NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kremówki kupione u Rostka,
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 06:52  
Cytuj
No to jak Ci komorka tak poprawia to szaaaaacun. Wiesz, ze komorka nie zwalnia z myslenia? Chyba, ze masz jakas komorke typu bul, sprubuj, muj itp itdumiech chyba jakas najnowoczesniejsza aplikacja powstala, o ktorej nie wiem smiech2

Co do Rostka, dla mnie klient, ktory krzyczy i nic z tego nie wynika to albo konkurencja, albo jakis niedowartosciowany gosc co mysli, ze moze w intenecie obsmarowac wszystkich,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 06:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Btw. Komórka dalej poprawia i pisze świerzych, a nie świe(ż)ych.


To chyba Twój telefon ma na myśli Waldemara Świerzy, albo dostosował się intelygencją do właściciela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Sam się naucz najpierw ortografii. Chyba za dużo tych "świerzych" bułek się nażarłeś. Ktoś zakłada wątek, szczeka co to on nie zrobi i pisze, że nawet nie poszedł oddać towaru...


Ty masz jakąś nadwyżkę "ADHD"?
Autor napisał " Dobrze że wzięłam paragon , chociaż Pani położyła go na ladzie daleko ode mnie a blisko siebie. Nie zostawię tego tak , nikt mnie nie będzie tak świadomie podtruwał ......."
Jak ktoś chce załatwić sprawę z "grubej rury" to nie udaje się na rozmowę ze sprzedawcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 12:13  
Cytuj
Dalibor szkoda dyskusji. Rostek wciska stary towar i jakby poc, a kluczowa w tej sprawie dla niektórych osobniczek jest ortografia, a dla innych to że jest się niespełnioną pseudo bizneswoman od siedmiu boleści, której cały świat się przeciwstawia i wylewa żale na forum, mając beznadziejne życie. Ale to i tak zaraz będzie wyskomlane żeby usunąć przez funfele o równie wysokim IQ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 14:47  
Cytuj
cool girl .... a ja tam uwielbiam kremówki od Rostka....co środę i piątek jest ich dostawa w Groszku(rano przywożą a po południu już nie ma - dziwne,że też ludzie kupują takie starocie brrr) .... nie zdarzyło mi się na nieświeżą jakoś trafić (a kupuję bardzo często)....za to wczoraj w Stokrotce nie było koszyków i zakupy "tachałam" w rękach potluczony .....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 15:33  
Cytuj
ale chyba nie zdajesz sobie sprawy ile tam konserwantów, polepszaczy, wypełniaczy itpumiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
ale chyba nie zdajesz sobie sprawy ile tam konserwantów, polepszaczy, wypełniaczy )





cool girl ..... a tak z ciekawości się spytam ---> gdzie tego nie ma??? ....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Dla innych to że jest się niespełnioną pseudo bizneswoman od siedmiu boleści, której cały świat się przeciwstawia i wylewa żale na forum, mając beznadziejne życie.


Masz rację, każdy ma niespełnione i beznadziejne życie tylko nie Ty. Nikt nie był w tylu miejscach i nikt nie wie tylu rzeczy co Ty. Nawet Twoje telefony jak widać są super zdolne i niepowtarzalne słowniki posiadają i ślepo w nie patrzysz. Jesteś spełniony bo kupujesz chleb u Dziubka.

Co do kremówek żeby nie było, że nie trzymam się tematu, to tak jak ktoś wspominał miło, że mimo wszystko skisły to znaczy, że Rostek nie pakuje tam jeszcze nieogranicznej ilości chemii. Szkoda tylko, że takie sprzedają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 16:07  
Cytuj
CYTAT


Co do kremówek żeby nie było, że nie trzymam się tematu, to tak jak ktoś wspominał miło, że mimo wszystko skisły to znaczy, że Rostek nie pakuje tam jeszcze nieogranicznej ilości chemii. Szkoda tylko, że takie sprzedają.


HAHAHA dobre nie pakuje chemii umiech umiech umiech

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla innych to że jest się niespełnioną pseudo bizneswoman od siedmiu boleści, której cały świat się przeciwstawia i wylewa żale na forum, mając beznadziejne życie.


Masz rację, każdy ma niespełnione i beznadziejne życie tylko nie Ty. Nikt nie był w tylu miejscach i nikt nie wie tylu rzeczy co Ty. Nawet Twoje telefony jak widać są super zdolne i niepowtarzalne słowniki posiadają i ślepo w nie patrzysz. Jesteś spełniony bo kupujesz chleb u Dziubka.

Co do kremówek żeby nie było, że nie trzymam się tematu, to tak jak ktoś wspominał miło, że mimo wszystko skisły to znaczy, że Rostek nie pakuje tam jeszcze nieogranicznej ilości chemii. Szkoda tylko, że takie sprzedają.
żeby trzymać się tematu napiszę że masz racje z tymi ciastkami. A tak wogóle szkoda mi ciebie naprawdę. Bez złośliwości, ale po prostu żal patrzeć na twoje posty. Proś funfele o usuwanie prawdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 16:15  
Cytuj
cool girl ... a ja ponawiam pytanko z ciekawości o tą chemię w żywności-----> gdzie tego nie ma??? .....cool girl .... ja już wiem (każdy produkt ma tego wszędzie ot co ) .....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 16:16  
Cytuj
Miło, że jesteś moim fanemumiech Ja też lubię poczytać Twoje pierdoły, bo głupoty które wypisujesz to aż trudno samemu wymyśleć. Trzeba być Rallym PWN. Weź wydaj jakąś encyklopedię porad od znaczków Angry Birds poprzez chleb u Dziubka kończąc na swoim samouwielbieniu i wtedy się spełnisz. Chętnie też zobaczyłabym te posty, o które tak mnie bardzo żałujesz.

Anulka- nie ma tam co sama wyhodujesz i sama ugotujesz;) Do reszty podchodźmy z rezerwą i dystansem. Bez spiny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Anulka- nie ma tam co sama wyhodujesz i sama ugotujesz;) Do reszty podchodźmy z rezerwą i dystansem. Bez spiny.



cool girl ...ja bez "spiny" podchodzę do faktu ,że teraz nie ma 'EKO' .... Każda ziemia jest dobra...tylko znajdź taką bez ołowiu nie wiem ...kolejny fakt-->co sobie na ryneczku kupie czy w ogródku wyhoduję to myślisz sobie - wiem co jem (tak to ujmę) ....dodam tylko ,ze właśnie spaliny itd są wszędzie.....cool girl ...każdy dziś Ci powie ,że ma zdrową żywność ....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 18:46  
Cytuj
CYTAT

cool girl ... a ja ponawiam pytanko z ciekawości o tą chemię w żywności-----> gdzie tego nie ma??? .....cool girl ....


W produktach swojskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 14:43  
Cytuj
Rostek nie produkuje kremówek ! Kremówki przywożone są dwa razy w tygodniu z cukierni Krolewskiej z Radomyśla

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »