NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Nie polecam biura tłumaczeń Lingua-dar,
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:49  
Cytuj
Tu się nic kupy nie trzyma. Nie sądzę, aby maya kłamała. Na razie to wygląda jakby ktoś w biurze na lewo kroił klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 00:29  
Cytuj
Nie wydaje mi się również aby stała klientka nie reklamowała tego osobiście i nie uzyskała zwrotu kosztów lub rabatu. Coś tu po prostu nie pasuje. Czekam na skan lub zdjęcie całości f-vat a nie tylko fragmentu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 08:11  
Cytuj
Panie i Panowie, właśnie o to chodzi. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że któreś z naszych tłumaczeń wykonaliśmy na kiepskim poziomie to oczywiście jest to podstawą do reklamacji, w ramach, której naprawiamy szkody, udzielamy rabatu, słowem próbujemy wyjść z twarzą itd. Pani Mayaa po prostu nie korzystała z naszych usług - a już na pewno nie dotyczy to zlecenia, które wyżej opisała. Z tego co zdążyłem się zorientować naruszyła paragrafy kodeksu cywilnego, a preparując fałszywy dokument księgowy także kodeksu karnego. I tyle w tym temacie. Życzę miłego weekendu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
Nie wydaje mi się również aby stała klientka nie reklamowała tego osobiście i nie uzyskała zwrotu kosztów lub rabatu. Coś tu po prostu nie pasuje. Czekam na skan lub zdjęcie całości f-vat a nie tylko fragmentu.


A dla mnie nie jest dziwne, że nie reklamowała osobiście bo jest w ciąży. Na forum do tej pory udzielała się w wątkach o porodówce, cesarce, położnictwie i nawet tu wspominała o swoim odmiennym stanie. Serio nie chce mi się wierzyć, aby ktoś preparował dokument, aby pokazać go tylko użytkownikom. Nieuczciwa konkurencja zakłada wątek, obrzuca g*** i się zamyka. Jak dla mnie ten pseudo dokument wystawił ktoś z biura. Albo ktoś robi wałka właścicielowi, albo właściciel wystawia takie falsyfikaty na lewo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 10:41  
Cytuj
Obstawiam identycznie jak sofia. Pozatym uważam że nie jest przypadkiem że i rachunek i fv wyglądają podobnie i albo właściciel trzaska lewiznę ale twierdzi że nie, albo powinien się zainteresować pracownikami. Proste pytanie do właściciela czy siedzi pan cały czas w biurze??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 10:49  
Cytuj
Szanowni Państwo,

nie muszę powtarzać i wałkować to samo w kółko. Jeden z moich Klientów zresztą pokazał rachunek wystawiany przez moją firmę. Lewizny też nikt nie uskutecznia bo biuro prowadzę sam i sam wystawiam wszystkie rachunki. I tyle w tym temacie. Podobne praktyki zdarzają się w innych miastach - z tego co donoszą mi koledzy z branży. Tak bywa. Ja oczerniania i fałszowania dokumentów nie zamierzam odpuścić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 10:59  
Cytuj
Śledzę wątek z czystej ciekawości i rzeczywiście nic tu się nie trzyma kupy.Skoro pan prowadzi biuro sam i nie wchodzą tu w grę przekręty ew. pracowników to co??Ktoś podszywa się pod jego biuro?A może od razu ustalic pod jaki numer dzwoniła klientka i z kim w ogóle rozmawiała??Lub pod jaki adres udał sie jej narzeczony?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 11:38  
Cytuj
Ja w to już nie wnikam, tym się będzie zajmować mam nadzieję odpowiednia służba. Poza tym jak widzicie Państwo moja "Klientka" zamilkła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 11:46  
Cytuj
A może urodziła? Coś wspominała o swym odmiennym stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Ja w to już nie wnikam.


Jakby mnie ktoś tak wkręcał mimo wszystko bym wnikała. Jeśli się nie chce "wnikać" dla mnie świadczy to, że ma Pan coś jednak wspólnego z tą fakturą pokazaną przez Maję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 00:46  
Cytuj
Nie mam narzędzi by w to wnikać, co nie znaczy, że mnie to nie interesuje. Ja po prostu zwrócę się do odpowiednich organów by wyjaśniły to oszustwo i fałszowanie dokumentów. Nie mam wpływy na to czy Pani ma czy nie ma wątpliwości. Już kilkukrotnie podkreślałem, że to jakiś przekręt, być może konkurencji i nie zamierzam się powtarzać. Gdybym miał cokolwiek na sumieniu to bym się nie wychylał i pozwoliłbym, aby wątek umarł śmiercią naturalną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:02  
Cytuj
Wysłałam do Pana wiadomość na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:49  
Cytuj
czemu PW? Wszyscy jesteśmy ciekawi kto kłamie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:52  
Cytuj
Nie chcę siać zamętu, dlatego poczekam na odpowiedź właściciela. O ile się doczekam, bo jeśli nie będzie odzewu to maya ma racjęzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:28  
Cytuj
Już odpisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:34  
Cytuj
Wychodzi na to, że w wątku kłamie maya. Tylko po co? Jeśli to faktycznie nieuczciwa konkurencja to musiało się komuś nieźle chcieć. Inną opcją jaka przychodzi mi do głowy to, że pan Tomasz podpadł jakiejś kobiecie i się teraz mści. Niemniej jednak życzę wszystkiego dobrego. Tu chyba tylko sąd jest w stanie orzec kto ma rację.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:38  
Cytuj
Fiołkowa - konto założone dzisiaj... mówi to samo za siebie. Ja bym tu poròwnał nr IP pewnych osób ale.... w każdym bądź razie daje do myślenia ale mało mnie to obchodzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:39  
Cytuj
No to pogadali sobie na PW i sprawa "jasna". A czepu pan od tłumaczeń jeszcze nic w temacie nie zrobił tylko zapowiada?
czemu świeżo otwarte konto nagle stwierdza winę? Coraz lepiej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:42  
Cytuj
Nie mam nic wspólnego z właścicielem. Jeśli chcecie wiedzieć to napisałam do nirgo fałszywą wiadomość na pw, jako rzekoma klientka, któa dostała podoobną fakturę do maya. Tylko po to, aby zobaczyć jaka będzie reakcja. Wystawianie faktur vat przez nievatowca to przestępstwo skarbowe. Gdyby człowiek miał coś na sumieniu to by zamiótł sprawę pod dywan, a nie zaciekle dyskutuje z połową miasta. Jeśli chcecie dam wam hasło do mojego konta. Wejdziecie sobie i przeczytacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:44  
Cytuj
Czyli g....o dalej wiadomo. Bawcie się dalej bo powagi w tym nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:45  
Cytuj
No to wszystko już jasne, a ja głupi podejrzewałem spisek. mlotek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 22:48  
Cytuj
Proszę się nie martwić działam, ale przecież nie mam obowiązku informować o każdym moim kroku w tej sprawie. Rozumiem Państwa ciekawość, bo sam chciałbym wiedzieć kim jest Maya i dlaczego jej "sympatia" dotyczy mojej firmy. Może mi ktoś pomoże i przynajmniej, o ile wie i może, sprawdzić czy nr IP pani Mayi jest zarejestrowany w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 07:51  
Cytuj
Jesli juz nikt nie wnosi nic do tematu to zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »