NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Macierewicz szefem MON , = 3 wojna swiatowa
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 22:24  
Cytuj
Za Kopary na pewno byśmy mieli problemy z Rosją ale teraz możemy być spokojni. Pan Macierewicz to człowiek na poziomie z klasą nie hołota Koparowaumiech Pozdrawiam PIS i dopinguję świetny skład do wymiany mediaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Za Kopary na pewno byśmy mieli problemy z Rosją ale teraz możemy być spokojni. Pan Macierewicz to człowiek na poziomie z klasą nie hołota Koparowaumiech Pozdrawiam PIS i dopinguję świetny skład do wymiany mediaumiech


Weź sie nie osmieszaj !!! Pan Macierewicz he he he na Pana to trzeba miec wyglad

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Jak ja sie cieszę,jak sie tak wściekacie na Antka!
Antka nie znacie,jedynie z przekazu GW,TVN itp.Antek w 1992 roku wyjął z IPN teczki,min.teczkę "Bolka" i rozpętała sie burza."Nocna zmiana" obaliła rząd Olszewskiego,teczki zpowrotem pochowano,ale "Bolek" przejrzał akta IPN,co mniej wygodne,prawdopodobnie poszły na przemiał.
I od tamtej pory Antek i całe jego towarzycho ma przesrane na Czerskiej,u"Bolka" i u wszystkich z nimi kojarzonych.
Ludzie "magdalenkowi" mieli ponad dwadzieścia lat na rozsprzedanie majątku naszego narodowego,na uwłaszczenie się,na zrobienie z nas wałów,imbecyli,a mimo wszystko i tak wygrywali wybory,a jak było coś nie po myśli,to zawsze można swinię podłożyć i szarogęsic sie dalej!
Ale każdy kij ma dwa końce i z obydwu można oberwać.
Część,duża część młodego,wykształconego społeczeństwa potrafi myśleć i potrafi dokonywać wyborów,własciwych wyborów!
I dobrze się stało,że właściwy wybór został dokonany,bo jest szansa na szybsze wyjście z tego zaklętego kręgu i z POwsko-PSLowsko-Czersko-TVNowskich szczypiec sie uwolnić!

Antek Macierewicz nikomu w zyciu krzywdy nie zrobił,nawet wtedy jak był zamykany,więziony,jak nie miał pracy,ale zrobiono z niego potwora,chciano zniszczyć człowieka tylko dlatego,że "magdalenkowi" przestepcy mieli duże przebicie na szczytach władzy.Dzisiaj mam nadzieję,że Antoni będzie miał okazję pokazać,że nie jest żadnym mścicielem,tylko wytrwale i uparcie dąży do tego,aby Polska była Polską.



No cóż,jezeli dalej Antka uważacie za swojego wroga,to wypada mi wam tylko współczuć,bo wygląda na to,że jednak "lemingoza wszystko łyknie" i zakrztusi się na koniec!
Współczuję!


Proszę cie !!!!!nastepny nawidzony sekciarz-wspolczuje,ale wiesz co predziutko biegnij na SOR tam napewno ci pomoga ! umiech0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 07:20  
Cytuj
Nie wszystkie lemingi obudziły sie jeszcze ze snu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 09:37  
Cytuj
Jaki wpływ na życie jednego z drugim ma wybór Macierewicza na w/w stanowisko... żaden!!!.
Zajmijcie się lepiej własnymi sprawami, jak macie dużo czasu to poszukajcie sobie w jakiej ew. aferze finansowej gość uczestniczył, ustawianiu jakiegoś przetargu, jakiś lewy zegarek, fałszywe oświadczenie majątkowe etc . Powodzenia w szukaniu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 17:17  
Cytuj
@Marek370
CYTAT
Jeśli reżimowe media kogoś zaciekle zwalczają, to musi on być dobrym człowiekiem.

Hahaha.smiech2
Prezydent RP z PiS.
Premier z PiS.
Rząd z PiS.
Marszałek Sejmu z PiS.
Marszałek Senatu z PiS.
Powyżej wymieniłem najważniejsze osoby w państwie.
Niżej jest też pisowsko:
Marszałek województwa z PiS.
Prezydent Stalowej Woli z PiS.
Prawie cała rada miejska z PiS.
Rada powiatu i starosta też z PiS.
To kto tworzy ten twój "reżim" zapytaniezapytaniezapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
@Marek370
CYTAT
Jeśli reżimowe media kogoś zaciekle zwalczają, to musi on być dobrym człowiekiem.

Hahaha.smiech2
Prezydent RP z PiS.
Premier z PiS.
Rząd z PiS.
Marszałek Sejmu z PiS.
Marszałek Senatu z PiS.
Powyżej wymieniłem najważniejsze osoby w państwie.
Niżej jest też pisowsko:
Marszałek województwa z PiS.
Prezydent Stalowej Woli z PiS.
Prawie cała rada miejska z PiS.
Rada powiatu i starosta też z PiS.
To kto tworzy ten twój "reżim" zapytaniezapytaniezapytanie



Czyli według Ciebie tvn,lis,stokrotka,gw? i inne gady są obiektywni?
Według mnie są stronniczy!(wiadomo w którą strone)

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 21:48  
Cytuj
CYTAT (Wiktor)


Czyli według Ciebie tvn,lis,stokrotka,gw? i inne gady są obiektywni?
Według mnie są stronniczy!(wiadomo w którą strone)


Teraz ci wymienieni to dziennikarze i telewizje niepokorne. Reżym to stronnicze: Gazeta Polska, Trwam i Republika smiech2 To teraz media głównego ścieku. Gwiazdy się jeszcze nie uaktywniły choć jedna chyba została posłem smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
Jaki wpływ na życie jednego z drugim ma wybór Macierewicza na w/w stanowisko... żaden!!!.


Jak dla Ciebie nie ma wpływu że zakłamana pipa (norma w PiSie) przez niektórych nazywana "premier techniczny" jeszcze dobrze nie zaczęła rządzić a już nakłamała na całe 4 lata ... Sam wybór osoby niezrównoważonej (norma w PiSie) na takie stanowisko to tak jakby dać dziecku w stodole zapałki i czekać co się wydarzy ...
Nie chce nawet wracać do tego co on gada na spotkaniach z wyznawcami sekty ani jego super teorii o Smoleńsku bo i po co nie wiem Więc nie mów że żadnego wpływu nie ma wybór tego osobnika na takie stanowisko .. Bo po tym osobniku można spodziewać się wszystkiego ...

I jeszcze Gowin doj... do pieca smiech2 mając wybór być szeryfem w MON i nikogo nie obchodzące ministerstwo on dobrowolnie wybrał to drugie smiech2 Bajki na dobranoc dla minionków

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 22:50  
Cytuj
@Wiktor
Potrafisz czytać ze zrozumieniem?mlotek
To przeczytaj mój wpis jeszcze raz.
Nie przypisuj mi czegoś, czego nie napisałem.
PS
Jesteś adwokatem użytkownika Marek370 czy też to jest twoje drugie konto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jaki wpływ na życie jednego z drugim ma wybór Macierewicza na w/w stanowisko... żaden!!!.


Jak dla Ciebie nie ma wpływu że zakłamana pipa (norma w PiSie) przez niektórych nazywana "premier techniczny" jeszcze dobrze nie zaczęła rządzić a już nakłamała na całe 4 lata ... Sam wybór osoby niezrównoważonej (norma w PiSie) na takie stanowisko to tak jakby dać dziecku w stodole zapałki i czekać co się wydarzy ...
Nie chce nawet wracać do tego co on gada na spotkaniach z wyznawcami sekty ani jego super teorii o Smoleńsku bo i po co nie wiem Więc nie mów że żadnego wpływu nie ma wybór tego osobnika na takie stanowisko .. Bo po tym osobniku można spodziewać się wszystkiego ...

I jeszcze Gowin doj... do pieca smiech2 mając wybór być szeryfem w MON i nikogo nie obchodzące ministerstwo on dobrowolnie wybrał to drugie smiech2 Bajki na dobranoc dla minionków



Urzekła mnie twoja historia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 11:13  
Cytuj
wazne jest to ze macierewicz znalazl swiadkow z bitwy pod grunwaldem,wiec sprawa smolenska zostanie szybko wyjasniona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 12:07  
Cytuj
A ja sie pytam, dla czego kazdy tak psioczy na pis? Jak tak wszystkim zle w miescie jak i w Polsce to dla czego pis wygral? Odrazu mowie , ze nie jestem za pisem. zaklopotany

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 13:10  
Cytuj
Dlaczego wygrał ... Bo "Ciemny Lud" to kupił ...chciał zmian ... no to ma ... szkoda że przed głosowaniem nie pomyśleli ... jeśli już coś zmieniać ...to na lepsze nie wiem ... A tak pierdo... że PO mówiło że się nie da ... że nie można ...no to najwyższy czas zacząć działać ... ale patrząc Stalową nie ma się czego spodziewać ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »