NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
NIE POLECAM-fryzjer, kosmetyczka,
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 20:25  
Cytuj
Ostatnio napotkałam zapytanie gdzie w Stalowej Woli można zagęścić rzęsy? Pewnie w każdym salonie ale ja chciałam wymienić te, które w mojej opinii powinny być omijane z daleka w tej akurat kwestiiwazne
Salon Mossi na edukacji, pierwszy raz byłam mega zadowolona z efektu. Długo się trzymały, naturalny efekt. Postanowiłam się tam wybrać kolejny raz i to był błąd. Pani chyba obrosła w piórka, kiedy powiedziałam że ostatnim razem bardzo mi się podobało. Teraz odwaliła robotę po łebkachzaklopotany Mega posklejane rzęsy, grudki kleju, 2 tygodnie i po rzęsach...
Kolejnym razem wybrałam salon na Wojska Polskiego, po drugiej strony ulicy jest Katarzynka. O ile dobrze pamiętam Impression.
Byłam zdziwiona bo po zaledwie 1.5h Pani oznajmiła mi ze to już koniec. Szybko pomyślałamnie wiem ale ok. Śmieszne bo Pani podała mi lustereczko i powiedziała, że te 2 rzęsy na końcu nie dają się poskromić i że będą tak odstawałysciana Spartaczona robota. Efekt na pierwszy rzut oka w miarę ok. Koszmar zaczął się po pierwszym dniu, posklejane rzęsy które zaczęły wypadać razem z naturalnymi. Metoda 1:1 ale jak się okazało było inaczej. Jedna sztuczna doklejona do 5 moich hahaha. Masakracja!mlotek
Teraz kwestia paznokci. Sama pomaluje u jednej dłoni paznokietki perfekcyjnie a z drugą mam problem. W związku z tym, ze szykował mi się wyjazd na wakacje chciałam żeby było to zrobione porządnie i poszłam do Awangardy tam w rogu jest mini salonik gdzie przyjmuje kosmetyczka. Pani mnie przyjęła, zrobiła hybrydy na naturalnej płytce i co mogę powiedzieć? Że moja noga tam więcej nie postaniegood Dlaczego? Bo po to tam poszłam aby nie mieć zacieków ani niechlujnie zrobionych paznokci a efekt był jeszcze gorszy niżeli miałabym zrobić to samanie wiem Z tego co wiem paznokcie należy przygotować, chociażby odgarnąć skórki, wypiłować kształt ale w moim przypadku okazało się to zbędne jak widać. Widocznie zamalowane skórki wyglądają atrakcyjniej...aaa przy okazji dowiedziałam się wszystkich osiedlowych plotek;] Więc słabo:szok:
Teraz pora na fryzjera, zawsze podcinałam końcówki w Awangardzie(nigdy nie ma kolejek, teraz już wiem dlaczego hahahagood. Było ostatecznie to żadna sztuka. Poszłam tam więc i poprosiłam aby mi Pani zamalowała włosy na blond. Pokazałam odcień, pokazałam zdjęcie oczekiwanego efektu. Jak skończyłam? Z kaczym blondem na głowie. Kiedy zwróciłam uwagę, ze to nie kolor jakiego oczekiwałam i że nie jestem zadowolona Pani powiedziała że jej się podoba i jest ok;]
Zawsze było że klient nasz Pan, skoro płaci to i wymaga. Ale tam najwidoczniej obowiązuje inna zasada;]
Omijam od teraz szerokim łukiemwazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 20:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 03:06  
Cytuj
O ja p*ole ale ty masz problemy, myślał by kto...mlotekzaklopotanypotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 15 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 07:37  
Cytuj
do bezstronny ma rację że przestrzega bo płacąc wymaga się efektu i jakości po które się przyszło ciekawe czy byłbyś zadowolony idąc do sklepu po masło a dostałbyś margarynę do pieczenia w cenie masła bo tak się spodobało ekspedientce
do zielonazaba dziękuję za info bo miałam zrobić tam paznokcie a tak pójdę gdzieś indziej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »