NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Vivo,
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 08:34  
Cytuj
Z tego co czytałem i słyszałem to Reserved,Mohito,Cropp,House do kińca listopada czy do końca roku się zamykają w City Parku, bo weszli jako marka do vivi, a w CP to była franczyza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 08:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 09:13  
Cytuj
Nie uważasz ze skoro nawet przeniosą te sklepy to prędzej zatrudnią w nowym wyszkoloną i doświadczoną kadrę z City Parku? Poza tym to trzy sklepy na kilkadziesiąt nowych, które bedą w Vivo. Ale racja, lepiej narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 10:52  
Cytuj
Ale co ma piernik do wiatraka? W Vivo mają mieć swoje punkty, a w CP są "franszczyzny" właśnie, więc to od tego człowieka zależy czy chce dalej prowadzić sklep w CP czy może chce biznes zamknąć bo się nie będzie mu opłacać albo boi się konkurencji, bo w VIVO to będą zupełnie inne podmioty (tak samo jak z media expert itp.) Podobnie będzie także z np. Qiosque, koło CP jest franczyza, a w Vivo odtworzą inny punkt, jedno drugiemu nie przeszkadza (chociaż część klientów odejdzie z jednego na drugi. Z tego co wiem, to nikt się z CP nie przenosi do Vivo, bo tam są zupełnie inne stawki i okolicznych kupców raczej na to nie stać...
Także moim zdaniem to tylko robienie fermentu na siłęumiech
Co będzie to zobaczymy, na pewno dla klienta to lepsza sprawa, bo sprzedawcy muszą walczyć bardziej o klienta, rośnie konkurencja i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 11:00  
Cytuj
zjada sie gwiazdy gwiazdunie z e szklanego ekranu gesler cichopek siwiec o mg zobaczymy na co ich stac ////czy beda umieli się czym wykazać ....stalowa wola na zlot celebrytów ..Dobre ..
tego stalowa mogla sobie tylko śnić .a 5,11 się okazuje realnym Dniem i czy sie czlowiek dopcha do takiego celebryty bo kolejka to bedzie nieeustający maRATON .....ABY OTRZYMAC KAWALEK ZAPISIKI NA RECE NA KLACIE NA KARTCE NA CZOLE , NA KSIĄŻCE NA STRONIE TYtułowej ,i do tego OBOWIAZKOWO FOTA Z CELEBRYTA PAMIĄ TKA MA BYĆ ...!
OBYŚ W TEJ KOLEJJJJJCE NIE ZOSTALBYS POTURBOWANY -UWAŻAJ


LICZNE OBRAŻENIA BEDA DAWALY ZNAĆ











DOZO V. 5,11,2015 ROK!
PA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 11:04  
Cytuj
Najwięcej to ja widzę ludzi kupujących u Bułgarów na hali w sobotę, najgorsze jest to że część producentów sprzedaje swoje produkty do sieci sklepów jak i na wolny rynek gdzie część trafia do nich tylko ceny są inne iz tym nigdy nie wygra taka galeria Vivo są osoby które stać ale takich w naszym kraju i tym regionie jest bardzo mało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 11:08  
Cytuj
W CP ci co maja franczyzę pewnie by nie zrezygnowali tylko nie maja nic do gadania bo dostali wypowiedzenia umowy od całej grupy LPP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 07:58  
Cytuj
Czy ktos zna konketny plan imprez na otwarcie vivo? Chodzi mi o to mniej wiecej w jaki dzien i o jakiej godz bedzie dana gwiazda. Wszedzie tylko pisze ze mega gwiazdy 5-8 listopada

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 08:42  
Cytuj
Dzisiaj Steczkowska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 08:45  
Cytuj
dzsiaj tylko oficjalni przedstawiciele w wąskim gronie otwierają i koncert Steczkowskiej tylko dla nich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 08:50  
Cytuj
Waskie grono bywa szerszecool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 12:59  
Cytuj
Bywa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 22:14  
Cytuj
Opinia użtkownika Frodo z zamkniętego wątku o vivo:

Dziś zrobiłem sobie wycieczkę pod Vivo,od 19 była impreza otwierająca ale udało mi się wejśc do środka nikt nie sprawdzał kto wchodzi, pierwsze moje wrażenia pytywne z zewnątrz wygląda bardzo ciekawie, jednak na parkingu poraził mnnie smród z oczyszczali, wali że trudno wytrzymać, być może wiatr wiał nie z tej strony, wewnątrz już tak nie waliło najbardziej sztynksi na korytarzu od strony Sanu i wrażliwym może to przeszkadzać, sklepy nie wszystkie otwarte, sporo pustych lokali, ale są pozaklejane i trudno się domyśleć że tam jest lokal. W prównaniu z innym galeriami np Rzeszów,Lublin,Kielce, sklepy jakby skrojone na Stalową Wolę, niby to samo ale jednak metrażowo i asortymentowo wg mnie skromniejsze - miałem okazje przejść między pułkami bo były otwarte i nikt się nie czepiał.
Sporo sklepów nie zdążyło na otwarcie, i myślę że niektóre sklepy nie na kieszeń mieszkańców Stalowej i okolic ale może się myle.Szkoda że z RTV jest Media Expert bo to już się przejadło i nie ma w STalowej i okolicy innej alternatywy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 22:26  
Cytuj
Ten smrod fsktycznie rzuca sie jako pierwszy na nos. Jak tylko wjechalem na parking od razu channel no5 naplynelo do wnetrza mojego auta i delikatnie, cieplo i radosnie je wypelnilo. Po wyjsciu z samochodu zapach perfumerii wszechobecny, natomiast juz w samej galerii nie czulem. Ok 21.30 jak opuszczalem gal na polku smierdzialo juz dymem- moze zarzad wiwo oplacil lokalnych sadownikow zeby wypalili w nocy troche lisci w celu zduszenia smroduumiech Juz widze te naglowki w gazetach- smierdzace promocje.. gowniane zakupy.. asortyment do dupy.. Oczywiscie wszystko odnosnie pachnacej aury..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 07:21  
Cytuj
na 10 vivo otwarcie jazda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 08:27  
Cytuj
Podobno o w-pol-do-dziesiatej rano (zaraz po schrupaniu knopersa) wyczarterowane tupolewy maja rozpylac toaletowy odswiezacz powietrza brise i ambi pur na zmiane.. Powinno byc ok choc uwazam ze lepiej sprawdzilyby sie kostki toaletowe wieszane na latarniach ewentualnie zasobniki napelnione wc kaczka rozstawione na parkingu..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 08:29  
Cytuj
kolega w pracy właśnie dostał telefon od syna (15lat), że w klasie jest tylko on i kolega. Dzień wagarowicza bo Vivo otwieraja.... mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 08:42  
Cytuj
To się zdziwią, może połowa sklepów otwarta a ławek do lansowania sie jest niewiele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 09:09  
Cytuj
Na otwarcie Tesco też chodzili, ale większość klasy została na lekcjach. Pozostali chodzili na długich przerwach. @jaciek: Ile zapłacili ci za lokowanie produktów na forum?

PS. O której Video w sobotę? Na pozostałe gwiazdy szkoda iść.

@Frodo: W Rzeszowie jest dużo obiektów handlowych i LPP w większości ma swoje sklepy. Boją się, że ludzie będą chodzić dalej do City Parku zamiast do Vivo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Na otwarcie Tesco też chodzili, ale większość klasy została na lekcjach. Pozostali chodzili na długich przerwach. @jaciek: Ile zapłacili ci za lokowanie produktów na forum?

PS. O której Video w sobotę? Na pozostałe gwiazdy szkoda iść.

@Frodo: W Rzeszowie jest dużo obiektów handlowych i LPP w większości ma swoje sklepy. Boją się, że ludzie będą chodzić dalej do City Parku, zamiast do Vivo?

2litry brisu, zestaw wc kostek na caly rok i szczotke do kibila. Kaczki nie chcialem bo nie lubie drobiu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 09:27  
Cytuj
CYTAT

@Frodo: W Rzeszowie jest dużo obiektów handlowych i LPP w większości ma swoje sklepy. Boją się, że ludzie będą chodzić dalej do City Parku zamiast do Vivo?


Akurat tutaj myślę, że Frodo dał się ponieść plotkom i panice, bo bardzo mało realne by LPP wypowiadało franczyze tylko dlatego, że otwiera inny punkt - bo nie ma w tym logiki za wiele.
Moim zdaniem te teksty że VIVO zabije lokalny biznes to tradycyjne straszenie moherów, już Tesco i Kaufland miały zrobić to samo umiech

No nic, trzeba będzie to Vivo odwiedzić i ocenić samemu, ale cieszy, że taki obiekt powstał w STW, bo w obecnych czasach miasto bez galerii to dziura, taki TBG jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 09:47  
Cytuj
a niech każdy z nas napisze, ile ma pieniędzy na wydanie miesiecznie.. bez ściemy.. na markowe rzeczy .. ja 200-300 zł, razy kilka tysięcy ludzi to co to jest... czy wy wiecie ile kosztuje utrzymanie takiego molocha... czy zdajecie sobie sprawę, że u nas nie ma studentów, co z domu biorą kasę i ją wydają w galerii bo jak sie pokazać na wykładch w byle cym.
Większość ludzi co ma kasę i tak nie będzie tu robić zakupów, bo niby gdzie... bez przesady... dziś uciekają z centrum do vivo a po nowym roku powrotem na stare śmieci do city parku... nie wiem czy wiecie ale na terenie gdzie jest dworzec ma powstać galeria i tam maja być sklepy co nie weszły do vivo a wiadomo, że sie o to starali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 10:41  
Cytuj
Jedyny plus całej tej galerii to jej lokalizacja w nizinie , jak już zacznie upadac nie będą musieli tego rozbieraac tylko zasypia to po dach tą ziemią którą wywieźli stąd ładnie uklepia i nic nie będzie widać że coś tam stało .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 10:47  
Cytuj
thomasoo68 - brak słów dla takich ludzi jak ty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
To się zdziwią, może połowa sklepów otwarta a ławek do lansowania sie jest niewiele.

Ławek zawsze w GH jest mało, bo retail chce klienta przepłacającego razy dwa w stosunku do cen internetowych niż siedzącego jak ment na ławce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 12:29  
Cytuj
Po otwarciu Millenium Hall postawili wysokie fotele. Na każdym leżał student i głaskał swojego smartfona. Potem zniknęły. Niektórzy do Media Expert przychodzili grać w gry, więc stanowiska rozrywki też zlikwidowano. Klient ma kupować, a nie chodzić na randki, grać lub spotykać się ze znajomymi na ławkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »