NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Vivo - pierwsze wrażenia ,
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 21:46  
Cytuj
Dziś zrobiłem sobie wycieczkę pod Vivo,od 19 była impreza otwierająca ale udało mi się wejśc do środka nikt nie sprawdzał kto wchodzi, pierwsze moje wrażenia pytywne z zewnątrz wygląda bardzo ciekawie, jednak na parkingu poraził mnnie smród z oczyszczali, wali że trudno wytrzymać, być może wiatr wiał nie z tej strony, wewnątrz już tak nie waliło najbardziej sztynksi na korytarzu od strony Sanu i wrażliwym może to przeszkadzać, sklepy nie wszystkie otwarte, sporo pustych lokali, ale są pozaklejane i trudno się domyśleć że tam jest lokal. W prównaniu z innym galeriami np Rzeszów,Lublin,Kielce, sklepy jakby skrojone na Stalową Wolę, niby to samo ale jednak metrażowo i asortymentowo wg mnie skromniejsze - miałem okazje przejść między pułkami bo były otwarte i nikt się nie czepiał.
Sporo sklepów nie zdążyło na otwarcie, i myślę że niektóre sklepy nie na kieszeń mieszkańców Stalowej i okolic ale może się myle.Szkoda że z RTV jest Media Expert bo to już się przejadło i nie ma w STalowej i okolicy innej alternatywy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 21:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 22:13  
Cytuj
Nie zakładaj kolejnego tematu o vivo... Na forum jest ich już kilka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »