NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Pomysły na wieczór w Stalowej Woli,
Posty: 6
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 19:56  
Cytuj
Hej ;) Mieszkam tu od niedawna i chciałabym zapytać, jakie miejsca polecacie na miłe spędzanie wieczorów na mieście z mężem lub przyjaciółmi? Zwłaszcza weekendy czyli piątek i sobota. Chodzi mi np o atrakcje typu kręgle, itp. a także jakieś fajne bary i miejsca, w których można potańczyć? Za wszelkie propozycje będę wdzięczna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 19:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 09:34  
Cytuj
Ja bym pewnie przetarła stare szlaki - piwo w Billi (o ile puszczają tam jeszcze dobrą muzykę, bo przy hepisedzie nie mam zamiaru siedzieć), a coś zjeść... cóż, jest jedno godne miejsce z dobrym papu: Mama Burger. umiech I tak się składa, że całkiem niedaleko Billi. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 11:11  
Cytuj
co chcesz od Happysad'u? jest o wiele wiecej gownianej muzyki. dobrze ze bibera nie puszczaja. Poza tym Billa to nie jest lokal do posiedzenia i pogadania. Tam sie idzie na piwo i bilarda, z reszta tez nie kazdemu pasuje tego typu lokal.
A poza Burgerem polecamy FIORI. Najlepsza pizza w STW, ładny lokal, miła obsługa, ceny relatywnie niskie. Lokal godny uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 12:15  
Cytuj
A to, że zawsze w Billi była dobra muzyka, przy której właśnie hepisad to szit. No a ostatnio jak tam byłam barmanki wałkowały całą dyskografię... Szlag mógł trafić już od samego braku różnorodności.
Kwestia gustu muzycznego, bo dla mnie to zawsze był lokal do posiedzenia i pogadania, gdzie po wyjściu nie miałam papki zamiast mózgu od umcyków czy innych eremefów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 18:56  
Cytuj
Kruszyna i nic sie nie dowiedzialas☺moze pizzeria np.biesiadowo .a potanczyc hmmm moze sloneczko dansingi.nie mam pojecia gdzie mozna wyjsc w stw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2015r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
nie mam pojecia gdzie mozna wyjsc w stw

To po co głos zabierasz jak nie masz pojęcia?
Do Biesiadowa to się nie chodzi tylko zamawia na telefon bo wątpliwa przyjemność jest siedzenia w tym lokalu, ale pizza może być jak patrząc na cenę i szybkość dostawy.

Kręgle są w NNN - sam lokal przereklamowany trochę, ale poza piątkami i sobotami to spokojnie i można pomręglować.

Pizza dobra to Gondola koło PKS, za to przyjemny klimat to we wspomnianym wcześniej Fiori i pizza jeszcze ok.

Ciekawa muzyka to Labirynt po byłej Arkadii ale warto spojrzeć wcześniej na ich profil na Fb, żeby zobaczyć kto akurat gra w dany dzień, a naprawdę potrafią być ciekawi muzycy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »