NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Vivo,
Posty: 31
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 10:07  
Cytuj
DOBRZE GADASZ SEBASTALLL..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 10:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2015r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Bylam 4 dni na otwarciu przrwa do weekendu galeria ok ale cukiernia opozniona praca tam tych ososb niewyrabianie sie brak slodkosci bardzo drogo dla boga tych ludzia sa tez biedni umiech


a po polsku ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
to że powstaja,galerie to jest potrzeba rynku.ludzie chodzą tam bo jest fajnie,kolorowo,można sie ponapinać,pobujać,kupić fajny ciuch.No właśnie.każdy robi to co chce.ci sami też jeżdzą do MC.ludziom czuja sie trochę lepsi statusowo w społeczeństwie co określa przebywanie w min.tych miejscach i kupowanie czasami drogich rzeczy na które Nas nie stać ale ciułamy pieniądze na te rzeczy albo sie zadłużamy jak na wakacje zagraniczne.kredyt póżniej spłacamy cały rok i tak w kółko.na wiekszośc moda ma ogromny wpływ i muszą chodzi w AirMax-ach,sindbadach wiszących po kolana itp.wg mnie nosić sie powinno to co jest wygodne a nie modne ale przeciez fajnie być cool,trendy and style z czego ciesza się właśnie butiki w galeriach.ludzmi steruja media,internet.Maja na Nich ogromny wpływNie maja swojego zdania.''W czasach,w których mówią Nam że możemy być prawie wszystkim,mało kto jest sobą''.


gdyby był przysisk lubię to to bym kliknęła smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zamiast cieszyć się, że do Stalowej przychodzą inwestorzy, otwierają się nowe sklepy i powstaje tak dużo miejsc pracy wszyscy narzekają.


A jakie to miejsca pracy, bardziej pasuje obóz pracy za najniższe pieniądze jakie można zapłacić,umowy śmieciowe bo jak innaczej, wylecieć możesz za byle co, poczytaj ilu ludzi straci pracę w City Parku do końca roku bo sklepy z stamtąd się wynoszą i z czego się tu ciszyć mamy? że obcy kapitał wchodzi żeby nas upodlić?


Haruj&Milcz cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 14:26  
Cytuj
A ja dzisiaj zostałem nie miło zaskoczony w Inter-Marche. Okazuje się, że Panie nie kroją na plastry wędlin z ich wędzarni. Szkoda, w Nisku kroją więc dalej będę jeździł do Niska.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 17:47  
Cytuj
No mi w Nisku kiedyś też nie chcieli, bo było za świeże :/
Może tu też był taki problem? Bo niby czego nie chcą, dziwne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 17:52  
Cytuj
Na pytanie czemu nie kroicie skoro w Nisku kroją powiedziała, że tam już 3 lata istnieją. Może muszą się nauczyć takie wędliny kroić? Nie mam pojęcia, szkoda.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 18:49  
Cytuj
No bez jaj umiech brzmi jak jakiś żart umiech
Zaczynam być podejrzliwy co do tych wędlin...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 19:02  
Cytuj
Myślę, że to początki i przewrażliwienie kierownictwa. Plasterkowanie to zawsze jakaś strata. No ale to powinni mieć policzone w marży. No nic, zobaczymy. Dziś kupowałem w Nisku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Myślę, że to początki i przewrażliwienie kierownictwa. Plasterkowanie to zawsze jakaś strata. No ale to powinni mieć policzone w marży. No nic, zobaczymy. Dziś kupowałem w Nisku.


Nie gadaj, że jeździsz po wędlinę do Niska, bo tu nie chcą ci pokroićumiech
Ja lubię z Orzechowa i tam też nie kroją, ale dramatu nie robię.
Aleś wybredny umiech

Wracają do Intermarche, to zauważyłem że jest bardzo drogie! Nawet FRAC'a albo Społem przebijają, nieźle jezyk Fakt, że miejscówka dobra, więc ludzie i tak będą kupować.

Był ktoś dziś w Vivo? Jak to teraz wygląda 1-2 dni po premierze jezyk? Dalej tłumy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 19:19  
Cytuj
vielitz, od pół roku jeżdżę do Niska. Dlaczego miałbym przestać? To ja płacę i ja decyduję. Nie kroją nie korzystam. Dla mnie proste. Nikogo do niczego nie zmuszam. A czy to dramat? Raczej nie. Napisałem swoje odczucia. Może kiedy zaczną kroić to ktoś się odwdzięczy i poinformuje o tym na forum. Do tego chyba to forum służy?

Byłem dziś na kawie i tłumów brak.

PS. Duszno jakby klimatyzacja szwankowała.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 22:23  
Cytuj
Andrzejek luzik, każdy robi co lubi, nie ma tematu.

No robili wykończenie w takim tempie, że awarie pewnie będą częstym zjawiskiem. Nie wiem po co oni tak cisnęli, pewnie przez umowy z "gwiazdami", bo innego sensownego powodu nie widzę...

No ciekawe jak to będzie teraz wyglądało z frekwencją stałą - ale pewnie oprócz weekendów to szału nie będzie raczej, wtedy będzie czas dla prawdziwych kupujących, co się nie chcą przeciskać przez tłumy oglądaczyumiech

ps
żeby nie było, ja dalej kibicuje tej galerii, oby się przyjęła i dawała swoistą rozrywkęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 22:39  
Cytuj
W Intermarche w stw nie kroja swoich wedlin poniewaz mieso jest za swieze i sie kruszy . A jak kupisz w kawalku wedlina dluzej zachowuje swoja swiezosc i przedewszystkim jest wedzona bez konserwantow .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 23:25  
Cytuj
Pyszne jedzenie w silver dragon solidne porcje! Dzisiaj jadlem pycha i dużo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 07:01  
Cytuj
tlumow brak potwierdzam ale kolejki po pare osob do kasy sa, ale juz nie to co na otwarciu,
galeria bardzo mi sie podoba umiech pasuje do naszego miasta, trzymam kciuki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 11:16  
Cytuj
Światowe Galeryje dzisiaj zaparte cały dzień, co tu z sobą począć? neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 11:22  
Cytuj
CYTAT (love)
W Intermarche w stw nie kroja swoich wedlin poniewaz mieso jest za swieze i sie kruszy . A jak kupisz w kawalku wedlina dluzej zachowuje swoja swiezosc i przedewszystkim jest wedzona bez konserwantow .


A w Nisku robią swoje wędliny z nieświeżego mięsa? Czy może dodają konserwanty? Takie teorie dla nieświadomych klientów to sobie daruj. Mam 10 letnie doświadczenie w zakładach mięsnych.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 12:13  
Cytuj
jakie sklpey są w tej galerii Vivo ktoś bylby w stanie wymienić te najbardziej znane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 12:31  
Cytuj
na stronie galerii wszystkie sa wymienione w porządu alfabetycznym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
W Intermarche w stw nie kroja swoich wedlin poniewaz mieso jest za swieze i sie kruszy . A jak kupisz w kawalku wedlina dluzej zachowuje swoja swiezosc i przedewszystkim jest wedzona bez konserwantow .


wędzone bez konserwantów?
wędzenie to konserwowanie mięsa choć po tym procesie wędlina nie posiada w składzie konserwantów
wędzić można w wędzarni opalanej drewnem gdzie wędlina niesety traci na wadze, mięso ma siny kolor ale dobrze smakuje i dobrze sie przechowuje

Można też wędzić w komorze wędzarniczo-warzelniczej z dymogeneratorem. W komorze równie dobrze można gotować jajka efekt jest lepszy niż gotując w wodzie bo nie mają sinej otoczki) ponieważ komora może osiągać 99% wilgotności. Wędlina nie traci na wadze, przechowa się dobrze kiedy będzie zawierała konserwanty. W komorze nie używa się drewna, zastęuje się je wiurkami drewna lub w ektremalnych przypadkach "dymem w płynie"

Nie kupowałem tam wędlin ale sam jestem ciekaw jak wędzą i na ile używają konserwantów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 19:47  
Cytuj
Jajka mają siną otoczkę jak się je za długo gotuje :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (love)
W Intermarche w stw nie kroja swoich wedlin poniewaz mieso jest za swieze i sie kruszy . A jak kupisz w kawalku wedlina dluzej zachowuje swoja swiezosc i przedewszystkim jest wedzona bez konserwantow .


A w Nisku robią swoje wędliny z nieświeżego mięsa? Czy może dodają konserwanty? Takie teorie dla nieświadomych klientów to sobie daruj. Mam 10 letnie doświadczenie w zakładach mięsnych.



a w czym ty chłopie nie masz doswiadczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 21:45  
Cytuj
CYTAT (feltd )



a w czym ty chłopie nie masz doswiadczenia.


I to dla ciebie jest wielki problem. Musiałeś o tym napisać na forum. Dzięki takim jak ty to forum jest tak bogate. Wnosisz nieocenioną wartość w działalność tego forum. Bardzo ci dziękuję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 10:28  
Cytuj
Ja najbardziej ubolewam ze w taki duzej galeri nie ma markowej perfumeri typu Sephora.Liczylem ze pod reka bede miec markowe perfumy.Nadal jednak pozostaje wyjazd do wiekszego miasta lub zakup w necie.Mysle ze bardzo jest potrzebna Sephora w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 11:30  
Cytuj
Sephora zbankrutowałaby po miesiącu, nie ma szans na tak dobre sklepy w Stalowej Woli. Moze za 5-10 lat, narazie nie liczcie, a jezeli tak ubolewacie proponuje sie przeprowadzic do wiekszego miasta. Stalowa to duża wieś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »