NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
lenistwo listonoszy,
~~~~~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2009r. 22:10  
Cytuj
Standardowa koperta w srodku pare kartek, fakt strasznie duzo to musi wazyc i trzeba zostaiac awizo ;/ ciezko wziasc i wrzucic do skrzynki:/ rozumiem duze i ciezkie przesylki, ale zwykle koperty? Bez przesady.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2009r. 22:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~fgfffffffffffff
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 08:09  
Cytuj
jest ładna pogoda wiec nie bedzie ci CIEŻKO sie przejsc i sobie odebrac!

 
 
 
 
~~~~yhy
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 12:31  
Cytuj
racja ,placmy poczcie ,ale badzmy wyrozumiali, listonosze niech sie nie przemeczaja.W koncu na pewno zarabiaja zbyt malo ,zeby solidnie wykonywac swoja prace.Podazajac w tym kierunku ,chyba ci ktorzy tak mysla i pisza o czepianiu sie ,nie beda mieli pretensji jesli np.mechanik ktoremu powierza swoj samochod nie dokreca jakiejs srubki ,bo przeciez w kazdym domu mamy klucze ,srubokrety.Przeciez taki mechanik tez moze sie zmeczyc ,a wiec trzeba byc wyrozumialym.To samo dotyczy pan w urzedach ,bankach.W koncu po ilus tam godzinach siedzenia i przyjmowania klientow maja prawo byc zmeczone,wiec nie miejmy pretensji jesli wyjda wczesniej z pracy,w koncu kazda sprawe mozna zalatwic pozniej,a jak by tak pomyslec troszke to moze tez uda sie samemu i nie bedzie trzeba fatygowac nikogo innego ,chociaz nalezy to do obowiazku danej osoby.

 
 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 17:54  
Cytuj
mnie rozbraja jak widze taka babe ktora na poczcie pracuje juz chyba ze 20 lat, drze pod pacha te torbe wypchana roznosciami...a 2min za nia wychodzi preznie chlopak , dzierzy torebyte, a zeby nie sklamac ze 3 razy chudsza...a jaka nienawisc mu z oczu bije...i nasuwa sie wniosek : jak sie nie lubi swojej pracy to sie powinno zwolnic, a nie odstawiac amatorszczyzne...albo do szkoly pojsc ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~biss
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
mnie rozbraja jak widze taka babe ktora na poczcie pracuje juz chyba ze 20 lat, drze pod pacha te torbe wypchana roznosciami...a 2min za nia wychodzi preznie chlopak , dzierzy torebyte, a zeby nie sklamac ze 3 razy chudsza...a jaka nienawisc mu z oczu bije...i nasuwa sie wniosek : jak sie nie lubi swojej pracy to sie powinno zwolnic, a nie odstawiac amatorszczyzne...albo do szkoly pojsc ;)


ale problem

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
od jakiegoś czasu mamy nowego listonosza, ten poprzedni też nie był zły, ale obecny jest o wiele młodszy (jeśli wiecie o co mi chodzi jezyk), mozna z nim pożartować, zawsze uśmiechnięty, i nie da sobie wejść na głowe tym starym prukwą z osiedla..........
pozdr Nina.
PS. A właśnie nie wiecie skąd jest ten nowy listonosz z poręb?


a to nie czasem nasz listonosz Marcinek?????????? Jakoś właśnie zagubił się jakiś czas temu... placzeplaczeplacze

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2009r. 22:47  
Cytuj
Anulka, wasz listonosz poszedł do policji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 10:33  
Cytuj
prawdziwy - wiem - ale się łudziłam że może jednak nie......wiesz jak tyle czasu był listonoszem to wiesz co on zdziałać może w kryminalnej? strach padł na mieszkańców.... good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jw23
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 12:36  
Cytuj
Sam kilka razy się spotkałem odbieram awizowana przesyłkę na poczcie a na niej jest pieczątka z następnego dnia i pisze na niej "awizowano powtórnie i data jutrzejsza". Myślę ze listonosz się opamięta więc nie pisze numeru bloku....:szok:

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 18:31  
Cytuj
W mnie nasz listonosz się podoba smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
a to nie czasem nasz listonosz Marcinek?


Bo znudziło mu sie ciagle to samojezyk

CYTAT
Anulka,wasz listonosz poszedł do policji umiech


Ciekawe czy płacą lepiejzarumieniony

CYTAT
wiesz jak tyle czasu był listonoszem to wiesz co on zdziałać może w kryminalnej? strach padł na
mieszkańców.... good


No zostanie podkomisarzem jak Maciej Zakościelny (Marek Brodecki) w Kryminalnych.ok
Tu może wiele dobrego i pożytecznego zdziałaćok
Marcinowi życze wielu sukcesów zawodowych,wytrwałości w dążeniu do zamierzonego celu oraz osobistej satysfakcji z realizowanych zadań,a także dobrego zdrowiasmiech2ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »