NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jaki zespół na wesele 2016 ktos cos wie?,
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 18:12  
Cytuj
Stefan ty jakiś nienormalny jesteś??? chodzisz na wesela tylko po to żeby patrzeć czy zespół gra na żywo czy nie, gramy w taki sam sposób jak 90% weselnych zespołów (całkiem na żywo nie zawsze znaczy lepiej) po drugie trzeba się trochę znać i wiedzieć, że nie posiadamy klawiszy które mają twardy dysk. Skoro przeszkadzało ci moje prowadzenie wesela mogłeś przyjść i to powiedzieć, a nie wylewasz gorzkie żale na forum, jakoś jeszcze nikt nie przyszedł na weselu i się nie skarżył na to, że poczuł się urażony formą mojego prowadzenia wesel. A wracając do tematu przewodniego nie posiadamy wolnych terminów na 2016 rok, jak widzisz nie wszystkim przeszkadza forma naszej konferansjerki i muzyka którą gramy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 18:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 20:50  
Cytuj
ja jestem mega zadowolona z zespolu MATIS zarówno na weselach bawiąc sie do tej pory jak i na ostatnich Andrzejkachumiech wiięc Panowie grajcie tak jak do tej pory..dla nas zawsze na 100% było.... p.s. każdy może mieć gorszy dzien.. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 20:55  
Cytuj
Piekni i mlodzi, ciezko u nich z terminem ale graja fajne wesela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 8 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 21:42  
Cytuj
Polecam PIEKNI I MLODZI :')

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 8 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 21:43  
Cytuj
Lub LHR z Hrubieszowa :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Marz 2013r.
Skąd: Nowa Dęba
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 07:22  
Cytuj
Ja polecam za to na wesele ten oto zespół: https://www.facebook.com/zespolatest0
Bardzo fajnie grają ogólnie polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 07:41  
Cytuj
Uwielbiam gdy ktoś broni się atakiem.
Owszem chodzę na wesela i obserwuję ponieważ sam będę organizował wesele na 2017/2018 rok i nie bardzo interesują mnie kapele puszczające mp3 z klawisza lub laptopa czy innego odtwarzacza.

Gdybym był "panem młodym" na weselu i wy byście grali to na pewno bym wam zwrócił uwagę uwierz. Niestety mi jako gościowi nie wypadało iść do was i stosować wam uwagi.

Pozdrawiam was umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 09:58  
Cytuj
U mojej siotry grali Broxi i swietnie sie bawilismy. Potrafia wyciagnac za stolow nawet i babcie ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2015r. 11:39  
Cytuj
Należy zacząć od tego czy chcemy się dobrze bawić na weselu lub nie. Jeśli ktoś był na przyjęciu i kiepsko się bawił to wiadome że przyczyn można się doszukiwać w zespole ale czy tak do końca? Jeśli na przyjęciu jest 150 osób i 5 z nich jest niezadowolona z czegoś ( miejsce siedzące,sala,jedzenie,muzyka czyli zespol, obsługa) no to co jest nie tak? Bardzo rzadko chodzę na przyjęcia ale jak chodzę to zawsze gra znajomy zespół i raz lepiej a raz gorzej im to wychodzi. Czy grają z dysku z jakiejś pamięci lub bez pamięci mnie to nie interesuje i nie próbuje nikogo przekonywać np. że zespół Matis nie gra na żywo mimo że jakieś bębny mają. Ja wiem że nie grają a 80% osób na przyjęciu twierdzi że grają. Ale jest przednia zabawa wodeczka jedzonko i tak ma być. Dodam że ja też nie gram w składzie pełnym na żywo. Z wielu względów. Najważniejszy to taki że jest brak osób grających dobrze. Nie mówiąc o graniu bardzo dobrym. Ci co bardzo dobrze grają są zajęci. W okolicach Niska i Stalowej Woli jest może 5 lub 6 składów grających na żywo. Reszta zespołów to lepsi lub gorsi rzemieślnicy. Bo przecież w większości zespołach to osoby przez cały tydzień wykonują inne zawody np.pieką chleb a w sobotę jadą,, grać " na przyjęcia.Ja zajmuje się wszystkim co związane z muzyką (jeśli będzie ciężko to gdzieś sobie pójdę do pracy ale lekkiej bo muszę mieć też siłę aby grać). Szanowni forumowicze i osoby czytając które szukają zespołu na swe przyjęcie: to jest wasz wybór i nie pytajcie kto gra lepiej tylko musicie się przejechać na np.próbę,wesele gdzie dany zespol gra i podjąć decyzję. Będziecie widzieć wtedy jak bawią się goście weselni. W moim przypadku tak bywa często. Przyjadą posiedza z 2 lub 3 sety i decyzja moment zapada. I jeszcze ważna sprawa - picie alkoholu przez zespół. Zdziwienie zawsze jest jak widzą całą butelkę lub lekko upitą około 22.00. Nie ma nic gorszego jakmocno upita nawet jedna osoba w zespole. To rzutuje na cały zespół. Brak szacunku do gości weselnych do swej pracy i kolegów, koleżanek z zespołu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »