa - nie porownuj kleru do apostolow bo oni nie maja z tym nic wspolnego...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
mclena tesknilem ;] gdzie smakowe dowcipy ^^




jej IFG umiech normalnie aż się uśmiechnęłam umiech a uwierzysz, że ja też tęskniłam? jezyk hihihi umiech air kiss

a dowcipy... może po pracy coś wrzucę ;)


albo za chwilkę umiech


CYTAT
ale nagonka tak, ile tekstow z dupy przewinelo przy artykulach o kapliczkce, od pasibrzuchow do nawolywan o rozpizdzenie czy podpalenie :]


sorki, ale jak ktoś to w końcu podpali to problem zniknie na amen ;]

CYTAT

wiec jezeli nie chcesz jeden z drugim czekac na to co zrobi prezydent stalowej, to zloz powiadomienie o przestepstwie, moze jakis pozew zbiorowy, podpiszcie sie nazwiskiem i heyah :]


a może by tak pospieszyć się... i postawić tam coś zanim wjadą buldożery "na ziemię Wybraną"...? chytry

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
a może by tak pospieszyć się... i postawić tam coś zanim wjadą buldożery "na ziemię Wybraną"...?


Kamień węgielny pod jakieś burdello, Franka by chyba szlag trafił smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 16:39  
Cytuj
CYTAT


Kamień węgielny pod jakieś burdello, Franka by chyba szlag trafił smiech2.


na toś teraz pojechał po całości jezyk

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 16:41  
Cytuj
No co, przecież to nie jest żadne święte miejsce tylko miejsce samowolki budowlanej jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
No co, przecież to nie jest żadne święte miejsce tylko miejsce samowolki budowlanej jezyk.


owszem... jednakże i na burdel mus być pozwolenie umiech
Taką moc ma Prezydent, niech tam coś postawi czego Frankowski nie będzie mógł ruszyć...

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 17:00  
Cytuj
No wiem, ale tak dla jaj można coś postawić, niech się księciunio z Sandomierza powkurza, a po dwóch dniach przyjść i zwinąć cały kramik smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 17:06  
Cytuj
właśnie... tak a propo to to troche ja odpust wygląda... a... nie mam siły już do tego bajzlu... nie znam "zasług" prezydenta STW słyszy się to i owo... raz pozytywnie, raz negatywnie... ja go mimo wszystko podziwiam, że się postawił Biskupowi i twardo kontratakuje... nie obchodzi mnie dlaczego to robi, czy widzi w tym jakiś uszczerbek w swoim interesie, liczy się to, że się kuźwa nie boi i twardo sprzeciwia i walczy. Przecież STW taka wierząca... jeszcze te wszystkie moherowe kapturki się wypną na wyborach czy coś... tak trzymać... i więcej takich ludzi kuźwa! czekam na takiego co stanie murem przed Rydzykiem... a... no i jeszcze takie jajuszko... co z tą siecią Rydzykową? funguje to?

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 17:20  
Cytuj
Co, nie możesz się doczekać kiedy starterek sobie kupisz jezyk?
Tutaj o tym piszą: http://www.telep(...)id=15309

Cierpliwości, już niedługo jezyk smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 20:40  
Cytuj
CYTAT

a uwierzysz, że ja też tęskniłam? jezyk hihihi umiech air kiss

wybaczysz jezeli napisze ze nie bardzo ? ;D
z rydzkiem to chyba ciezej bedzie niz z rzadem olszewskiego :] jak sie kiedy to wydarzy to dam w intencji wstecz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
A od czego byli apostołowie???

wlasnie Gal - apostolowie byli od gloszenia \'dobrej nowiny\' nie od narzucania sila swoich pogadow, siwat, nie od zbierania mamony i oplywania w bogactwa - nie porownuj kleru do apostolow bo oni nie maja z tym nic wspolnego...


Ja jestem zdania że nie powinno się oceniać całości w ten sposób że wszyscy są zli, łakomi na kase itd.bo jest to nie w porządku wobec tych, prawdziwych księży, którzy wykonują dobrze swoje obowiązki,zgodnie z powołaniem.Też miałem bardzo złe zdanie na temat kapłanów, ale przeciesz nikt mnie do niczego nie zmusza,nie wyciąga mi pieniędzy na siłe z kieszeni,to ja decyduje czy daje kase na tace czy nie, idąc do kościoła napewno nie idę tam dla księdza itp.Zgodzę się z Wami że są takie sytuacje że np: ksiądz bezczelnie mówi że za mało się daje na tace, ale osobiście mam to za przeproszeniem w dupie.Więcej syfu jest w polityce , tam niestety nie mamy już takiej możliwości decydowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 21:33  
Cytuj
przepraszam ale kto z nas-was żyje dzisiaj "ponad stan" tak jak księża???????????


to troche "kłuje" w oczy !!! przynajmniej mnie !

wszechobecna bieda,bezrobocie,liczenie rachunków co miesiąc-co zapłacić a co może poczekać,wydatki na dzieci-a wiadomo ze kazdy chce dać dzieciom wszystko co najlepsze,jakieś raty,nowy kredyt- niby nic a tak wiele !!!!ZUS- albo komornik !!!
a pan ksiądz zyje sobie za darmo i jeszcze mu mało !!!

pewnie zaraz dostane zjeby jak zwykle ale cóż....mówie o tym co widzę i co mi się nie podoba !!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
przepraszam ale kto z nas-was żyje dzisiaj \"ponad stan\" tak jak księża???????????


to troche \"kłuje\" w oczy !!! przynajmniej mnie !

wszechobecna bieda,bezrobocie,liczenie rachunków co miesiąc-co zapłacić a co może poczekać,wydatki na dzieci-a wiadomo ze kazdy chce dać dzieciom wszystko co najlepsze,jakieś raty,nowy kredyt- niby nic a tak wiele !!!!ZUS- albo komornik !!!
a pan ksiądz zyje sobie za darmo i jeszcze mu mało !!!

pewnie zaraz dostane zjeby jak zwykle ale cóż....mówie o tym co widzę i co mi się nie podoba !!!



No napewno za ogólną biede ciżko winić księży, podobała by mi się postawa księdza który zamiast kupna sportowego BMW idzie z pomocą biednym rodziną.Może gdzieś są takie przypadki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
przepraszam ale kto z nas-was żyje dzisiaj \"ponad stan\" tak jak księża???????????


to troche \"kłuje\" w oczy !!! przynajmniej mnie !

wszechobecna bieda,bezrobocie,liczenie rachunków co miesiąc-co zapłacić a co może poczekać,wydatki na dzieci-a wiadomo ze kazdy chce dać dzieciom wszystko co najlepsze,jakieś raty,nowy kredyt- niby nic a tak wiele !!!!ZUS- albo komornik !!!
a pan ksiądz zyje sobie za darmo i jeszcze mu mało !!!

pewnie zaraz dostane zjeby jak zwykle ale cóż....mówie o tym co widzę i co mi się nie podoba !!!


nie... ja Cie popieram w 100% umiech

CYTAT
wybaczysz jezeli napisze ze nie bardzo ? ;D


wybaczę, bo takiej reakcji z Twojej strony się spodziewałam ;] Ty w ogóle taki smakowy jesteś jezyk good

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Co, nie możesz się doczekać kiedy starterek sobie kupisz jezyk?
Tutaj o tym piszą: http://www.telep(...)id=15309

Cierpliwości, już niedługo jezyk smiech2.


jeśli tylko będą mieć atrakcyjne pakiety... ;)

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2009r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
wybaczę, bo takiej reakcji z Twojej strony się spodziewałam ;] Ty w ogóle taki smakowy jesteś jezyk good
w zimie za mlodu na sankach za maluchem jedzilem i mnie przewialo ;] przerazilas mnie ze ja taki latwy ;]

CYTAT
jeśli tylko będą mieć atrakcyjne pakiety... ;)


ponoc jakis pakiet dla mlodych malzenstw "poki smierc nas nie rozlaczy" - rozmowy "za co laska" w niedziele po sumie, a w dni powszednie "godzinki" za free ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2009r. 09:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2009r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Kamień węgielny pod jakieś burdello, Franka by chyba szlag trafił smiech2.


CYTAT
… widzę, że i ty jesteś spolegliwy wobec tych populistycznych bredni o czarnej mafii, których poziomu nie powstydziłby się Andrew Lepper w czasach swoich najgłupszych wystąpień.


No, no a mnie to bezprzykładnie opieprzyłeśjezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2009r. 10:22  
Cytuj
straszna jest ta strona ^^ trza czuwac 24/7 - sie czlowiek rozluzni to miedzy zebra :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2009r. 11:09  
Cytuj
,,Czarni '' to firma z tradycjami , ponad dwa tysiące lat doświadczenia w zarabiany. Zobaczcie jak wygląda centrala w Rzymie chytry. Tylko jedna ,,firma'' ma się lepiej ale też mają lepszy staż w interesie. Tyle że ,,STARSI BRACIA '' nie afiszują się tak z bogactwem i zarabiają zgodnie z prawem ( to nie ich wina że jest takie dziurawe , a może jednak ich wina ?)

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »