NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Oh włosie moj!,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 14:42  
Cytuj
Witamumiech co tu ukrywac, ocieram sie o 30-stke, dziadek lysy, tata lysy, rodzeni bracia lysi, bracia cioteczni od strony taty tez wszyscy juz prawie lysi (lysy czyt. Gniazdo na glowie, zakola do polowy czachy itpumiech) w zasadzie tylko ja jeszcze posiadam grzywke zaczesana na bokumiech Niestety owa grzywka robi sie coraz zadsza, zakola tez juz machaja reka czubkowi glowy na powitanie i za 3-4lata pewnie beda mogly uscisnac sobie z czubkiem glowy dlon. Jak mam zyc pani premier? A tak na powaznie, to co stosujecie panowie (ci z podobnym problemem)? Czy te wszystkie gesto reklamowane szampony (dx i inne) wogole cos pomagaja? Moze jakies inne srodki, kremy, mydelka, wcieranki, posypki czy czapki na zgestnienie wlosow? Ma ktos jakies sprawdzone metody?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 14:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 16:49  
Cytuj
Zazwyczaj to baby się interesują namnażaniem włosów, więc będziesz rodzynkiem, ale duże skupisko informacji oraz konkretów znajdziesz tu: http://www.anwen.pl/
Do tego w cyklu MWH (moja włosowa historia) niedawno była dziewczyna walcząca z łysieniem plackowatym, i ona wywalczyła odrastanie włosów. Może i Tobie się uda. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 20:44  
Cytuj
Nie przejmuj sie, na madrej glowie wlosy nie rosna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:45  
Cytuj
Mam podobny problem, od kilku miesięcy używam szamponu dermena i włosy mi nie wypadają, pozbyłem się tez łupieżu, cena tez nie wysoka na allegro już ok 24zł za 200ml z przesyłką.
Jak znajdziesz jakiś skuteczny sposób daj znać cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 09:33  
Cytuj
szampon DX pomaga ale przy dłuższym stosowaniu i przy niedużym stopniu wypadania włosów-na mocniejsze wypadanie polecam płyn Alpicort,daje efekty,niestety kupisz go tylko na receptę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 10:56  
Cytuj
cokolwiek wymyslisz na głowę wielka prośba, nie udawaj, że masz burzę włosów i nie pożyczaj z boku, tyłu czy pleców....po prostu ogól głowę na króciutką szczecinkę i stosuj jakieś terapie

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 13:01  
Cytuj
Kurde po przeczytaniu tych postow jest mi naprawde lyso!umiech hehe Zaczesywanie dywanu z boku glowy czy przeszczep z plecow nie wchodzi w gre. Moze zle sie wyrazilem, poki co jest w miare ok, nie wyrozniam sie z tlumu, mozna sie uczesac i przerzucac grzywe z lewa na prawo. Chodzi bardziej o to ze wlosy nie sa juz geste jak kiedys, zakola tez wyraznie poszy w gore. Idac tym tempem mysle ze za 4-5lat bede musial sie golic na lyso zeby wygladac jak czlowiek. Genetyki nie zatrzymam ale chcialbym w miare mozliwosci opoznic te niekorzystne procesy stad pomysl odnosnie szamponow i innych odzywek. A pomyslec z za gnoja chodzilem ogolony na lyso.. Phee zachcialo sie czlowiekowi wlosow na starosc. Zakupie dx'a i potestujemy. Obym nadazal z wizytami u fryzjera bo cos czuje ze caly po nim zarosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
Kurde po przeczytaniu tych postow jest mi naprawde lyso!umiech hehe Zaczesywanie dywanu z boku glowy czy przeszczep z plecow nie wchodzi w gre. Moze zle sie wyrazilem, poki co jest w miare ok, nie wyrozniam sie z tlumu, mozna sie uczesac i przerzucac grzywe z lewa na prawo. Chodzi bardziej o to ze wlosy nie sa juz geste jak kiedys, zakola tez wyraznie poszy w gore. Idac tym tempem mysle ze za 4-5lat bede musial sie golic na lyso zeby wygladac jak czlowiek. Genetyki nie zatrzymam ale chcialbym w miare mozliwosci opoznic te niekorzystne procesy stad pomysl odnosnie szamponow i innych odzywek. A pomyslec z za gnoja chodzilem ogolony na lyso.. Phee zachcialo sie czlowiekowi wlosow na starosc. Zakupie dx'a i potestujemy. Obym nadazal z wizytami u fryzjera bo cos czuje ze caly po nim zarosne


A ja radzę iść do dermatologa i być pod jego systematyczną kontrolą. Wszystkie terapie działają na krótko i jeśli chcesz zachować jak najwięcej włosów to musisz być konsekwentny. Pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 12:26  
Cytuj
Myślę, że wizyta u dermatologa będzie najlepszym rozwiązaniem. On z pewnością dobierze odpowiednie kosmetyki umiech. Nie warto ryzykować z preparatami na "własną rękę".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 09:06  
Cytuj
A może twoim przeznaczeniem jest być łysym?
W dzisiejszych czasach to nie wstyd.Golisz całą głowę na łyso i po bólu.
Myślę,że trochę na wyrost się zamartwiasz.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 10:54  
Cytuj
Z tym przeznaczeniem masz racje bo tak jak pisalem jestem z rodziny lysoli- juz wszyscy moi bracia i kuzyni od strony lysego dziadka musza golic sie na lyso coby nie chodzic z zakolami do polowy glowyumiech ale poki jeszcze wlos trzyma sie mojej glowy chcialbym "oszukac przeznaczenie"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 16:17  
Cytuj
Po pierwsze: łysi są bardzo męscy. Warunkiem jest zgolenie wszystkich włosów - taki look jest naprawdę fajny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »