NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
stalowe miasto gdzie jest administrator strony, stalowe miasto
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:56  
Cytuj
CYTAT
Moderator na tym portalu jest sam niecenzuralny to co tu oczekiwać? Mistrz plucia na PiS, na kościół, kler. Chyba sam nierozumie słowa "moderator".


To nie jest problem, bez przesady bo poglądy polityczne można mieć różne i nie można ich zabronić. Problemem jest obrażanie ludzi, z którymi dyskutuje i używanie niezbyt "wyszukanego" mówiąc delikatnie języka. Dla mnie to forum przez taki poziom moderacji weszło na niziny rynsztoku dlateto ostatnio prawie nie dyskutuję na tematy polityczne czy światopoglądowe. Pani panna_pina niech sobie przeglądnie tematy polityczne ze zwróceniem uwagi na poziom moderacji i postów moderatora oraz jego stosunek do dyskutantów.... Zresztą to Wasza sprawa jak Was i Wasz portal postrzegają ludzie w Stalowej Woli, chcecie mieć rynsztok to se miejcie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 07:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 12:44  
Cytuj
To że nie trawie PiSowskich łgarzy nigdy nie ukrywałem nie wiem(stuknij w stół a nożyce się odezwą ?) Oczywiście nie pisze o każdym zwolenniku PiS. Założy sobie taki przysłowiowy "Jarząbek" pięć kont bo uważa że jest cwany i co można mu zrobić ... I tu racja (zbanować można ?)założyć 5 następnych a co się na szczeka to jego ...Weźmy takiego trolla którego cytujesz ... Ci co tu siedzą wiedzą że mogę Jarkowi nawalić na czaszkę ale nigdy nie plułem na kościół ... Nawet teraz nie chcę jechać po ułomnych bo maja wiara na to "nie pozwala" ... Czy ja go teraz obrażam bo napisałem troll ? Mogę założyć tak jak on 5 swoich kont i zjechać tak jak na to zasługuje ... różni nas jedno ... tak długo jak jestem tu modem nie zniżę się do "waszego" poziomu ...Tyle pisania nie na temat ok

I na koniec masz problem ...poczytaj regulamin umiech ... możesz mnie uje... w łatwy sposób ok no chyba że już próbowałeś i ci troszkę nie poszło

ps.Po co ja się tłumaczę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 13:22  
Cytuj
dyskusja z moderatorem jest jak uczeń vs nauczyciel umiech i wdawanie się w dyskusję z moderatorem nie ma żadnego sensu jeśli sam moderator zachowuje się jak pospolity troll...

za wikipedią :
Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora.

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Moderowano przez: el.Banan
Jak już wchłonąłeś ty i twoi koledzy z tak zacnego kompendium jakim jest wiki ... Zapewne zaprzestaniesz używania innego konta ? I zaczniesz się do tego stosować jak i do regulaminu forum ... Zakładam że przeczytałeś to co wrzuciłeś i nie działasz jak typowy troll (tu z grzeczności nie dodam nicka)

I proszę zacząć pisać na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 15:04  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
+20 3/2/7

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 15:31  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
+20 3/2/7

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś kontroluje tą stronę?. Chyba nie. Jestem oburzona


A odpowiedź na pytanie ----> Gdzie jest administrator strony--->

cool girl .... pewnie w domu? ......cool girl ... Co Ty na to? ...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 18:33  
Cytuj
Akurat prostym rozwiązaniem tego problemu, może być zablokowanie dodawania zdjęć w dziale matrymonialne. Można by zacząć od tego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 20:47  
Cytuj
CYTAT (irkuck )

To nie jest problem, bez przesady bo poglądy polityczne można mieć różne i nie można ich zabronić. Problemem jest obrażanie ludzi, z którymi dyskutuje i używanie niezbyt "wyszukanego" mówiąc delikatnie języka. Dla mnie to forum przez taki poziom moderacji weszło na niziny rynsztoku dlateto ostatnio prawie nie dyskutuję na tematy polityczne czy światopoglądowe. Pani panna_pina niech sobie przeglądnie tematy polityczne ze zwróceniem uwagi na poziom moderacji i postów moderatora oraz jego stosunek do dyskutantów.... Zresztą to Wasza sprawa jak Was i Wasz portal postrzegają ludzie w Stalowej Woli, chcecie mieć rynsztok to se miejcie ok


Spoko, irkuck przejrzyj jeszcze raz te tematy. Zwróciłeś uwagę, że Banan obraża ludzi i używa niezbyt wyszukanego języka. Ciekawe, że nie zwróciłeś uwagi jak ci ludzie odnoszą sie do Banana i innych użytkowników. No ale może wg. Ciebie im wolno Bananowi nie. Można i tak. Tylko to nie jest uczciwe i stawia cię w jednym konkretnym miejscu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 22:28  
Cytuj
Oczywiście, że z ich strony to było też rynsztokowe zachowanie. Zresztą Andrzejek pisałem kilka razy, że jedna strona warta drugiej i dziwię Ci się, że o tym łatwo zapomniałeś skoro dość sporo się udzielasz. Tylko wiesz jaki jest problem? Ci goście to zwykli użytkownicy, którzy zresztą dostają ostrzeżenia. Nie zapominaj, że to moderator powinien być wzorem i w żadne pyskówki się nie wdawać bo jest od pilnowania porządku. Zapomniałeś chyba jaka jest jego rola. A tu jest jak z PO-PISEM jedna strona żyć bez drugiej nie może. Ich każdy dzień opiera się na możliwości dowalenia sobie wzajemnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 22:57  
Cytuj
Powiem, że obaj macie rację. Ja uważam, że jak do prostaka uderzysz z kulturą to nie zrozumie i trzeba tłumaczyć słowami na jego poziomie. Aczkolwiek jak irkuck pisze moderator jest od pilnowania porządku co też zobowiązuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 07:00  
Cytuj
CYTAT (irkuck)
Oczywiście, że z ich strony to było też rynsztokowe zachowanie. Zresztą Andrzejek pisałem kilka razy, że jedna strona warta drugiej i dziwię Ci się, że o tym łatwo zapomniałeś skoro dość sporo się udzielasz. Tylko wiesz jaki jest problem? Ci goście to zwykli użytkownicy, którzy zresztą dostają ostrzeżenia. Nie zapominaj, że to moderator powinien być wzorem i w żadne pyskówki się nie wdawać bo jest od pilnowania porządku. Zapomniałeś chyba jaka jest jego rola. A tu jest jak z PO-PISEM jedna strona żyć bez drugiej nie może. Ich każdy dzień opiera się na możliwości dowalenia sobie wzajemnie.


Ja jak widzisz nie zapomniałem. Ty zapomniałeś nawet o tym wspomnieć. Moderator na tym forum jest normalnym użytkownikiem. Ma swoje poglądy i je wyraża, ni mozna mu tego zabronić. Mógł by to robić anonimowo z innego konta, czy to byłoby uczciwe? Funkcja moderatora nie może go ograniczać w jego prawach. A tego byś chciał. Ty i funkcjonariusze partyjni. To nie uczciwe postawienie sprawy.

jacky108 no i jak widać pilnuje towarzystwa. Trzyma pewien poziom. Bez moderacji byłby to rynsztok.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 07:08  
Cytuj
Andrzejek ta dyskusja nie ma sensu. Jeżeli obrażanie, wulgarność i prześmiewczy ton wobec innych użytkowników uważasz za święte prawo moderatora to sobie razem ciapcie się w tym rynsztokowym błotku i mnie w to nie mieszaj. Przeczytaj sobie regulamin forum bo są to jego elementy. Z mojej strony to tyle, ja już wyraziłem swoje zdanie i w tej piaskownicy nie mam zamiaru się z Wami bawić, w tej i jakiejkolwiek innej na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Moderator na tym forum jest normalnym użytkownikiem. Ma swoje poglądy i je wyraża, ni mozna mu tego zabronić. Mógł by to robić anonimowo z innego konta, czy to byłoby uczciwe? Funkcja moderatora nie może go ograniczać w jego prawach. A tego byś chciał. Ty i funkcjonariusze partyjni. To nie uczciwe postawienie sprawy.

jacky108 no i jak widać pilnuje towarzystwa. Trzyma pewien poziom. Bez moderacji byłby to rynsztok.



1. Forum StaloweMiasto.pl zostało stworzone, by umożliwić internautom wymianę poglądów i prowadzenia dyskusji na zaproponowane przez internautów tematy.
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


Przeczytaj ze zrozumieniem posty Banana w temacie "PIS" i sprawdź czy są zgodne z regulaminem. Jakoś nie widzę aby przykładnie "karał" się ostrzeżeniami.Jako moderator powinien stać na straży tego regulaminu i gdy jest łamany podejmować właściwe działanie.
To jest według Ciebie uczciwe postawienie sprawy czy po prostu tak Ci pasuje ?

Temat: "stalowe miasto gdzie jest administrator strony, stalowe miasto", a administratora dalej nie widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 18:12  
Cytuj
Wybacz moderatorowi, to tylko człowiek. Jeśli silnie zaangażowany w walkę polityczną po stronie PO, a poparcie PIS stale rośnie.

W tej sytuacji tylko profesjonaliści w jakiejś np. Warszawie potrafiliby zachować zimną krew.
Np. Michnik po wyborach pogratulował Dudzie zwycięstwa, mówiąc, że szanuje wybór Polaków.
Co by nie mówić o nim to klasą się wykazał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 21:06  
Cytuj
Dalibor , przeczytaj posty nenada, wiktora i edo2. potem pogadamy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 21:09  
Cytuj
Ja proponuje zakończyć dyskusje ... chyba już wszystko zostało "powiedziane" w tej sprawie ... Proszę trzymanie się tematu wykrzyknik

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Dalibor , przeczytaj posty nenada, wiktora i edo2. potem pogadamy.


Więc aby trzymać się tematu,zapytam "Gdzie jest administrator" ?
Ja nie mam nic do poglądów Banana ale zwracam uwagę,że jako moderator w temacie PIS nie sprostał zadaniu.Nie interesuje mnie co pisali inni,bo po to jest moderator aby działać kiedy zachodzi taka potrzeba.Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:09  
Cytuj
Chyba jest w domu ...

Zerknij w temat PiS i "powiedz" ile razy można takim ludziom tłumaczyć prosić ... Normalny by zrozumiał (i tu nasuwa się pytanie jak nazwę go po imieniu to niby go obraziłem? ) jeżeli "złapie trolla za rękę" to mam nie nazwać go po imieniu ?... to co te "osobniki" piszą o mnie zwisam mi centralnie ... jest problem z banowaniem ale co ono wg. Ciebie da jak jutro założy sobie nowe konto a ja mam ponownie prosić ? No sorry Winetu ale chyba sobie jaja robisz ? A może mam na policje zgłaszać jak co niektórzy na tym forum ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:30  
Cytuj
Ja nie wiem do czego Wy tutaj dążycie, ale chyba nie sądzicie, że w kwestii polityki dojdziecie do porozumienia. Banan jest anty PiS i ma do tego prawo. Zmusiłam się i przeczytałam kilka stron wątku o pisie. Poziom jaki tam jest prezentowany przez zwolenników i przeciwników pozostawia wiele do życzenia. Dlatego jest jeden zbiorczy wątek, aby każdy mógł wylać tam swoje żale. Sory, ale ze strony banana nie ma tam agresji i jakiś haniebnych zachowań. Wręcz przeciwnie, czytając inne wypowiedzi można by stwierdzić, że chłop ma i tak ogromną cierpliwość. Chyba zwolennicy PiSu za bardzo się nabuzowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Chyba jest w domu ...

Zerknij w temat PiS i "powiedz" ile razy można takim ludziom tłumaczyć prosić ... Normalny by zrozumiał (i tu nasuwa się pytanie jak nazwę go po imieniu to niby go obraziłem? ) jeżeli "złapie trolla za rękę" to mam nie nazwać go po imieniu ?... to co te "osobniki" piszą o mnie zwisam mi centralnie ... jest problem z banowaniem ale co ono wg. Ciebie da jak jutro założy sobie nowe konto a ja mam ponownie prosić ? No sorry Winetu ale chyba sobie jaja robisz ? A może mam na policje zgłaszać jak co niektórzy na tym forum ?


Regulamin jest czytelny. Jak w regulaminie jest napisane "nie pluć się" to Ty nie plujesz kogoś w formie odpowiedzi.Masz odpowiednie "narzędzia" więc ich używaj, byle uczciwie.

Napisałem kiedyś,że na tematy polityczne założyć ograniczenia min.50 czy 100 postów.Rozładuje to problemy z nowymi kontami w okresach przedwyborczych( no chyba,że liczy się liczba odsłon).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:36  
Cytuj
CYTAT

Napisałem kiedyś,że na tematy polityczne założyć ograniczenia min.50 czy 100 postów.Rozładuje to problemy z nowymi kontami w okresach przedwyborczych( no chyba,że liczy się liczba odsłon).


No to wtedy nowe wątki będą się mnożyć jeszcze bardziej niż grzyby po deszczu. Po to właśnie jest jeden zbiorczy wątek, w którym pisowcy, peowcy i inne partie mogą się wygadać do woli. Siedliście na tym bananie jakby popełnił przestępstwo, że jest antypisem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Sory, ale ze strony banana nie ma tam agresji i jakiś haniebnych zachowań. Wręcz przeciwnie, czytając inne wypowiedzi można by stwierdzić, że chłop ma i tak ogromną cierpliwość. Chyba zwolennicy PiSu za bardzo się nabuzowali.



Forum StaloweMiasto.pl zostało stworzone, by umożliwić internautom wymianę poglądów i prowadzenia dyskusji na zaproponowane przez internautów tematy.
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku.

"A dalej jest tylko ciekawiej ... Czy w Polsce może być normalnie ? Oszołom ...kryminalista i psychol ... święta trójca PiSu ...że o korumpującym Lipińskim nie wspomnę ... Odpowiedz jest prosta może tylko trzeba pozamykać tą swołocz"

"Andrzejku po co z ty czymś "gadasz" ? On ma takie braki że wołał ode mnie kartę biblioteczną z podstawówki"

"Czy ty masz aż takie braki że się musisz obsrać jak nie walniesz prywatnego wywodu .. czy może masz jakąś dewiacje (lub raczej fetysz)i stanie ci przez to na 5 min ?"

"Bo lubię ( i jeszcze mogę)potluczony zapomniałeś już że to moja pasja nabijanie się z buraków ?"


Może nie ma haniebnych zachowań ale jakoś sprzecznie z Waszym regulaminem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Siedliście na tym bananie jakby popełnił przestępstwo, że jest antypisem.


Nigdy nie siedziałem na Bananie,nie odnoszę się do jego poglądów ale do pewnych sprzeczności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:50  
Cytuj
panna czy ty nie widzisz,ze Banan nie atakuje Pis merytorycznie za to co zrobili,a jedynie wkleja obrazki i pluje okreslajac ich wyborcow jako pislamistow w co drugim poscie ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 22:56  
Cytuj
Rozwiązanie tego problemu roku jest jedno. Zamknąc temat o PiS oraz o PO i zabronić dyskutować o polityce. Czy wtedy byłoby lepiej? W tej sprawie porozumienia osiągnąć się nie da. Owszem, mogę skarcić banana i zabrać mu modera. Tylko po co? Poziom wypowiedzi w wątkach o polityce nie wzrośnie. Banan może pisać z innego konta, tylko po co? Ma udawać kogoś kim nie jest? Ludzie, więcej dystansu jak ktoś się czuje tak bardzo urażony niech nie wchodzi w temat polityki i nie podsyca tej nienawiści. Nakręciliście sami jakąś spiralę jadu i teraz pretensje.

Nenad, ja widze co Ty wypisujesz i tego się nawet nie da słowami opisać. Chciałam Cię dziś zbanować, ale to może tylko admin więc proszę daruj sobie. Jaasne teraz źle, że banan wkleja obrazki. Szkoda, że nie zauważasz, że wątki o pis i po to same obrazki, które właśnie Wy wszyscy tak samo wklejacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »