NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
zieleniak, czy to sie oplaca?
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 22:07  
Cytuj
Czy ktos z was ma wiedze na temat oplacalnosci w sprzedazy warzyw i owocow w zieleniaku.Czy duze sa straty,czy da sie wyrobic na ZUS,US i jakos zyc.Wiem ze zalezy to od dzielnicy czy w poblizu jest rynek i czy ceny beda w sam raz.Ale tak ogolnie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 18:34  
Cytuj
koło szkoły 11 na młodyniu był zieleniak zamknęli go i teraz na hali sprzedają widocznie lepiej na tym wychodzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Czy ktos z was ma wiedze na temat oplacalnosci w sprzedazy warzyw i owocow w zieleniaku.Czy duze sa straty,czy da sie wyrobic na ZUS,US i jakos zyc.Wiem ze zalezy to od dzielnicy czy w poblizu jest rynek i czy ceny beda w sam raz.Ale tak ogolnie.....


Tak ogólnie to się da (dorzucając inne produkty)ale raczej nie w tym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 21:02  
Cytuj
Dalibor masz 100% racji,w tym miescie na drugi koniec miasta bedzie w torbach nosil ziemniaki,jablka,kapuche czy cebule z rynku bo 20 groszy taniej jak w zieleniaku obok.To specyficzne miasto...
Ale niektorym idzie,kolo mnie facet trzepie kase w zieleniaku ,a obok Stokrotka i delikatesy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Dalibor masz 100% racji,w tym miescie na drugi koniec miasta bedzie w torbach nosil ziemniaki,jablka,kapuche czy cebule z rynku bo 20 groszy taniej jak w zieleniaku obok.To specyficzne miasto...
Ale niektorym idzie,kolo mnie facet trzepie kase w zieleniaku ,a obok Stokrotka i delikatesy.


Daleko nam pod względem zarobków do Warszawy,Gdańska czy Wrocławia. Druga strona to okoliczne wsie, tu większość ma rodziny. Zarobki i duża dostępność do produktów rolnych( bez pośredników) są tu chyba główną przyczyną nieopłacalności prowadzenia takich sklepów jak "zieleniak".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »