NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki soundbar do tv, Dobry mocny
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 21:57  
Cytuj
Witam, chciałbym nabyć fajny dobrze brzmiący (mocny) sounbar. Jaki polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 21:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 02:07  
Cytuj
To teraz telwizory nie maja wbudowanych głośnikówzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 07:55  
Cytuj
bezstronny - "facepalm" umiech

Trochę mało danych "freeds" by coś polecić - ile chcesz wydać umiech? Bo to robi dużą różnicę. Dobre są nowe Samsungi bezprzewodowe, cena coś ponad 1000 zl, takie szukaszumiech? Dobry dźwięk dają wszelakie "bary" Philipsa. Lepiej jednak poszukaj na fachowych forach, bo tam zwykle większe szanse na fachowe poradyumiech Ale kto wie, może ktoś się i na naszym forum znajdzieumiech
Ja mam TV Philipsa i za takowym "barem" się rozglądałem (czytałem opinie i testowałem w sklepach), ale na chwilę obecną sobie darowałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 19:12  
Cytuj
vielitz ciężko coś nawet wygoglować jakby to jakaś nowość była :/

Osobiście mam tv Samsunga ale nie skupiam się wyłącznie na tej marce.
Patrzyłem na soundbar Philips HTL3140B niby 200W, ale co to sprzętów muzycznych tej firmy to nie mam za dobrych "wspomnień" (mp3, słuchawki).

Biorę też pod uwagę LG NB3530A i tutaj mamy 300W.

Budżet nie duży, jakieś 500 - 600 zł, powyższe dostanę poniżej 500 zł na alledrogo.

vielitz skoro twierdzisz że bary Philipsa są oki, to może wybiorę coś z powyższych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
vielitz ciężko coś nawet wygoglować jakby to jakaś nowość była :/

Osobiście mam tv Samsunga ale nie skupiam się wyłącznie na tej marce.
Patrzyłem na soundbar Philips HTL3140B niby 200W, ale co to sprzętów muzycznych tej firmy to nie mam za dobrych "wspomnień" (mp3, słuchawki).

Biorę też pod uwagę LG NB3530A i tutaj mamy 300W.

Budżet nie duży, jakieś 500 - 600 zł, powyższe dostanę poniżej 500 zł na alledrogo.

vielitz skoro twierdzisz że bary Philipsa są oki, to może wybiorę coś z powyższych umiech


Ogolnie sprzet grajacy philipsa czy samsunga (a wszczegolnosci philipsa) to raczej cienizna. No chyba ze akurat ten produkt jest jakis wyjatkowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Ogolnie sprzet grajacy philipsa czy samsunga (a wszczegolnosci philipsa) to raczej cienizna. No chyba ze akurat ten produkt jest jakis wyjatkowy.


Trudno się nie zgodzić, poniżej tysiąca ciężko oczekiwać dobrej klasy sprzętu grającego, w dodatku soundbara. W moim jednak przypadku nie jestem audiofilem i wystarczy mi jak od czasu do czasu posłucham coś nieco głośniej i z basem z subwoofera umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 07:54  
Cytuj
Otóż to - dlatego zapytałem o budżetumiech Za 500 zł sprzętu dla audiofila nie znajdziesz, ale akurat z tego co się dowiadywałem soundbary philipsa dają akceptowalny wynik umiech
Ciężko mi tak jednoznacznie polecić, ale słuchałem osobiście dźwięku z bara phili i Samsunga w tej samej cenie (rzędu 500-600 zł) i dla mnie phili dawał lepszy dźwięk - niestety nie mam sam żadnego, więc mogę to powiedzieć tylko po paru minutowych teście, a nie użytkowaniu dłuższym umiech
Sprawdź najpierw na CENEO opinie o sprzęcie by z grubsza wybrać 2-3 modele. Potem poszukaj dokładnych opinii jeszcze na jakimś forum. Prawda jednak taka, że jak teraz masz tylko TV i nie masz wygórowanych wymagań, to każdy średni bar z soundbuferem da ci zadowalający rezultat umiech Ale nie ma co oczekiwać cudów - kina 5.1 nie przegoni (no chyba że jakimś sprzętem "premium" za 1-2 tyś umiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 09:49  
Cytuj
Kup sobie stara ale dobra wierzę np technics a napewno będzie grała lepiej niż taki "soundbar" z platikowym subwooferkiem, ja mam taka podlaczona pod tv i zadne wynalazki się nią nie równają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 11:26  
Cytuj
Pomijając wygląd, to akurat taką wieże SB dobrej jakości z prawdziwym soundbufferem zjada na śniadanieumiech.
Widać, że technicznie kolego zostałeś jakieś 10 lat temu :p, TV jaki masz, unitra umiech? Żartuje oczywiście, bez urazyumiech.

Wracając do tematu - tysiaka bym za to nie dał, to już lepiej jakieś kino domowe. Ja proponuję jednak udać się do sklepu i przekonać się na własnej skórze czy tego się szuka. Ja byłem lekko rozczarowany różnicą pomiędzy "barem" a kinem domowym, dlatego zostałem przy głośnikach tradycyjnych... na razie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Pomijając wygląd, to akurat taką wieże SB dobrej jakości z prawdziwym soundbufferem zjada na śniadanieumiech.


Po pierwsze subwoofer.
Po drugie popieram kolegę bezstronny - jeżeli nam zależy na jakości dźwięku - lepsza będzie złożona z używanych komponentów "wieża" i do tego normalne kolumny. Oczywiście wygląd będzie nie ten. Pytanie na czym nam zależy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2015r. 13:28  
Cytuj
GRZ - o masakra, to wtopiłem z tym soundbuferem umiech pokiełbasiło mi się bo z komórki pisałem i z soundbarem mi się już pomieszało, brawo za czujność, mój błąd.
No a z drugim to ja się nie do końca zgodzę - już jak mówisz zapomnę o wyglądzie (bo tu przepaść jak dla mnie) - ale tu znowu zależy jaka wieża ma być użyta. Jak ma ktoś wieżę to ok, od biedy może jej użyć i średniej jakości wieża będzie lepsza niż średniej jakości s-bar, ale jak ma kupić jakąś by jej użyć, to trochę chybiony pomysł.
Jeśli ktoś nie jest audiofilem (a tak autor twierdzi) to średniej jakości S-Bar sprawdzi się tutaj super - zresztą autor nie pyta co ma kupić zamiast S-bara tylko pyta "jaki ma kupić" - zakładam więc, że wygląd zestawu ma tu jednak spore znaczenie.
Średni S-bar, moim zdaniem za 300-400 zł z subwuferem zdecydowanie podniesie efekt przy oglądaniu czegokolwiek z TV (zawsze będzie lepiej niż standardowe głośniki TV).
Jak będę w tym sklepie co testowałem (w Kraku) to sprawdzę dokładnie jakie to były modele, by dodać więcej merytorycznej treści do mej opinii umiech

ps
wg. mnie różnica między S-barem za 400 zł a tym za 900 zł nie jest warta tak dużej dopłaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »