NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
stalowe miasto gdzie jest administrator strony, stalowe miasto
Posty: 119
Dołączył: 15 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 07:13  
Cytuj
czy ktoś kontroluje tą stronę?. Chyba nie. Jestem oburzona na stronie widnieje po raz kolejny zdjęcie gołego faceta w dziale ogłoszenia a tam przecież mają dostęp dzieci.Chyba że ta stronka jest teraz 18 +.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 07:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 08:01  
Cytuj
ten 32 latek?... nie no goły że masakra, trzeba mu burke załozyć, wówczas będzie względnie ubrany...
bez przesady,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 08:08  
Cytuj
Proszę o podanie linka. Ogłoszenia działają na podobnej zasadzie jak słup ogłoszeniowy na mieście. Każdy może tam powiesić co chce. Oczywiście w miarę możliwości przeglądamy ogłoszenia i usuwamy te naruszające dobre obyczaje. Jednak nie da się tego robić w czasie rzeczywistym.
Administrator też człowiek - o 7 śpi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 09:26  
Cytuj
stw75 szukasz faceta w dziale matrymonialnym? az tam luknełam super te zdjęcia mruuuu. a dzieci będąc na basenie widzą pełno mężczyzn bez podkoszulki nie panikuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 15 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 09:35  
Cytuj
do mela bez podkoszulki a bez majtek to różnica ciekawe czy gdyby chodziło o twoje dziecko też byś była tak pobłażliwa nie szukam faceta bo go mam a ogłoszenia ogląda moja córka szukając swoich ulubionych figurek dobrze że dziś byłam przy niej gdy otworzyła stronę ogłoszenia matrymonialne nie powinny być wyświetlane na stronie głównej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
ogłoszenia matrymonialne nie powinny być wyświetlane na stronie głównej


I nie są wyświetlane na stronie głównej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 10:07  
Cytuj
moje dziecko nie wchodzi na takie strony , laptop to nie zabawka nie wystarczy dac dziecku i miec problem z głowy a pózniej pretensje do calego swiata ze dziecko robi co chce w sieci.skoro córka nie odróżnia figurki od mężczyzny to lepiej niech nie uzywa sama laptopa,widziała jaką stronke otwiera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 15 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 10:31  
Cytuj
ogłoszenia są chyba normalną stroną nie widziałam tu znaku 18+ a że ogłoszenia pojawiają się wszystkie wymieszane nie jest winą dziecka ani moją nie otwierała na całe szczęście ogłoszenia ale zdjęcie gołego penisa na zdjęciu na stronie wyświetlania wszystkich ogłoszeń jest przegięciem i było na stronie z ogłoszeniami bo byłam przy dziecku jak chciało mi pokazać ogłoszenie o zabawkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 10:35  
Cytuj
Stw75, masz rację i takie ogłoszenia natychmiast usuwamy. Jednak kiedy ktoś dodaje je o 3 w nocy to już na to nie jestem w stanie nic poradzić do 7-8 rano. Portal tworzą użytkownicy i dla ich wygody ogłoszenia zawsze będą się pojawiały automatycznie. Takie sytuacje zdarzają się raz na jakiś czas i od razu na nie reagujemy. Jednak jeśli coś chciałbyś zgłosić to szybciej jest pisząc np maila lub wiadomość pw. Wątek na forum nie od razu rzuca się w oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 13:06  
Cytuj
Nie dałoby rady założyć moderacji na dział matrymonialny? W sensie, że admin musiałby zaakceptować każde dodane tam ogłoszenie. Myślę, że to rozwiązałoby sprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 15:28  
Cytuj
Zajmę się tym, aby matrymonialne nie wyświetlały się tu: http://stalo(...)enia.php

Każdy kto będzie zainteresowany tematem będzie musiał wejść stricte dany dział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 20:02  
Cytuj
Mieliście coś z tym zrobić, a tu w liście wszystkich ogłoszeń, ogólnie dostępnych, zdjęcie "ciasnej cipeczki". Litości. Dzieci/młodzież też przegląda te ogłoszenia!

Link, żebyście szybciej ogarnęli

http://stalo(...)d=335465

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 20:35  
Cytuj
:szok:

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Uuuu mniam skosztowal bym jej. To twoja justex? jezyk


Lecz się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 21:24  
Cytuj
Usunięte ... dziki wschód ...co zrobisz nie wiem Jeśli to nie problem następnym razem proszę o P.W. ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 21:27  
Cytuj
Pomyślcie nad rozwiązaniem tego zagadnienia. Albo takie ogłoszenia najpierw do zaakceptowania przez administratora, albo nie wyświetlać matrymonialnych w liście ze wszystkimi innymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 21:34  
Cytuj
To są skutki uboczne wolności ... Zawsze ktoś się znajdzie co to wykorzysta ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Pomyślcie nad rozwiązaniem tego zagadnienia. Albo takie ogłoszenia najpierw do zaakceptowania przez administratora, albo nie wyświetlać matrymonialnych w liście ze wszystkimi innymi.



To normalna praktyka na ogarniętych portalach. Administrator portalu zawsze odpowiada za treści na nim umieszczane i je wcześniej weryfikuje. żeby nie podpaść Temidzie i nie narazić się na kary finansowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 22:39  
Cytuj
Chcecie zacząć wszystko cenzurować ? Zawsze jeśli będzie chciał ktoś dodać tego typu ogłoszenie / zdjęcie to go doda ... w inny dziale i napisze że ma "fajną fretkę" lub doda nowy temat na forum. "Padło" dodawanie filmików z YouTuba już "fajni ludzie" piszą o cenzurze sciana Więc się lepiej zastanówcie czy lepszy incydent jeden na nawet tydzień czy "cenzura" bo jeszcze ktoś to przeczyta i po prostu to zrobi

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 23:51  
Cytuj
Wystarczy moderacja zdjęć. Ogłoszenie niech wskakuje, a fotki po akceptacji przez modeatora. Nikt się nie zesra, jak poczeka kilka godzin zanim "wskoczą" obrazki. I tak w każdym dziale ogłoszeń. Myślę, że to rozsądne rozwiązanie, czyż nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 22 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 00:19  
Cytuj
Moderator na tym portalu jest sam niecenzuralny to co tu oczekiwać? Mistrz plucia na PiS, na kościół, kler. Chyba sam nierozumie słowa "moderator".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 22 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 00:22  
Cytuj
CYTAT
Stw75, masz rację i takie ogłoszenia natychmiast usuwamy. Jednak kiedy ktoś dodaje je o 3 w nocy to już na to nie jestem w stanie nic poradzić do 7-8 rano. Portal tworzą użytkownicy i dla ich wygody ogłoszenia zawsze będą się pojawiały automatycznie. Takie sytuacje zdarzają się raz na jakiś czas i od razu na nie reagujemy. Jednak jeśli coś chciałbyś zgłosić to szybciej jest pisząc np maila lub wiadomość pw. Wątek na forum nie od razu rzuca się w oczy.


Plucie jadem moderatora El Banan też można ograniczyć? Bo z dnia na dzień wasze akcje wsród odwiedzających spadają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 00:45  
Cytuj
Proponuje zbanowac sok buraczany zamiast YouTube. YT i tak ma dość cenzury. Co innego buraczanka, gniazdo hejtu dla abiturientów pisma obrazkowego...

Nic nie tłumaczy wybiorczej cenzury promującej buractwo i ciemnogród.

Pogwałcenie złotej wolności polskiej.
Będę protestować i drapać. Czy są tutaj rycerze czy tylko kmiecie?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:30  
Cytuj
CYTAT (BronekK )
Moderator na tym portalu jest sam niecenzuralny to co tu oczekiwać? Mistrz plucia na PiS, na kościół, kler. Chyba sam nierozumie słowa "moderator".


Już wyplułeś cały jad? To nie jedyny moderator tego forum. Pomyśl zanim coś napiszesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
Wystarczy moderacja zdjęć. Ogłoszenie niech wskakuje, a fotki po akceptacji przez modeatora. Nikt się nie zesra, jak poczeka kilka godzin zanim "wskoczą" obrazki. I tak w każdym dziale ogłoszeń. Myślę, że to rozsądne rozwiązanie, czyż nie?


Musiałoby tu pracować na etacie tyle ludzi co w hucie za najlepsze czasy. Tak jak pisze banan, nie można ograniczać wolności wszystkich tylko dlatego, że zawsze w każdej dziedzinie życia znajdzie się jakiś odchyleniec. Co do jego poglądów to moderator też człowiek i może mieć swoje poglądy anty PiS anty PO. Portal nie może mu przecież tego zabronić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »