NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wybory parlamentarne 2015, Fałszerstwo lub pomyłka w druku
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 15:25  
Cytuj
Witam!
Podczas ostatnich wyborów parlamentarnych spotkałam się z przykrą niespodzianką.Okazało się głosy moje i mojego męża zostały unieważnione. Sprawdzałam dzisiaj wyniki w mojej komisji obwodowej, z ciekawości żeby sprawdzić ile nasz kandydat zdobył głosów. Zaskoczona zostałam jak przeczytałam że ma 0, przeciez powinien mieć przynajmniej 2. Więc nie mam pewności ile faktycznie zdobył głosów, bo mógł tak naprawdę zdobyć dużo. Tego się nie dowiemy, bo głosowanie jest tajne. Są dwie mozliwości, albo nasz kandydat zdobył bardzo duzo głosów, lub bład komputerowy przy sporządzaniu protokołu. Była to Komisja mieszcząca się w SDK w Stalowej Woli. Apeluję do Komisji, że jeżeli wszystko jest w porządku to o ponowne przeliczenie głosów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 15:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 21:19  
Cytuj
Tak z ciekawości co to za kandydat? I czy z całej książeczki zaznaczyłaś tylko jedną osobę i czy w kratce przecinały się dwie linie? Powinien być krzyżyk, iks ale nie ptaszek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 21:26  
Cytuj
Zaznaczyłam jedną osobę za pomocą znaku iks. Myślę że dobrze zrobiłam, wybory są tajne więc się nie podpisywałam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 21:44  
Cytuj
A ile było nieważnych głosów? W komisjach są ludzie z różnych ugrupowań i o dogadaniu się, że tego czy tamtego nie liczymy nie ma mowy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2015r. 23:15  
Cytuj
wybory zostaly sfalszowane jak na bialorusi,przynajmniej przez ostatnie 8 lat tak Pis krzyczal.ciekawe co sie teraz stalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2015r. 11:17  
Cytuj
Pani Marcelindo
stara prawda jest taka nie ważne kto głosuje ważne kto liczy ... gdy ja byłem na wyborach na liście uprawnionych do głosowania nie było gościa który mieszka od 50 lat w jednym miejscu ... słyszałem że gdzieś mieli dzwonić pytali go czy nie wybierał upoważnienia na głosowanie w innym miejscu. Błędy się zawsze zdarzają

Obrazek

Jest jeszcze taka opcja ale chyba by się Pani tym nie chwaliła jezyk

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2015r. 15:42  
Cytuj
Ciekawe ile było takich świadomych pomyłek w skali kraju?

Wybory parlamentarne w łódzkim: Zabrali jej 50 głosów




http://m.int(...),1911755

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »