NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
stalowe miasto gdzie jest administrator strony, stalowe miasto
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:03  
Cytuj
Panna zacytuj mnie moze,co ? Okreslam wyborcow innej partii POpaprancami,pisze o prezydencie rezydent Wolski ? Nabijam sie z plotki o czyjejs orientacji przez miesiac ? Pisze o zlodziejach i kretaczach z PO,czujesz roznice ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:03  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:05  
Cytuj
Panno_pino chce Pani upomnienie ? Proszę 3mać się tematu cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Panna zacytuj mnie moze,co ? Okreslam wyborcow innej partii POpaprancami,pisze o prezydencie rezydent Wolski ? Nabijam sie z plotki o czyjejs orientacji przez miesiac ? Pisze o zlodziejach i kretaczach z PO,czujesz roznice ?


Nie czuję, bo nie interesuje mnie polyytyka. Ja Ci uświadamiam, że wszystko działa w dwie strony. Jaki poziom wątku to i taka moderacja. Tam 99% treści jest do skasowania. Ale po co mam to robić? Żebym za każdy usunięty post dostawała pw, albo żeby pojawiał się na forum nowy wątek? To już lepiej żeby ten bełkot był w jednym temacie.

O losie, dobrze, że wybory są tylko raz na jakiś czas.

A dajmy sobie bananie po upomnieniu!

Idę spać, a jutro zamykam ten wątek bo już dawno jego pierwotny temat został zatracony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Rozwiązanie tego problemu roku jest jedno. Zamknąc temat o PiS oraz o PO i zabronić dyskutować o polityce. Czy wtedy byłoby lepiej? W tej sprawie porozumienia osiągnąć się nie da. Owszem, mogę skarcić banana i zabrać mu modera. Tylko po co? Poziom wypowiedzi w wątkach o polityce nie wzrośnie. Banan może pisać z innego konta, tylko po co? Ma udawać kogoś kim nie jest? Ludzie, więcej dystansu jak ktoś się czuje tak bardzo urażony niech nie wchodzi w temat polityki i nie podsyca tej nienawiści. Nakręciliście sami jakąś spiralę jadu i teraz pretensje.


Dlaczego ma być coś zamykane ? jest wolność słowa wiec można z tego korzystać,jest też regulamin i można( raczej trzeba) go przestrzegać - tylko tyle, bez zamykania itd. Niczego nie nakręcam,nie siadam też na nikim, nie proponuje "banowanie banana", mi osobiście chodzi o zwykłą uczciwość. Jeżeli ktoś Banana obraża,to dać mu bana i po sprawie.

Nie ma żadnych pretensji,jest tylko zwrócenie uwagi na powstały problem,(częste naruszanie regulaminu bez żadnej konsekwencji jest chyba problemem albo nadwyżka dystansu ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:13  
Cytuj
Nie, poprostu nie może być tak,że gość jest moderatorem w temacie Pis,a zwolenników tej partii nazywa pislamistami.
Jak na przykład sędzia,który nienawidzi jednej z drużyn ma sędziować mecz tej drużyny obiektywnie ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:14  
Cytuj
Tak Daliborze, i nenad już dawno się kwalifikuje pod dożywotniego bana. Ale on przecież ma kilka kont. Więc ja go zbanuje, a on mnie wyśmieje i będzie dalej nenadem. Serio, aż tak trudno czytać wątki pis i po z dystandem?

Drogi bananie publicznie Cię upominam i zabraniam abyś nazywał zwolenników pisu (w tym mniecool girl) pislamistami! Za każdego pislamistę osobiście Cię rozliczę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:18  
Cytuj
ja i dożywotni ban ? Bo pęknę ze śmiechu ! Najgorszą obelgą jaką się posłużyłem był "cham",a odnosiło się to do sugestii,by usunąć zmarłego prezydenta z Wawelu. Niejednokrotnie byłem okreslany pislamistą i kretynem,tylko dlatego,że broniłem Pis przed atakami kolegów antypisowców.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:19  
Cytuj
Peace and love.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:19  
Cytuj
Ojjj jak mi smutno z tego powodu i to tak przy wszystkich placze

A tam między nami nie każdy zwolennik PiS jest PiSlamistą ...

Czyli w tym miesiącu nie zostanę moderatorem miesiąca po raz 13 w tym roku ?

ps.I jak tu nie nazywać "osoby" po "imieniu"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:22  
Cytuj
Nie bananie, chyba na tytuł modera roku nie masz co liczyć. Serio dajcie już spokój. Jutro to zamykam. Więc jak ktoś ma coś do dodania to ostatni dzwonek. Więcej pilsamistów na forum też nie chcę widzieć. Będę bezlitośnie moderować ktokolwiek by tak nie napisał.

Banan, naprawdę nazywaj sobie w duszy odlicz do dziesięciu i wtedy używaj klawiatury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
Tak Daliborze, i nenad już dawno się kwalifikuje pod dożywotniego bana. Ale on przecież ma kilka kont. Więc ja go zbanuje, a on mnie wyśmieje i będzie dalej nenadem. Serio, aż tak trudno czytać wątki pis i po z dystandem?

Drogi bananie publicznie Cię upominam i zabraniam abyś nazywał zwolenników pisu (w tym mniecool girl) pislamistami! Za każdego pislamistę osobiście Cię rozliczę.


Skoro się kwalifikuje to dlaczego jest bez zmian? Nie ważna jest ilość kont,tylko sposób funkcjonowania forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:25  
Cytuj
Bo admin wyjechał, a tylko on może nadawać ten zaszczytny tytuł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:34  
Cytuj
Dalibor Ty serio nie rozumiesz problemu ?
Co z tego ze Edo dostał bana ma dziś 3 konto jak mu coś nie spasuje zwyzywa mi pół rodziny i założy 4 konto nie wiem a ja mam się stosować do regulaminu ? OK lepiej się poczujesz jak do pyskówek użyje kont pod którym nie będzie pisało moderator ? Mogę sobie założyć takie konto tylko PO co ? Pod artykułami jak jeszcze wdziałem IP ludzie PiSali w 10 min 5 komentarzy z innych nicków to qwa tak ma to wyglądać i będzie zajefajnie ? Mam robić sztuczny tłok ? bez jaj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:38  
Cytuj
Pisz bez inwektyw,a merytorycznie i po problemie. Pisz Jasiński spowodował,że płacimy drogo za gaz,a nie idiota Jasiński z partii kurdupla spowodował bla bla i już...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Dalibor Ty serio nie rozumiesz problemu ?


Rozumiem ale na innych forach administracja sobie radzi, są tematy z ograniczonym dostępem i jakoś to zdaje egzamin. Ja osobiście pasuje,bo nie jest to moim problemem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 23:58  
Cytuj
Nie rozumiem co jest w końcu problemem czy ktoś napisze o Bulu ma być ok ja napisze że Jarosław (już nie dziewica) to kurdupel to już jest źle nie wiem

Ktoś napisze że np PO to złodzieje to ja niby nie mam prawa napisać że PiS to sekta czy PiSlamiści nie wiem

nie róbcie sobie jaj na pogrzebie bo niedługo to każecie sobie pisać Drogi Kolego sciana

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 02:41  
Cytuj
w ogóle, wyznawcy takich grup jak po i pis powinni być - utylizowani

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 04:46  
Cytuj
Ja mogę pisać jak chce a moderator nie. Załóż sobie konto i pisz co uważasz, jest nam (uważam) to równie obojętne jak to co inni piszą.

Jako moderator który jest najaktywniejszym działaczem PO na forum (pasjami nienawidzi poglądów około polowy populacji) nie możesz brać stron pisząc pod nickiem "moderator". To zadanie moderatora nie brać stron.

Pod nickiem forumowicza np. "chabanina" możesz sobie pisać co chcesz i kiedy chcesz. Nikt nie zwróci uwagi na wycieki soku buraczanego....


PS mlotek Przypomina się w tym momencie klasyka dialektyki:

!! Wolność społeczna zaczyna się tam gdzie nie ma wierzących ludzi !!
Wiec co z nimi zrobicie, zamkniecie?
Nie, wystarczy ze się zamkną! ok
A jeżeli się nie zechcą zmienić?
Zmienią się dopiero gdy się zamkną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Ja mogę pisać jak chce a moderator nie. Załóż sobie konto i pisz co uważasz, jest nam (uważam) to równie obojętne jak to co inni piszą.








Nie kolego, nie możesz pisać co i jak chcesz. Niestety w tematach o polityce nie zachowujecie absolutnie żadnej kultury wszyscy bez wyjatku. W związku z tym moderator jest jaki jest. Wszyscy wiemy, że święty nie jest. Więc nie rozumiem pretensji jeśli tutaj panują poglądy typu ''ją mogę wszystko, a moderator ma cicho siedziec''.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 09:55  
Cytuj
Jak Wam nie pasuje to forum to na konkurencyjnej stronie Stalow...... jest też forum na którym możecie wychwalać PiSlamizacje do woli i mod wam nic nie zrobi no chyba ,że coś żle napiszesz o "świętej" partii.Chyba ,że nie chodzi o pisanie samych superlatyw na temat "jedynej nieomylnej" tylko dysputa taka na jaką pozwala to forum.Wiec jak nie masz zamiaru jeden z drugim
prowadzić wymiany poglądów zmień forum i całuj w ..... tamtych modów.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja mogę pisać jak chce a moderator nie. Załóż sobie konto i pisz co uważasz, jest nam (uważam) to równie obojętne jak to co inni piszą.








Nie kolego, nie możesz pisać co i jak chcesz. Niestety w tematach o polityce nie zachowujecie absolutnie żadnej kultury wszyscy bez wyjatku. W związku z tym moderator jest jaki jest. Wszyscy wiemy, że święty nie jest. Więc nie rozumiem pretensji jeśli tutaj panują poglądy typu ''ją mogę wszystko, a moderator ma cicho siedziec''.


Mnie to Banan kiedyś obrzydził szydząc z Jarosława Kaczyńskiego przy jakiejś okazji, że jako kawaler może sprzedawać swoje nasienie na litry.
No ale może kobietom się takie dowcipy podobają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 10:03  
Cytuj
Proponuje założyć jeden temat o tytule "Polityka". Bez rozdzielania na partie. Teraz łatwo uwalić komentarz lub upomnieć autora, że nie pisze w temacie. Jeden temat i piszemy o wszystkim. Najlepiej z dopiskiem, że wchodzisz na własną odpowiedzialność i bez moderacji. smiech2smiech2smiech2smiech2

PS atak na Banana tylko dlatego że jest modem? Bez tego dopisku by was nie raziły jego komentarze?

PS. Marek370, określenie "murzyńska lafirynda" Cię nie razi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 10:18  
Cytuj
Raczej śmieszy, choć rozumiem, że możesz czuć się urażony.
Edo ma dużo inwencji i przewyższa w tej kwesti Banana, którego stać zwykle na określenie typu "głupole z PISu" czy cos w tym stylu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 10:23  
Cytuj
Czyli jednym wolno bo to nawet śmieszne no ale bananowi nie wolno, bo obraza. Prawo Kalego. Dlatego jestem za jednym tematem o polityce i bez moderacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Paź 2015r. 11:12  
Cytuj
Również jestem za. Tym bardziej, że tak jak wspomniałam 99% treści, które opublikowaliście zgodnie z regulaminem nadaje się w kosz. Nikt tego nie usuwa bo byłoby to wsadzenie kija w mrowisko. Jeśli tutaj panują poglądy, że "ja mogę napisać wszystko, a użytkownik z dopiskiem moderator już nie" to ja nie mam więcej pytań. Umówmy się, że w dziale polityka banan jest zwyklym użytkownikiem ponieważ tak jak każdy obywatel ma prawo popierać tę partię, która mu się podoba. Może założyć inne konto i pisać jako banan z innego konta i każdy będzie o tym wiedział, że banan. Tylko jaki to ma sens?

Drogi Marku, tak jak pisze Andrzejek. Komentarz o sprzedawaniu nasienia na litry jest obrzydający, a murzyńska lafirynda już tylko śmieszna? Ludzie, litości. Jedno i drugie na tak samo dennym poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »