NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Walczymy o wolny dzień,
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 09:42  
Cytuj
Zapraszam wszystkich chetnych do zbierania podpisów szczegóły tu http://www.trzechkroli.pl/

//moderowano
poprawiłem TYTUL

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 09:42  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
 
 
 
 
~~Historyk
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 09:54  
Cytuj
Trzech Króli może być. Ale tylko zamiast niczym nieuzasadnionego Święta 3 Maja.

 
 
 
 
~~###
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 10:08  
Cytuj
A może tak zrobić 365 dni wolnych! Przecież mamy już dobrobyt!

 
 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 10:25  
Cytuj
Najlepiej to nie pracować wcale. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 10:35  
Cytuj
mlotekmlotekmlotek
.....a może tak jeszcze pięciodniowe weekendy ....... zaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jupii
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 10:43  
Cytuj
Radnemu Lucjuszowi Nadbereżnemu nie chce się pracować ?

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 10:49  
Cytuj
Jak jeszcze nie było mowy i wprowadzeniu nowych dni wolnych to wszystko było w porządku, każdy pracował i nie robił wielkich problemów. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale są pewne granice. Człowiek jak zawsze - musi mieć więcej bo nagle nie da się żyć inaczej.

 
 
 
 
~~złośliwy
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 10:53  
Cytuj
A to on w ogóle pracuje? Bo jakoś efektów nie widać.

CYTAT
Radnemu Lucjuszowi Nadbereżnemu nie chce się pracować ?

 
 
 
 
~~pracowity
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam wszystkich chetnych do zbierania podpisów szczegóły tu http://www.trzechkroli.pl/


A wez ludziom sie w dupie przewraca, ja tam lubie chodzic do pracy i bardzo sie ciesz ze ja mam uśmiech

 
 
 
 
~~jana
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:18  
Cytuj
wez sie czlowieku nie gas ludzie o prace walcza a ty chesz wolny dzien, gamoniu nierobie

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:39  
Cytuj
A po co ten wolny dzień?Ludzie modlą się o pracę,bo nędza totalna a tu jeszcze komuś świąt i wolnego mało!weź sie otrząśnij człowieku!

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:44  
Cytuj
Jeżeli mogę wybrać czy chcę mieć święto, wolny dzień od pracy, a zatem szansę na możliwość spędzenia tego dnia z dziećmi, z żoną może i ze znajomymi jak będę chciał, może i pójść do kościoła, jeśli jestem wierzący, a obowiązkiem stawienia się w pracy na przykład w stalshmicie czy jak go tam zwą, przy felgach, czy innym kieracie, to wybieram święto. A te głosy przeciwko, wydaje mi się, że są głosami ludzi chorymi psychicznie, którzy tak naprawdę nie wiedzą jak żyć, to życie ucieknie im nie wiadomo kiedy, w pracy. Człowiek pracuje żeby żyć, a nie żyje po to żeby pracować. Zdrówko.

 
 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 16:49  
Cytuj
... od pracy zależy jak żyjesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
... od pracy zależy jak żyjesz.

To jak żyjesz zależy wyłącznie od Ciebie Conino.

 
 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd: estweua
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam wszystkich chetnych do zbierania podpisów szczegóły tu http://www.trzechkroli.pl/

//moderowano
poprawiłem TYTUL


wg. mnie to po raz kolejny narzucanie polakom przymusu religii katolickiej jako religii obowiązkowej(państwowej). dlaczego niby ktoś, kto nie obchodzi w tym dniu tzw. 3 króli miałby świętować? ja o wiele bardziej wolałbym aby zrobiono wolnym np. 1 lipca lub 30 czerwca, dlatego ze jest to lato i można naprawdę wypocząć.

homo suma nihil humanum a me alienum puto.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ANIA
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
mlotekmlotekmlotek
.....a może tak jeszcze pięciodniowe weekendy ....... zaklopotany



najlepiej u Kościelskiego w sklepie z rybami co zdychaja jak do domu przyniesiesz

Dla mojej przyjemnosci mozecie pracowac za miske zupy 7 dni w tygodniuzaklopotany

 
 
 
 
~~Darling
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 19:45  
Cytuj
Co tam Trzech Króli.Proponuję walczyć o wolne od 24 grudnia do 6 stycznia włącznie!!!!
Tylko za co będziemy tak długo świętować?

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 20:47  
Cytuj
CYTAT

Dla mojej przyjemnosci mozecie pracowac za miske zupy 7 dni w tygodniuzaklopotany

Niestety z mentalnością niewolnika jest tak jak z samopoczuciem brudasa, umyjesz go to narzeka, że mu zimno. Niech robią nawet te 7 dni za darmo jak chcą.

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
Niech robią nawet te 7 dni za darmo jak chcą.


Powiedz pracownikom HSW ze będą mieć dodatkowy dzień wolny...

Własnie dzisiaj się dowiedzieli, ze przez kolejne 6 miesięcy będą pracować przez 4 dni w tygodniu.

 
 
 
 
~~przem
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 22:38  
Cytuj
Kto chce niech robi,ale pracy nigdy nie przerobi!!
trzeba pracowac! ale nie wolno stac sie niewolnikiem pracy!
wszystko jest dla ludzi ,ale umiar musi byc! niedziele i swieta dla rodzin!!!

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 07:18  
Cytuj
Postulat dotyczący Ctrl+Alt+Del 2010 uważam za zdecydowanie minimalistyczny chytry
Tak pięknych i uroczystych dni jest przecież znacznie więcej… św. Józefa (19 marca), św. Wojciecha (23 kwietnia), św. Stanisława Biskupa (8 maja), św. Jana Chrzciciela (24 czerwca), św. Piotra i Pawła (29 czerwca), św. Stanisława Kostki (18 września), itp., itd., itp. jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Pytający
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
Tak pięknych i uroczystych dni jest przecież znacznie więcej… Stanisława Biskupa (8 maja),

Piszesz o tym biskupie, który za spiskowanie z Niemcami w celu obalenia Bolesława Śmiałego został pocięty na kawałki? Tego, o którego wyłączenie z grona patronów Polski usilnie walczył Piłsudski?

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 12:53  
Cytuj
tak oczywiście tego samego, którego barokowe, ociekające srebrem i złotem mauzoleum zajmuje centralną część wawelskiej bazyliki...

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KRYZYS
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 15:24  
Cytuj
AHAHHAHAHAH dzien wolny - HUTA ma juz miesiac wolnego - CHCEMY WIECEJsmiech2 - Wecej wolnego dla huty - od dzis do konca swiata.

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 11 Marz 2009r. 16:19  
Cytuj
Święto Trzech Króli było w Polsce dniem wolnym od pracy do 16 listopada 1960 r., kiedy to zostało zniesione przez sejm PRL-u - Gomułka wtedy powiedział: Świętować to wy możecie sobie po pracy... zaklopotany W chwili obecnej jest dniem wolnym w Niemczech, Austrii, Grecji, Hiszpanii, Słowacji, Szwajcarii, Włoszech, Szwecji i Finlandii.
A komuchy na tym forum ciągną nas do dna...

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »