NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Vivo,
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Witam,

byłem wczoraj pierwszy raz w galeri i.... słabo! Bardzo słabo! Sklepów to jak by kot napłakał (chyba że pojawią sie jakieś fajne), wybór kiepski, jedynie dwa sklepy miały ciekawy asortyment (nie będe podawał nazw). Teraz kolejna porażka to Intermarche! Kupiłem wczoraj "sopelek" (kupowałem już kilka razy w Nisku i było ok) i dzisiaj wygląda tak (sami oceńcie):

http://pokazywarka.pl/ln6o95/

Woda, woda i jeszcz raz woda (i jak pięknie się świeci)!


Co do sopelka to ostro, sam kupowałem bo też mi smakuje i ja na szczęście trafiłem dobrze umiech Mój był smaczny, ale też słabo "wysuszony" - myślę że tu jest problem, chcą by więcej ważył i tyle (za pierwszym razem kupiłem chyba też sopelek, i był super suchy - ostatnio już było gorzej).

Co do sklepów, to porównujesz to z czym? Mało sklepów w porównaniu z...? Konkretnym miejscem czy twoją wyobraźnią?

Ja mam nadzieję, że to miejsce jeszczde bardziej ożyje jak dojdzie parę sieciówek + w "next" roku te meble i brico - może to przyciągać będzie bardziej.

Liczę także, że powstanie jednak ta galeria dworzec i uniknie tych błędów jakie zrobiło VIVO - zobaczymy, bo tego sobie i innym mieszkańcom STW życzę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 10:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 10:27  
Cytuj
szynka wieprzowa dzieli sie na kilka mięśni, nie pamietam nazw ale z jednego wychodzi szynka sucha z drugiego bardziej wilgotna.
Polecam zrobić samodzielnie i zobaczyć jak szynka powinna wygladać bez użycia procesów mających na celu zwiększenie zysku producenta.
Jeśli nie to w sklepie wiejskie jadlo na poniatowskiego panie maja szynki plaskie (suche) okrągłe (wilgotne), wynika to z właściwości mięśnia z którego zrobiona jest szynka
Jak sie leje to jest to przerost masy nad formą, szynkę kupuje się dla mięsa a nadmiar płynów jest według mnie zbędny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 10:42  
Cytuj
Niestety ale ja więcej tam nie kupie żadnej szymki! Sprawdzę w Nisku czy jest tak samo, ale kupowałem ostatnio (około miesiąc temu) i było wszystko w porządku. Już wczoraj wydawała mi sie jakaś taka mokra.


Co do sklepów sporo z nich powtarza sie w Stalowej (lub okolie).
Jaki jest więc sens jechania do Vivo, jak to samo mam w Stalowej (pomijając kilka nowych sklepów, co nie ma na mieście). Moim zdaniem lepiej pojechać do galerii, gdzie jest cała masa sklepów takich, jakich nie ma w Stalowej. Nie chodzi mi o to że galeria musi być super wielka (przykład w Rzeszowie), ale niech to będzie coś innego. Sam wystrój jest ok, choć widziałem ładniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale ja więcej tam nie kupie żadnej szymki! Sprawdzę w Nisku czy jest tak samo, ale kupowałem ostatnio (około miesiąc temu) i było wszystko w porządku. Już wczoraj wydawała mi sie jakaś taka mokra.


Co do sklepów sporo z nich powtarza sie w Stalowej (lub okolie).
Jaki jest więc sens jechania do Vivo, jak to samo mam w Stalowej (pomijając kilka nowych sklepów, co nie ma na mieście). Moim zdaniem lepiej pojechać do galerii, gdzie jest cała masa sklepów takich, jakich nie ma w Stalowej. Nie chodzi mi o to że galeria musi być super wielka (przykład w Rzeszowie), ale niech to będzie coś innego. Sam wystrój jest ok, choć widziałem ładniejsze.


No to konkrety, co brakuje, bo każdy to powtarza, a jak przychodzi co do czego to podaje się sklepy, które albo tylko są w dużych miastach, albo nie mają za bardzo racji bytu w STW (Hugo Bossy i inneumiech).
Co do "sensu" - no to jest galeria, pierwsza w STW, która ma oferować wsio w jednym miejscu, i dlatego też część sklepów się powtarza (przez to pewnie z czasem część w innych miejscach upadnie bądź przeniesie się do VIVO, a kiedyś pewnie będzie podobnie z galerią dworzec itp. itd.). A czy w RZE czy KRA każda galeria ma swoje sklepy? W 90% się przecież wsio powtarza, tylko na innym poziomie można powiedzieć.
Jak ktoś lubi jeździć po sklepach to sobie pojeździ, jak ktoś chce wsio w jednym miejscu to pojedzie do Vivo (a nie będzie się bujał po okolicach), a jak ktoś szuka "specjalnych" sklepów, to jedzie do Rzeszowa, Krakowa...Londynuumiech
Naszą galeryjkę można porównać do miast naszej wielkości - wtedy też różowo nie jest, bo są lepsze, ale są i gorsze.
Ja bywałem w galeriach, bo lubię kupować umiech, ale teraz naprawdę nie mam po co do RZE jeździć, co potrzebowałem w STW kupiłem (jak nie w VIVO to w innych punktach) - mnie cieszy, że wybór na mieście rośnie, byle tak dalej.
Trzeba jednak patrzeć realnie, nikt tu u nas cudów nie zrobi - rynek ogólnie się nasącza już, w okolicy to tylko TBG nie ma galerii w sumie (Sandomingo coś tam ma, a w planach kolejne).
Jak dla mnie, jak pisałem już, brak tutaj fastfoda znanego by ściągał młodzież (czy u nas czy w RZE, to 70% ludzi w galerii), oraz jakiejś drogerii znanej podnoszącej jakby status - tyle.

Co do mięsa w Inter, no coraz więcej głosów na minus co smuci, ja jeszcze się nie naciąłem, więc jeszcze im dam szansę (jutro coś zakupię i zobaczymyumiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 11:47  
Cytuj
Konkrety powiadasz, a więc:

1 Brak KFC (bardzo lubię, a skoro jest MC w Stalowej to i KFC też by dało radę)
2 Skoro H&M Powstało w Vivo (przeważnie takie sklepy sa w więkzych galeriach) to mogą też inne (Zara, Bershka itp.)


Zapomniałem napisać że wczoraj w galeri Vivo jak byłem w jednej z restauracji, niestety nazwy nie pamiętam (tej w której nabiera sie jedzenie ile chce, a potem płaci za talerz) powiem szczerze słabo! To było wręcz niesmaczne! Dosyć ładnie pachniało z tej chińskiej restauracji, ale nie miałem odwagi spróbować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
Konkrety powiadasz, a więc:

1 Brak KFC (bardzo lubię, a skoro jest MC w Stalowej to i KFC też by dało radę)
2 Skoro H&M Powstało w Vivo (przeważnie takie sklepy sa w więkzych galeriach) to mogą też inne (Zara, Bershka itp.)


Zapomniałem napisać że wczoraj w galeri Vivo jak byłem w jednej z restauracji, niestety nazwy nie pamiętam (tej w której nabiera sie jedzenie ile chce, a potem płaci za talerz) powiem szczerze słabo! To było wręcz niesmaczne! Dosyć ładnie pachniało z tej chińskiej restauracji, ale nie miałem odwagi spróbować.


Zara w Stalowej Woli? Dobry żart.... ceny mają akurat na rynek w Stalowej Woli..... ha ha ha ha. Zanim bedziecie walić marki z większych miast, warto pamietać że te marki ktore tak pragniecie wchodzą do miast od 100 000 mieszkańców. Posty znajac zycie sa pisane przez dzieci ew studentów którzy G wiedzą o rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Konkrety powiadasz, a więc:

1 Brak KFC (bardzo lubię, a skoro jest MC w Stalowej to i KFC też by dało radę)
2 Skoro H&M Powstało w Vivo (przeważnie takie sklepy sa w więkzych galeriach) to mogą też inne (Zara, Bershka itp.)


Zapomniałem napisać że wczoraj w galeri Vivo jak byłem w jednej z restauracji, niestety nazwy nie pamiętam (tej w której nabiera sie jedzenie ile chce, a potem płaci za talerz) powiem szczerze słabo! To było wręcz niesmaczne! Dosyć ładnie pachniało z tej chińskiej restauracji, ale nie miałem odwagi spróbować.


Brak KFC zadziwia, bo oni akurat do takich "dziur" jak nasza się pchają, może jeszcze się pojawią umiech Moim zdaniem ich brak, bo nie ma co przyciągać sztucznych tłumówumiech

Zara, Bershka to nie H&M, lokują się w innej wielkości galeriach/miastach. Brak na razie u nas C&A, Carry, NY - te firmy są znane na rynku, a lokują się w galeriach takich jak nasza (dwie pierwsze niby mają być...).

Olimp to z "nakładaniem" nigdzie szału nie robi, bo to "dania" podgrzewane, więc szału nie będzie - ale za to szybko, to ich plus. Smak taki jak w każdym Olimpiejezyk u nas niestety mały wybór.

Silverdragon czy jak im tam, ta azja - wg. mnie, bardzo dobre, i dobra cena, mogę polecić (2 razy tylko jadłem, ale polecamumiech).

Powstanie jeszcze ten Subway, ale chyba to nie na nasz rynek, chyba za drogie jak na zwykłe kanapki:/
Jednak ten kurak z usa byłby ciekawszy (nie dla mnie może, bo nie jadam tam, ale bywając tu i tam widać powodzenieumiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 15:13  
Cytuj
Do anka1

Tak się składa że będę w Rzeszowie za kilka dni i sprawdzę, czy faktycznie Zara nie jest na naszą kieszeń. Z tego co pamiętam, to miała podobne ceny co H&M.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 15:36  
Cytuj
Zara cenowo jak H&M? good dobreee!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 15:49  
Cytuj
Zara w Rzeszowie jest jedną z najsłabiej radzących sobie w PL, a gdzie tu o Stalowej rozmawiamy !

Cieszmy się z tego co jest, bo sądząc po "tłumach" jakie odwiedzają tą galerie - długo się możemy tymi sklepami nie nacieszyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 18:18  
Cytuj
Do anka1

nie wiem jakie są ceny. Wydawało mi się że podobnie, ale ok może się mylę. Jednak są inne sklepy, co mają lepsze ceny a do naszej galerii nie dotarły.


Do GRZ

masz rację, ludzi trochę jak na lekarstwo było (około 12 a 15). Może to było jeszcze za wcześnie (ludzie nie wyszli z pracy).


EDIT: Szyka z intermarche poszła do kosza, nie będę tego jadł. Leje się z tego tak, że jak by mi wody brakło w domu, to można by było się z szynki napić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Do anka1

nie wiem jakie są ceny. Wydawało mi się że podobnie, ale ok może się mylę. Jednak są inne sklepy, co mają lepsze ceny a do naszej galerii nie dotarły.


EDIT: Szyka z intermarche poszła do kosza, nie będę tego jadł. Leje się z tego tak, że jak by mi wody brakło w domu, to można by było się z szynki napić.


No Zara to przykład jak wyciągać od ludzi kasę za szmatki sprzedawane gdzie indziej dużo taniej, no takie czasy. Zdecydowanie nie jest to sklep na STW, bo ceny wysokie, nie jest to taka "potoczna" sieciówka jak H&M czy Reserved (mimo że ciuchy szyte pewnie w tej samej szopie w "bangladeszu").
No ze sklepów co do nas nie dotarły a docierają do miast jak nasze, to tylko NY mi przychodzi do głowy, reszta raczej jest, zaś inne sieci celują w większe miasta/galerie.

A w tej szynce tylko ta woda problemem? Bo ja w kurczaku wędzonym z Inter też miałem wodę, przycisnąłem, woda wyleciała, zostało mięso całkiem smaczne umiech Myślę, że szprycują wodą, ale nie do końca jeszcze wiedzą jak to robić i jakoś im się nie wiąże to w mięsie:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 18:37  
Cytuj
Szynka w Inter tragedia, sama woda. Najlepsze wędliny we Fracu (te droższe, zsychają się, a nie pleśnieją)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Szynka w Inter tragedia, sama woda. Najlepsze wędliny we Fracu (te droższe, zsychają się, a nie pleśnieją)


No to fakt, ale szynka dobra we FRAC to 30-40 zł/kg, a szynka w inter to 20zl/kg, a smak mi podchodził nawet bardziej (za pierwszym razem jak kupiłem, trafiłem na mały sopelek, dość suchy - smakował jak wiejska szynka, serioumiech).
Może teraz coś zmienili? Może im nie idzie towar i kombinują? Cholera wie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 19:48  
Cytuj
do vielitz

...woda może sama w sobie by mi nie przeszkadzała (choć jednak wole szynki suche), ale sam fakt że zaczynają kombinować nie swiadczy o nich nic dobrego! Nikt nie wie czy to jest zwykła woda. Gdzieś oglądałem że ta "woda" to jakaś chemia i nic więcej.

Co do samego Vivo. W takim razie czekam na lepsze sklepy (więcej sklepów) bo na chwilę obecna nie ma po co tam iść (to jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
do vielitz

...woda może sama w sobie by mi nie przeszkadzała (choć jednak wole szynki suche), ale sam fakt że zaczynają kombinować nie swiadczy o nich nic dobrego! Nikt nie wie czy to jest zwykła woda. Gdzieś oglądałem że ta "woda" to jakaś chemia i nic więcej.

Co do samego Vivo. W takim razie czekam na lepsze sklepy (więcej sklepów) bo na chwilę obecna nie ma po co tam iść (to jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać).


No na bank nie jest to sama woda umiech 90% producentów dodaje wodę z jakimś tam "wiązaczem", bo tej wody nie powinno być tak widać, tu coś poszło nie tak raczej... Dla mnie liczy się jednak smak, a tu było dla mnie ok.

Jasne, to jest tylko zwykła galeria, może ale nie musi się podobać, proste. Fakt tylko, że to jedyna prawdziwa galeria w STW i okolicach, więc dobrze, że jest, źle, że nie jest taka jaka być powinna - trzeba oczekiwać realnie, bez cudów, ale to min. pasowałoby by spełniali, a tu są pewne rysy umiech
No i chyba jednak szkoda, że nie ma kina - wolałbym tam jakiś Helios niż obecną balladę, która ma w sumie zaraz i tak zniknąć - wtedy galeria była by bardziej obiektem rekreacyjno-rozrywkowym umiech Może kolejna będzie lepsza, zobaczymy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 20:45  
Cytuj
Do vielitz

Z tym kinem to masz rację. Sam chętnie bym się wybrał na jakiś fajny film, ale to co proponują nasze kina... (bez komentarza). Liczę że tam gdzie obecnie jest PKS, powstanie fajne kino (niby ma być jakaś galeria z kinem).


Co do "sopelka" to też go lubię, ale to było paskudne (na żywo jeszcze gorzej wygląda niż na zdjęciu). Jak będę jechał do Niska to sprawdzę jak tam się mają sopelki umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 22:42  
Cytuj
Często jeżdżę do niska do inter bo wędliny tam są naprawdę dobre , sopelek jest super byłam raz w inter w stalówce i to jest według mnie porażka , wędliny chyba są nieświeże bo takie sine nic wyboru nie ma obsługa to wogóle nie wie co co mają na stanie. Chciałam zaoszczędzić czas żeby do niska nie jechać , ale tam to jest wybór i chociaż świeże wszystko. Sopelka kupiłam dzisiaj i specjalnie byłam teraz go rozkroić i nic się nie dzieje nawet jak ręką go przycisnę to tylko troszeczkę soku czy wody wyjdzie i to wszystko, więc lepiej trochę czasu poświęcić a zjeść pewne.

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 07:28  
Cytuj
Po czym rozpoznajecie prawdziwą galerie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 08:59  
Cytuj
Podchodzisz, opierasz dłonie o fasadę i jak coś czujesz to raczej galeria, jak nie to albo śnisz , albo wąchałeś klej. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Po czym rozpoznajecie prawdziwą galerie?


umiech no oczywiście jest to stwierdzenie nie precyzyjne - nie wiem czy jest jakaś realna definicja, ale dla mnie do tej pory nie było galerii, a teraz jest umiech
masz tu z Wikipedii umiech https://pl.wi(...)handlowe

Czyli prosto, zbiór wielu różnych sklepów i usług w jednym miejscu - nie pytaj, ile to jest "wiele" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
Szynka w Inter tragedia, sama woda. Najlepsze wędliny we Fracu (te droższe, zsychają się, a nie pleśnieją)

najlepsze ma masarnia z orzechowa ...punkt w tesco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 18:42  
Cytuj
Był ktoś ostatnio w galerii? dzieje się tam coś? pierwsze zachwyty minęły ciekawe jak tam frekwencja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Był ktoś ostatnio w galerii? dzieje się tam coś? pierwsze zachwyty minęły ciekawe jak tam frekwencja.


Coś tam otwarli nowego, a tak to bez zmian umiech Byłem z tydzień temu przy okazji, ludzi "tak se" - podejrzewam, że tylko na weekendach można tam spotkać więcej ludzi, a tak to na tygodniu jak ktoś ma ochotę, to może zrobić zakupy bez ścisku :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2016r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Był ktoś ostatnio w galerii? dzieje się tam coś? pierwsze zachwyty minęły ciekawe jak tam frekwencja.


W tym roku otworzyli SUBWAY - na plus. Do otwarcia zostały jeszcze C&A (cały czas rekrutują); Vision Express (też rekrutacja) i jakiś fitness w terminie bliżej nie znanym. Na tygodniu, jeśli patrzeć na parking, frekwencja tragiczna. Ciągle wiele lokali jest zaklejonych bez zapowiedzi nowych najemców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »