NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
SŁONECZNA,
Posty: 1
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 07:33  
Cytuj
W tej kanjpce jakies cuda sie dzieja!tzn. rzady sprawuje pani Z.... ktora robi co jej sie tylko podoba!kiedy jest czynne do godz. 23 piwo mozesz kupic do 22.30 bo potem juz nie poda!!kiedy sa DANCINGI w piatki i zamykaja o 2:00 od 1 rozswieca wszystkie swiatla i tez nie ma ochpty podawac alkoholu!!niby rezerwuje stoliki-niby bo stawia kartki i sadza przy nich swoich znajomych a potem jak sie okazuje bierze za to kase i chowa ja do kieszeni!!i tak wyuczyla juz mlody personel tej knajpki!!porazka!!jak jest czynne do 23 to ok. kuchnia jest zamykana o 22 ale piwko to ja o 22:50 mogew zamowic i powinna mi podac!!a do tego w kazdy piatek w czasie dancingu jest pod wplywem.....!!PREZESIE zrob cos z tym!!nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 07:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~Maniek30
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 12:33  
Cytuj
zagadzam sie z tym juz pare razy byłem własnie tak potraktowany

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 12:53  
Cytuj
pracowałam kiedyś tam w słonecznej...za czasu prywaciarza i kchnia też była do 22.00, rezerwacja płatna(do kasy nie kieszeni) ...ale dancingi były do 2-3 i nikt światła nie zapalał bo chała......no chyba ,że zostało trzy osoby pod wpływem......ale to co piszesz mi w głowie się nie mieści jak można tak traktować klienta........skoro lokal do 23ciej to o 22.59 piwo sprzedać powinni chociażby w butelce na wynos....no ale to indywidualna sprawa widać obsługi chyba, a moze być może szef wydał takie polecenia - nie wiem - nie byłam

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~``QRA
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 12:59  
Cytuj
Prosta sprawa jak jest pod wpływem w pracy wezwij policję i juz jej nigdy w lokalu za ladą nie zobaczysz :cwaniak:

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 20:29  
Cytuj
jak lokal nie odpowiada trzeba go zmienic - chyba proste uśmiech

 
 
 
 
~~Bolek
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 12:11  
Cytuj
To iść na piwko do słonecznej czy odradzacie

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 12:19  
Cytuj
Trzeba przyznać, że alkohol mają w niskich cenach, np Desperados - 5 PLN umiech Jednak alkohol to nie wszystko jezyk np taka sytuacja:

Przy stoliku siedzi 8 osób, przy czym jeden tylko Pan siedzi tyłem do baru więc ma prawo nie widzieć czy barmanka/kelnerka idzie w jego kierunku czy też nie. Facet zaczyna coś tłumaczyć reszcie, zaczął gestykulować, aż tu nagle pojawiła się za nim barmanka z tacą z piwami. Wyszło tak, że ręką wylał chyba jedno piwo (facet). Zamiast przeprosić towarzystwo czy cokolwiek zrobić uczynnego to ta babka naskoczyła na faceta i powiedziała, że to on zapłaci za to piwo i koniec gadania. Porażka. Przyszła kierowniczka (chyba) i także zrobiła najazd na faceta. Proszę wybaczyć, ale to kelnerka zawiniła umiech jak nie potrafi dojść z tacą do stolika to co ona tam robi? Jeszcze w sytuacji gdzie praktycznie ludzi nie ma w lokalu. Już szkoda pomyśleć co się dzieję jak jest pełna sala i ten cały dancing także się odbywa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Tadzik
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 13:30  
Cytuj
isc isc

 
 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 16:10  
Cytuj
Ja też już kilka razy zostałam żle potraktowana w tej knajpie boks. Ale z drugiej strony robiłam tam komunię i było wszystko ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ksiezycowy
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 18:01  
Cytuj
CAll swieta racja,taka sama sytuacja jest gdy stoisz przy barze w kolejce,gdy po piwko przychodza znajomi barmanek tudziez pani o ktorej mowa ,mozesz sobie w tej kolejce stac do usranej smierci!!Kiedys tez zdazylo nam sie wylac piwo na stolik(wiadomo takie zycie) poszedlem dobaru i powiedzialem ze piwo jest rozlane na stoliku,wtedy pani wyciagnela mi scierke i polozyla na barze.paranoja!!

 
 
 
 
~~ :)))))
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 18:35  
Cytuj
hehe tak ma bycumiech samoobsługa umiech) wylałeś posprzatajcool girl

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:42  
Cytuj
good aż strach pomyśleć jak ona z zupinką idzie...bidulka.... do stolika przez kolejke najpierw...potem minie jeszcze dwie trzy osoby ,które akurat idą w stronę baru...a na koniec potknie się maleńka o nóżke przy stoliku....wyleje na gościa rosołek - bądź co bądź ale na szczeście nie gorący... i ni be ni me ni kukuryku nawet dla żartu nie powie ,że te spodniodnie i marynareczkę mu przepierze jeśli tylko ściągnie;) - ale zostawi ten talerz na stoliku klientowi...szepnie z groźną miną-przepraszam ale nie wiedziałam że się potknę...- odejdzie czym prędziej i tyle.... potem płać kolego za całą porcję nie wspomnę o pralni chemicznejcool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Maxiu
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 00:17  
Cytuj
tak i od razu jeszcze na odkaŻanie zaklopotanysciana

 
 
 
 
~~kika
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:24  
Cytuj
Ja mam odmienne zdanie o p.Z....wlasnie ze jest superr kelnerka,z dlugim stazem,,kontaktowa,wesola sprytna.Zawsze wraz ze znajomymi jestesmy grzecznie obslugiwani,tez zdarzylo nam sie piwo wylac ,ale z usmiechem i zartem p Z...powycierala stolik..Takie pomawianie o stan nietrzezwosci w piatki to swinstwo!!!!ona z natury jest wesola,to moze byc mylnie postrzegane,...a piszac takie rzeczy robi sie krzywde!!!!ktos to pisze msciwy!!!!!boksjezyk

 
 
 
 
~~jozew z bagien
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:30  
Cytuj
Sloneczna polecam!!! mila obsluga i grzeczna!!!piwko tanie!!...nieraz przynudzaja nietrzezwi...zadajc piwa przed zamknieciem,,no i trzeba jaos to przerwac...trudno uchacha..koniec spac do domu...ZAMYKAMY!!!a p Zosia umie z nimi to zalatwiac...nie w jednej knajpie pracowala!!!! super baba!!mlotekgood

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:31  
Cytuj
Podchodzę do baru - Pani w krótkich (ciemny blond?) włosach (ta starszajezyk) mówi do mnie i znajomych - Proszę usiąść przy stoliku, zaraz podejdzie dziewczyna. Myślę sobie - ok, poczekamy. Usiedliśmy przy stoliku, 5 minut mija - patrzymy a ona obsługuje ludzi przy barze (co). Czekamy kolejne 5 min gdyż czasami trzeba zrozumieć, że znajomego się obsłuży a obcego zaprosi się do stolika umiech No ale pusty bar a ona stoi i udaje, że coś robi. Kumpel nie wytrzymał, poszedł, "delikatnie" zwrócił uwagę i nagle babka pojawia się nam przy stoliku, tylko, że podejście do klienta ma naprawdę wyjątkowe, tzn stawiając szympansa na jej miejscu, skutek byłby ten sam pewnie ale szympans byłby milszy jezyk No ale nie obrażajmy szympansów - kultury brak w lokalu. Zrobili z tego knajpę dla swoich - a obcych traktuje się jak szmaty! Tak nie powinno być w Restauracji (?), jeżeli chcą się utrzymać, to niech zmienią podejście umiech

 
 
 
 
~~maryjon
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:38  
Cytuj
swieto prowda !!! tam jest ok..komu nie pasuje nich do slonka nie zachodzi!!!kolejka jak kolejka,,trza postac jak do wodopoju hehehehhe...kobitki obslugujace ok babki.usmiechnietewazne..nie pasuje..to na drzewo! banany zrywac!!!

 
 
 
 
~~no1
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:45  
Cytuj
CO jak co, ale jedzonko pyyyychhhasmiech2 Polecam Śląskie Jadło, palce lizać!

 
 
 
 
~~zzx
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 18:34  
Cytuj
[cytat]W tej kanjpce jakies cuda sie dzieja!tzn. rzady sprawuje pani Z.... ktora robi co jej sie tylko podoba!kiedy jest czynne do godz. 23 piwo mozesz kupic do 22.30 bo potem juz nie poda!!kiedy sa DANCINGI w piatki i zamykaja o 2:00 od 1 rozswieca wszystkie swiatla i tez nie ma ochpty podawac alkoholu!!niby rezerwuje stoliki-niby bo stawia kartki i sadza przy nich swoich znajomych a potem jak sie okazuje bierze za to kase i chowa ja do kieszeni!!i tak wyuczyla juz mlody personel tej knajpki!!porazka!!jak jest czynne do 23 to ok. kuchnia jest zamykana o 22 ale piwko to ja o 22:50 mogew zamowic i powinna mi podac!!a do tego w kazdy piatek w czasie dancingu jest pod wplywem.....!!PREZESIE zrob cos z tym!!nie wiem[/cytat
Ej mądralinski jak Ty usiądziesz o 22.50 przy tym piwku to o której wyjdziesz, odgrywasz się na babce bo Twoja puściła Cię w trąbę a może do tego wywaliła Cię z łóżka a babka p Z.. bardzo miła i sympatyczna jakieś głupoty wypisujesz byłem świadkiem nie raz jak zaczepiacie te kobitki
Wypity to odważny stary ćwok .boks

 
 
 
 
~~zzxx
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
To iść na piwko do słonecznej czy odradzacie

Idz na piwko tanie dobre i kulturalnie ...

//nie zaniżaj poziomu !

 
 
 
 
~~hela
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 13:28  
Cytuj
przychodz na piwko!!! kobitki grzeczniuskie i usmiechniete..nie czytaj bzdetow jakiegos typa...co nie konczyl picia..i teraz msci sie i opisuje tu niestworzone rzeczy!!!!...dobre maja jedzonko i niedrogie!!!! a najfajniesza pod sloncem wlasnie ta kelnerka pani Z. takich ze swieczka szukac!!! a mlode tez grzeczne i szybko obsluguja!!!....wpadaj chlopie!!!!goodumiechumiech3m sie

 
 
 
 
~~Siofor
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 14:25  
Cytuj
Mnie tam knajpy "Społemowskie" kojarzą się z grubymi, zalatującymi śmierdzącym potem babami grubo po 40tce ... jezyk

 
 
 
 
~~curus
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Mnie tam knajpy \"Społemowskie\" kojarzą się z grubymi, zalatującymi śmierdzącym potem babami grubo po 40tce...jezyk

Dobreeeegood

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 14:20  
Cytuj
Jeśli chodzi o "anulke"(17mar.09)to:
wskaz mi lokal gdzie kelnerki zapier... z pełnym talerzem gorącej zupy z prędkością światła. każdemu moze sie darzyć podknięcie a jak jestes taka dobra w roznoszeniu gorących posiłków zapraszamy do współpracy. a nóż widelec zostaniesz szefową tych niewyszkolonych kelnerek.
ps. moze nie będą wymagać papierka potwierdzajacego twoje umiejętności.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2009r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
Podchodzę do baru - Pani w krótkich (ciemny blond?) włosach (ta starszajezyk) mówi do mnie i znajomych - Proszę usiąść przy stoliku, zaraz podejdzie dziewczyna. Myślę sobie - ok, poczekamy. Usiedliśmy przy stoliku, 5 minut mija - patrzymy a ona obsługuje ludzi przy barze (co). Czekamy kolejne 5 min gdyż czasami trzeba zrozumieć, że znajomego się obsłuży a obcego zaprosi się do stolika umiech No ale pusty bar a ona stoi i udaje, że coś robi. Kumpel nie wytrzymał, poszedł, \"delikatnie\" zwrócił uwagę i nagle babka pojawia się nam przy stoliku, tylko, że podejście do klienta ma naprawdę wyjątkowe, tzn stawiając szympansa na jej miejscu, skutek byłby ten sam pewnie ale szympans byłby milszy jezyk No ale nie obrażajmy szympansów - kultury brak w lokalu. Zrobili z tego knajpę dla swoich - a obcych traktuje się jak szmaty! Tak nie powinno być w Restauracji (?), jeżeli chcą się utrzymać, to niech zmienią podejście umiech
no to kolego uwazaj zeby cie kto szympansem nie nazwal skoro szympansy tam pracuja.ciekawe jak traktujesz swoja zone skoro wyszkoleni ludzie ci nie odpowiadaja;zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »