NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Partacz i oszust budowlany,
Posty: 2
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 18:11  
Cytuj
witam. chciałbym ostrzec wszystkich przed pseudo fachowcem, Usługi remontowo-budowlane Sławomir Kotwica z Niska,który nic nie potrafi zrobić. miał u mnie wyszpachlować, pomalować i wstawić drzwi wewnętrzne.Razem ze swoją ekipą zabrał się do remontu a jak się później okazało był mądry tylko w gębie. Nie dość, że źle wykonali swoją pracę to jeszcze poniszczyli kabinę w łazience czy uchwyty do kaloryferów i źle obsadzili furtyny. sciana istny dramat.omijajcie tego partacza z daleka a oszczędzicie sobie nerwów i czasu. Niestety biorąc z ogłoszenia a nie sprawdzając opinii popełniłem błąd, więc chcę ostrzec innych, aby uważali na tego gościa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 18:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 19:33  
Cytuj
Bo stawiac trzeba na sraszych fachowcow co "zęby" zjedli na budowlance,a nie pseudo budowlancow szczyli co to pojechal do Anglii czy innego kraju porobil w budowlance 1-3 lata troche zarobili i firme taki zaklada.Nie dosc ze nie ma pojecia o robocie to jeszcze ludzi zatrudnia i nie placi im.Pracowal siostrzeniec u takiego z Ulanowa (ten akurat stary ale nieuczciwy) ze Stalowej Woli,robota zrobiona,a pieniążków nie było,pojechal ten z Ulanowa do Francji "kariere" robic ciekawe ilu juz tam nabrał
trzeba przestrzegac ludzi przed partaczami i takimi pracodawcami pozal sie Boże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 19:39  
Cytuj
Co tanie to - drogie !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 20:38  
Cytuj
dokladnie co Tanie to drogie . Moj tato tez praacuje w budowlance i nie moze narzekac na brak ofert ciagle ktos poleca komus i tak oto ma pracy duzo. Ale czesto sie zdarza ze ktos stwierdzi ze za drogo bo ktos inny powiedzial taniej i szybciej a potem dzwonia i placza zeby im poprawial. niestety ale ludzie nie rozumieja ze oszczedzaja tylko chwilowo bo za troche trzeba bedzie znow to robic albo placic komus innemu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 21:05  
Cytuj
Sam fakt ze taki cymbał sie ogłasza daje troche do myslenia. Ostatnio mialem troche kontaktu z budowlancami i dobrych fachowcow trzeba zamawiac z duzym wyprzedzeniem bo maja full roboty z polecen na okrągło, nie do obrobienia jakby wszystko chcieli brac. Z reguly zatrudniaja malo ludzi tak zeby ogarnac i zapanowac nad "pomocnikami". tacy nigdzie się od dawna nie ogłaszają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 21:10  
Cytuj
Ja miałem okazje poznać jsk pracuje partacz Szempruch ze stalowej woli i też przed nim ostrzegam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 06:37  
Cytuj
zgadza się partaczy jest pełno.mlotek ale jak ktoś się ogłasza to człowiek ufa, że koleś się zna i zrobi to dobrze. całe szczęście jest forum i można ostrzec przed takimi typami.good sam chętnie śledzę takie tematy.a rynek zweryfikuje i oddzieli chwasty w każdej branży.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Co tanie to - drogie !!


Cena nie jest żadnym wyznacznikiem. Wałkowany był tu temat odnośnie szpachlowania i cen za m2,były nawet stawki powyżej 20 zł.Miałem okazje korzystać z usług chłopaka,który wykonał świetnie swoją robotę za 10 zł/m2.(już wyjechał docierać ściany na zachodzie). Faktem jest,że kucharze,fryzjerzy itp. stali się budowlańcami w czasie "bumu budowlanego" a później szlifowali swoje umiejętności na robocie nieświadomego klienta. Bezpieczniej jest umówić wszystko przed rozpoczęciem prac,w razie uszkodzenia materiału,źle wykonanej roboty odbijamy właściwą kwotę od umówionej zapłaty albo żądamy poprawek na koszt usługodawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 19:06  
Cytuj
zgadza się, że cena nie jest wyznacznikiem. kilka lat temu miałem firmę do ocieplenia domu z ceną jedną z większych i co? u sąsiada inna ekpia zrobiła lepiej niż u mnie i to dużo taniej.sciana a takich partaczy to w wór i o mur.good

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 18:20  
Cytuj
wydawał się uczciwy, ale tylko z pozorów.mlotek ten oszust jest z tych co się mówi. "modli się pod figurą a diabła ma za skórą." tacy najgorsi, więc przestrzegam. omijajcie go z daleka Kotwica Sławomir nr tel.666 933 815

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »