NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
CAPRI STODOŁA , ZENADA!!!
Posty: 2
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:04  
Cytuj
CAPRI STODOŁA !!! Uwaga!! Uwaga!! Uwaga!!

Nie polecam Stodoły. Byłem ostatnio i zaskoczyło mnie bardzo że za sosy do pizzy trzeba dodatkowo płacić. To jakieś jedno wielkie nieporozumienie!!! W żadnej innej pizzerii nie ma czegoś takiego. Jak dla mnie żałosne. Najwyraźniej właściciel tak kiepsko przędzie że każe sobie płacić extra za sosy. Więcej tam nie pójdę i nie polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:09  
Cytuj
To Fakt ja bylem ostatnio na meczu i bardzo sie zdziwilem ze znajomymi w kazdej innej restauracji sosy sa do pizzy gratis.Niedlugo bedzie trzeba placic za wejscie zalosne.!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:11  
Cytuj
Albo wymyślą żeby toaleta była płatna haha!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:15  
Cytuj
Czekajcie jak otworzą druga toaletę to będzie płatna i papier trzeba będzie swoj przynosić!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:23  
Cytuj
Haha dobre.!Bardzo milo sie tam spedza czas obsluga jest mila,ale te sosy to jest przegiecie.!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:26  
Cytuj
Potwierdzam. Z tymi sosami to prawda.Haha uśmiech byłem ostatnio i gdy barmanka mi o tym powiedziała to wybuchnąłem śmiechem. Oczywiście zapłaciłem za sosy :-) atmosfera fajna, obsługa miła ale te sosy to porażka. Właściciel strzela sobie w kolano. Haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:34  
Cytuj
Te sosy to faktycznie musi być jakaś przeokropna sprawa, skoro wszyscy rzucili się dziś do zakładania kont na SM, żeby wyrazić swoją krytyczną opinię umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:37  
Cytuj
Witam. Jakiś czas temu zamówiłem 5 dużych pizz. Okazało się że dodatkowo trzeba zapłacić za sosy. W sumie extra 10 zł, gdzie na ulotkach Capri widnieje informacja ze sosy do pizzy są gratis. Dziwna sytuacja. Skoro właściciel wprowadza zmiany to niech zmieni ulotki, i niech napisze ze za sosy się płaci dodatkowo. A nie wprowadza się klienta w błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:43  
Cytuj
Hahaha widać konkurencja nie śpi. Czytam te komentarze i mam niezły ubaw. Niektórzy chyba myślą, że jak się założy kilka różnych kont i powypisuje z nich jakieś głupoty to od razu komentarze te stają się bardzo opiniotwórcze :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 20:57  
Cytuj
No wiecie właściciel musi sobie odbić kase za tą klime co założył, bo przecież tam zawsze jest sauna. Też uważajcie na kebaba "mieszanego" mięso wołowe to po prostu kotlet mielony pokrojony w kostkę MASAKRA, po raz pierwszy i ostatni takiego kebeba zamawialiśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 21:01  
Cytuj
Zamykamy ten pochód nowozałożonych kont umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »