NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaproszenie na bezpłatne badania,
Posty: 16
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 11:54  
Cytuj
W ciągu ostatnich kilku tygodni miałem dwa telefony dotyczące zaproszenia na bezpłatne badania lekarskie . Pierwsze zaproszenie dotyczyło badań w kierunku osteoperozy , a drugie na badania w kierunku profilaktyki przeciw nowotworowej . Obydwa połączenia wyświetlały się jako numer prywatny , a pani przedstawiała się jako przedstawicielka " Centrum Medycznego "? Na moje pytanie , skąd posiadają numer mojego telefonu , pani ta momentalnie rozłączała się ! W związku z tym mam do Forumowiczów dwa pytania , czy mieliście również takie telefony , i czy ktoś był już na takich : badaniach ; ? Czy nie była to kolejna próba wciśnięcia ludziom : cudownych :leków lub równie : cudownych : urządzeń paramedycznych ? Jeśli instytucja ta miała by uczciwe intencje to po pierwsze , przedstawiła by się co to za konkretne Centrum Medyczne , jaka jest jego nazwa , adres siedziby i jak weszli w posiadanie numeru telefonu osoby do której dzwonią. Bardzo proszę Szanownych Forumowiczów o podzielenie się swoją opinią o tych : badaniach : jeśli ktoś z tego skorzystał ! Pozdrawiam !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 11:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 12:54  
Cytuj
Dzwonią do mnie po kilka razy na tydzień oferując taką usługę ale to są naciągacze nic za darmo potem taki nieświadomy emeryt płaci za bubel 5 razy więcej jak faktycznie kosztuje.Telefony zdobywają różnymi sposobami a stacjonarne z ksiązki telefonicznej.Mają rózne chwyty na które naciągają naiwnych!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »