NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Co dalej z Frac na Niezłomnych????, Co dalej z Frac na Niezłomnych????
Posty: 22
Dołączył: 29 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 07:38  
Cytuj
Hejka wiecie może co dalej z Frac na Niezłomnych, normalnie nie byłam tam dawno , wchodzę a tam pasaż świeci pustką, gdzie sie podziały te wszytskie fajne sklepy, tam juz nic nie ma, moje wrażenie ta galeria straszy pustymi boksami, a najlepszy jest ten skład staroci w alejce do Apteki.Wydaje mi się, że ludzka przyzwoitość wymaga a by ludzie przychodzący na zakupy nie musieli oglądać gratów z przeprowadzki, dla mnie jedna wielka porażka, gdzie jest właściciel,że nic z tym nie robi?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 07:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 07:44  
Cytuj
Dawno dawno temu (a moze nie tak dawno?) za gorami za lasami ktos planowal zamienic duzy pusty parking w duzy (pelen ludzi?) znany market budowlany (obi?) i dokleic go do centrum zwiekszajac powierzchnie i zapewne przyciagajac klientow. No alee.. wazniejsze bylo ratowanie biznesow lokalnych przedsiebiorcow i inwestor dostal kopa w dupe. Jak widac lokalni dobrze na tym wyszli. Czesc zapewne padla na ryj a czesc uciekla do vivo(?) w poszukiwaniu klientow. Oby frac przetrwal bo maja tam najlepsze miesiwo w stw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:07  
Cytuj
[cytat]Dawno dawno temu (a moze nie tak dawno?) za gorami za lasami ktos planowal zamienic duzy pusty parking w duzy (pelen ludzi?) znany market budowlany (obi?) i dokleic go do centrum zwiekszajac powierzchnie i zapewne przyciagajac klientow. No alee.. wazniejsze bylo ratowanie biznesow lokalnych przedsiebiorcow i inwestor dostal kopa w dupe. Jak widac lokalni dobrze na tym wyszli. Czesc zapewne padla na ryj a czesc uciekla do vivo(?) w poszukiwaniu klientow. Oby frac przetrwal bo maja tam najlepsze miesiwo w stw[/cyta



Nie wiem jakie jest twoje zdanie na ten temat ale po mojej wczorajszej krótkiej wizycie w Vivo ,Frac jest teraz jak mały przedwojenny butik w centrum miasta, wizualnie pozostawia wiele do życzenia, zero kolorów, zero ozdób, zero reklamy....A wiem z doświadczenia,że reklama jest dżwignią handlu, a na spożywce fakt jakość mięsa i wędlin rewelacyjna, ale tam nikogo nie ma , gartska klientów błąka sie po sklepie z pustym koszykiem i nawet pracowników jest wiele mniej moje jest takie wrażenie...Dla mnie ten sklep stanął w miejscu, bo nic tam się nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty 4 lata temu, a szkoda bo inni sie przebudowują, zmieiają wystrój i to daje im klienta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 08:19  
Cytuj
karolina01103 przeczytaj jeszcze raz co napisał Jaciek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
karolina01103 przeczytaj jeszcze raz co napisał Jaciek.



Wszystko to przeczytałam, tylko tak się zastanawiam co miało na celu nasze miasto wydając zakaz sprzedazy gruntu, przeciez miasto powinno się rozwijać, a nie cofać...A tak co nadziałali , jedynie to ze za jakiś czas masa ludzi z Fraca straci pracę.Masakra...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
karolina01103 przeczytaj jeszcze raz co napisał Jaciek.



Wszystko to przeczytałam, tylko tak się zastanawiam co miało na celu nasze miasto wydając zakaz sprzedazy gruntu, przeciez miasto powinno się rozwijać, a nie cofać...A tak co nadziałali , jedynie to ze za jakiś czas masa ludzi z Fraca straci pracę.Masakra...


No to właśnie napisał "jaciek"umiech czyli tam masz odpowiedź na swoje pytanie, które chyba było retoryczne ;P

No fakt jest taki, że obecny prezio swoją decyzją z "tamtych dni" podpisał wyrok na ten obiekt...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
karolina01103 przeczytaj jeszcze raz co napisał Jaciek.



Wszystko to przeczytałam, tylko tak się zastanawiam co miało na celu nasze miasto wydając zakaz sprzedazy gruntu, przeciez miasto powinno się rozwijać, a nie cofać...A tak co nadziałali , jedynie to ze za jakiś czas masa ludzi z Fraca straci pracę.Masakra...


No to właśnie napisał "jaciek"umiech czyli tam masz odpowiedź na swoje pytanie, które chyba było retoryczne ;P

No fakt jest taki, że obecny prezio swoją decyzją z "tamtych dni" podpisał wyrok na ten obiekt...



A otwarcie Vivo było chyba ostatnim gwożdziem do trumny tego sklepu, smutny fakt bo z odrobina chęci mogła to byc fajna galeria

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 13:15  
Cytuj
Szansa dla FRACA jest dalej, bo mają spory teren w całkiem nie najgorszym miejscu - trzeba jednak pomyśleć o zmianie podejścia do tematu - bo to co jest teraz, to tylko powolna agonia - sam FRAC ludzi nie będzie przyciągał taka prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 13:41  
Cytuj
Od kilkunastu lat slysze ze bedzie przygotowane pietro na kolejne sklepy...i co? Sa schody ruchome hhe do nieba.... gdyby chinczycy sie tam nie rozlozyli to nadal zostalyby tylko schody...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 13:56  
Cytuj
Pamietam jak nasi radni chelpili sie tym ze inwestor poszedl w piz*u a oni uratowali lokalnych kupcow. Ciekawe czy czesto odwiedzaja centrum i przygladaja sie jak budynek powoli zarasta pajeczynami.. Mysle ze takie obi/castorama zrobilyby tam niezla rewolucje. Raz ze zostalby wykorzystany obrzydliwie wielki i bezuzyteczny parking a dwa na bank taka inwestycja sciagnelaby sporo klientow majacych dosc przewalania sie pomiedzy mrowka a majstrem..:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Od kilkunastu lat slysze ze bedzie przygotowane pietro na kolejne sklepy...i co? Sa schody ruchome hhe do nieba.... gdyby chinczycy sie tam nie rozlozyli to nadal zostalyby tylko schody...

Piętro praktycznie jest tam gotowe, były już gotowe plany modernizacji z zewnątrz oraz plany wzmacniania konstrukcji. Właściciel nawet szukał najemców (pokroju H&M) ale odmawiali, bo za mało konkurencyjny obiekt, za małe powierzchnie itp.
Jedyną szansą na takie archaiczne galerie to zmiana podejścia do tematu (z galerii handlowej) - czyli coś czego w mieście nie ma, budowlanka albo usługi jakieś. Tak się nie stało, więc umiera to powoli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2015r. 19:55  
Cytuj
Szkoda tego sklepu,oby tylko zostal spozywczy ,bo juz w ogóle nie bedzie gdzie kupic dobrej wedliny i swiezego miesa !mialem kolo siebie Fracka na Narutowicza,ale zrobili smierdząca Stokrotke.Wszedłem dzisiaj bo pieczywa braklo,mieso w lodowce takie ze psu nie odwazylbym sie kupic,szkoda naprawde szkoda Fracka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 18:26  
Cytuj
stokrotki to odpychające sklepy,ohydne,nieład i marne zaopatrzenie,mi zal fraca na Górce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 19:31  
Cytuj
A ja mam takie pytanie moze wiecie czego duze tesco nie bedzie juz 24h czynne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 19:47  
Cytuj
Za kulisami sceny aktorzy powiadaja ze do marca tesco "zniknie" lub zostanie podzielone na mniejsze sklepy. Ile w tym prawdy czas pokaze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 19:51  
Cytuj
Tesco jest na sprzedaż po tym co odwalili w Wielkiej Brytanii więc może być różnie. W forbsie coś wspominali o możliwym bankructwie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 19:57  
Cytuj
Obciecie godzin otwarcia to zapewne wstep do tej imprezy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 20:14  
Cytuj
Takie glupoty tu wypisujecie ze az dupe sciska.....poczytajcie sobie

http://www.porta(...)083.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 20:22  
Cytuj
Ja tylko mowie co slyszalem od osoby zwiazanej z tesco. Ile w tym prawdy? Nie mam pojecia stad pisze ze czas pokaze..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
Ja tylko mowie co slyszalem od osoby zwiazanej z tesco. Ile w tym prawdy? Nie mam pojecia stad pisze ze czas pokaze..


jaciek, siejesz same ploty i w większości grobowe, jaki w tym sens? Na logikę, NAWET gdyby Tesco miał paść, to w PL ma się bardzo dobrze, nie mówiąc o sytuacji w STW, gdzie utargi ma pewnie rekordowe (zwykle ciężko tam zaparkować, nie mówiąc o specjalnych okresach), także nie ma szans by to zostało zamknięte, a JAK JUŻ to wykupiłaby to pewnie jakaś inna sieć i tyle - tutaj to żyła złota prawie.
Także nic tutaj czas nie pokaże, nie siej takich info, bo ten twój znajomy informator to pewnie "tam sprząta", to pośród ludzi tego formatu takie ploty zwykle właśnie się rodzą...

O Tesco nie ma się co martwić, co do FRAC'a to inna bajka, szkoda będzie tego obiektu i sklepu FRAC także, bo jak ktoś czegoś spektakularnego nie wymyśli, to za rok budynek do zamknięcia będzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 21:45  
Cytuj
Ploty to liczba mnoga, podaj inny przyklad procz tegoumiech Pisze tylko ze SLYSZALEM a ty piszesz jakie wyciagasz wnioski ze swoich obserwacji. Coby nie bylo to mi to zwisa bo poza wizytami na myjni raczej tam sie nie zapuszczam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2015r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Ploty to liczba mnoga, podaj inny przyklad procz tegoumiech Pisze tylko ze SLYSZALEM a ty piszesz jakie wyciagasz wnioski ze swoich obserwacji. Coby nie bylo to mi to zwisa bo poza wizytami na myjni raczej tam sie nie zapuszczam


Może się mylę, bo nie masz jakiegoś wyszukanego nicka, ale dopiero co na forum obalane były rewelacje różne, kogoś kto pisał pod "tego typu nickiem". Jak to nie ty, to sorka umiech
Tak samo jak ty, tak i ja nie mam dowodów na poparcie swojej teorii, ja opieram jednak swoją wypowiedź na logice, ty na danych od zakładam mało wiarygodnej osoby (bo ktoś sensowny by takich rzeczy nie rozgłaszał, nawet gdyby to była prawda) - takie moje zdanie umiech

Z innej beczki trochę - byłem przelotem w Intermarche, i szok, mają ceny wyższe niż FRAC! Ostroumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »