NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Foto Adam - miejsce NIEprzyjazne dzieciom,
Posty: 21
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:38  
Cytuj
Miałam dzisiaj watpliwa przyjemnosc kontaktu z Panem obsługującym/fotografujacym w Foto Adamie. Otóż w/w elegancki Pan uprzejmie zezwolil wejsc do srodka, sam zaś kontynuował palenie papierosa na zewnatrz. Byłam z 2-letnim synem,chcialam zrobic mu zdjęcie dowodowe. Pan poprosił, aby pójść na górę i się przygotować, tak też zrobiliśmy. Podczas oczekaiwania Małemu zachciało się do toalety, poszłam więc na dół i uprzejmie zapytałam czy moglibyśmy skorzystać z toalety...i tu moj entuzjazm zgasl :-( dotychczas mily Pan oburzonym tonem zaczął wywód na temat korzystania przez klientów z jego toalety, stwierdzil ze on wie jak kończy sie..wanie klientom klucza do wc :-/ nie zdenerwowalabym sie wszystkim, gdyby nie ton i oburzenie szanownego Pana...Mimo wszystko pozdrawiam "serdecznie" Pana i zycze podobnej sytuacji, gdy będzie Pan chciał załatwić coś ze swoim dzieckiem...o ile je Pan posiada ;-) Muszę jeszcze dodac, ze wszystko zostawiliśmy u fotografa obok - obsluga i podejście bardzo pozytywne, dziekuje ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 21:57  
Cytuj
niektórym po prostu brakuje zwykłej, ludzkiej, życzliwości....

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
niektórym po prostu brakuje zwykłej, ludzkiej, życzliwości....



zyczliwosc zyczliwoscia ale pewnie byl juz zyczliwy dla kogos kto pewnie obsrał deske. taka prawda, duzo buractwa po ziemi chodzi. Dlatego tez pewnie taka reakcja pana. Tez trzeba miec na uwadze ze ludzka cierpliwosc ma granice ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 21:39  
Cytuj
Owszem, tak też mogło być ;-) Ale wystarczyło kulturalnie odmówić i wyjaśnić, zamiast chamskiego wywodu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »