NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Oceniamy lokale gastronomiczne po wakacjach?,
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 21:06  
Cytuj
Witam. Jak w temacie czas wakacji zakończony,na zwiedzanie lokali był czas a teraz podzielmy się spostrzeżeniami.Polecajmy i odradzajmy,każda opinia się przyda.

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 21:06  
Cytuj

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 22:33  
Cytuj
Co mają wakacje do lokali gastronomicznych? Czekasz do lata żeby zamówić talerz pierogów w knajpie? potluczony
No chyba, że z Koziej Wólki jesteś i atrakcją dla Ciebie jest pizza w STW umiech
Jakichś wybitnych lokali tu nie ma ale w kilku da się zjeść w miarę smacznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 23:02  
Cytuj
Ja nie polecam restauracji Galicja w Ulanowie. Można z głodu umrzeć. Szczytem niekompetencji było ciepłe piwo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2015r. 23:11  
Cytuj
Do rodzinnego miasta przyjechała w wakacje moja koleżanka,był czas upałów,więc stwierdziłam,ze na wieczorny wypad najpraktyczniejszy będzie pub Warka,piwko spoko,jak trzeba,ale zamówiona micha mięs,porażka,,
mięso nie było wcześniej zamarynowane,podane prawie "żywe" ,szaszłyk suchy i bez smaku,jedynie boczek się obronił,ale co to za osiagnięcie opiec kawałek boczku?zielone do tego,,,hm...sos vinaigrette,był słodki,i ohydny
a sosy do mięs z całą premedytacją były "sklepowe"
czy ktoś ,kto tam gotuje nie potafi zrobić sosu do mięsa,czy typowego tzatziki?
...w Stalowej nie ma gdzie smacznie,i dobrze zjeść,no może oprócz MARCATO-ale to nie miejsce na każdą kieszeń i okazję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 00:35  
Cytuj
teQuilla Twoja opinia jest bardzo przydatna ala na przyszłość używaj przecinków, kropek itp. w odpowiednich miejscach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 07:39  
Cytuj
Ja najbardziej poleciłabym Trattoria Mała Italia. Przytulna mała restauracyjka z pysznym włoskim jedzonkiem. Ostatnio nawet jakieś ciekawe przystawki gratis można było dostać. Ciekawe nowe smaki jak dla mnie i miła atmosfera. Bardzo polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 07:48  
Cytuj
Chyba bylem wszędzie i wiem gdzie nie wrócę. Ale zawsze sam sprawdzam niż chodzę głodny w ciemno...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 10:57  
Cytuj
ale w Warce pizze mają ok,to tak dla równowagi dopisze umiech
...................................................

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 13:21  
Cytuj
Mała Italia Tratoria mi również tam smakuje. Tylko pani co obsługuje jak ma zły humor to jakimś dziwnym zmysłem wiem o tym.Ale jedzonko naprawdę pycha .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 21 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2015r. 14:56  
Cytuj
Potwierdzam, że w Trattorii jedzonko pyszne umiech Coś innego niz kebeb i pizza. Co do obsługi zawsze trafiałam na bardzo miłego Pana (chyba właściciel) No i ceny przystępne. A co do "gratisów" to nie są ostatnio, tylko od zawsze chyba, przed daniem głównym serwują mini bruschettę. A desery niebo w gębie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 15:30  
Cytuj
Bar piwny na Widoku.Kiedyś przynajmniej można było zjeść tam smaczną kiełbasę pieczoną.Niby nic wielkiego ale tam jakoś smakowało.Teraz dawno tam nie byłem i nie wiem jak jest.
A najlepszy lokal w mieście z dobrym jedzeniem to oczywiście bar Kaprys.Smaczne dania i przytulne urocze miejsce.Bardzo dobre na rodzinny wypad na obiad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 18:23  
Cytuj
Ja polecam karczmę"Biesiada."Można wybrać się rodzinką,piwka czy wódeczki można spokojnie się napić przegryzając pizzą a dzieci mają zajęcie między parasolami a i jakiś obiadek można zamówić.Nawet auto mozna kupić przy okazji czego nie polecam bo nie sprawdziłem osobiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »