NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Historia najsłynniejszego Psa Kropka,
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 02:05  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=Tk1u1KFeM2Y

Blachy RST

Dużo takich aut w mieście nie ma, w dodatku taki pies też musiał z nim kilka dni być.

Tutaj szczegóły:
http://www.wykop(...)sta-csi/


Jeszcze Święta się nie zaczęły a już chamy wyrzucają 'prezenty' bo się dzieciom nudzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 02:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 08:06  
Cytuj
A tam od razu truteń. Zwykły pies.
Poza tym z filmu nie wynika wcale, że ktoś tego psa z samochodu wyrzucił. To, że pobiegł i szczekał za rozpędzającym się samochodem nic nie znaczy. 90% psów tak ma.
A autorowi filmu polecam wskazówki TopGear - znajdź pracę, kup samochód.
Przekona się, że są lepsze miejsca i momenty na wyrzucenie psa z samochodu niż skrzyżowanie, na którym musi ustąpić pierwszeństwa, praktycznie w centrum miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 08:53  
Cytuj
taka sama sytuacja miala miejsce okolo 2 tygodni temu na skrzyzowaniu obok bazylijki , skurwiele bez sercaneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 10:52  
Cytuj
Czy ktoś z tych oburzonych może pomógł temu psu?

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 12:57  
Cytuj
Przestudiowałem ten film. Z filmu nie wiele wynika, lecz jest wielce prawdopodobne że pies został wysadzony na pasach. Nie widać go biegnacego za autem ani zanim auto dojedzie do skrzyzowania, więc przypuszczenia moga być prawdą.
A co do autka:

Obstawiam Daewoo/Chevrolet Tacuma lub Mazda5. Znaczek marki odbija się w światłach tak, że jest chromowany. Kolor czarny lub ciemny Granat. Auto na alufelgach srebrnych, wyraźnie widać 5 ramienne felgi.

Z racji że w salonie OPLA w Stalowej sprzedaje się Chevrolety zapewne to może być ten egzemplarz. Samochód ma relingi dachowe.
Możne ktoś z ul. Wałowej to przeczyta i skojarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 12:00  
Cytuj
Witam!Ten truteń to mój mąż,a pies to Kropek(MA 3 LATA)Wyrwał się ze smyczy i pobiegł za właścicielem.Kropek ma się dobrze wrócił do domu.ŚLEDZTWO UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONE. M

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Witam!Ten truteń to mój mąż,a pies to Kropek(MA 3 LATA)Wyrwał się ze smyczy i pobiegł za właścicielem.Kropek ma się dobrze wrócił do domu.ŚLEDZTWO UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONE. M
smiech2


Jak dla mnie to Piotrek jest troche taki truteń.smiech2. smiech2

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 20:23  
Cytuj
nie wierze, pies jadąc autem zerwał się ze smyczy... takie bajki to wieszz o 19 w telewizji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 21:29  
Cytuj
Dzisiaj policja wypytywala i szukala tego psa w okolicy "iglo"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 22:20  
Cytuj
Dzis około godz 14 na ulicy Mickiewicza spotkałam pieska,Mlody,glupi jeszcze rudy.Mial na szyi sznurek.Ewidentnie porzucony,wyglodnialyPomyslalam ze jak dojdzie za mna pod blok to zostaje u mnie.Ale bardzo się ozywil na widok dzieci w szkole społecznej.Widac ze był w rodzinie...I znikl mi zoczu.Moze to o tego pieska chodzi?troche o nim mysle i dobrze byłoby wedziec ze ktoś się nim zajal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Dzis około godz 14 na ulicy Mickiewicza spotkałam pieska,Mlody,glupi jeszcze rudy.Mial na szyi sznurek.Ewidentnie porzucony,wyglodnialyPomyslalam ze jak dojdzie za mna pod blok to zostaje u mnie.Ale bardzo się ozywil na widok dzieci w szkole społecznej.Widac ze był w rodzinie...I znikl mi zoczu.Moze to o tego pieska chodzi?troche o nim mysle i dobrze byłoby wedziec ze ktoś się nim zajal
Skoro kropek zerwał się ze smyczy , a ten "twój" miał sznurek na szyi, to chyba nie może chodzić o tego samego prawda ? jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 22:31  
Cytuj
Skoro się zerwal....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 23 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
nie wierze, pies jadąc autem zerwał się ze smyczy... takie bajki to wieszz o 19 w telewizji...


A wierzysz durniu w to, że ktoś wyrzuca psa z samochodu... pod swoim blokiem zeby sie go pozbyc? No trochę myślenia.

A widziałaś na nagraniu wyrzucanie psa z samochodu? Widać tylko, że rusza samochód, a za nim biegnie pies.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 07:45  
Cytuj
Na takie występki naszczęście są paragrafy, z których służby ostatnio dość chętnia korzystają.
Mam nadzieję, że sprawca zostanie ukarany.

http://teczk(...)psa-kota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 07:46  
Cytuj
Jezu malinowa ogarnij się nikt psa nie wyrzucił! Ja mam nadzieję, że jęzor Ci w gardle stanie kołkiem na wieki wieków za takie pieprzenie trzy po trzy. Nawet nie zapoznałaś się z wątkiem i od razu piszesz posta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 08:01  
Cytuj
Jakie wystepki? Ogladalas film? Ten ktos kto pofatygowal sie zeby obrzucic blotem "wyrzucacza psow" i obwiescic to na internetach powinien ruszyc swoja zasrana dupe i zagladnac do niego do domu zobaczyc co slychac u psa, ewentualnie podpytac sasiadow jaki jest stosunek wlascicieli do czworonoga. Ta cala akcja po raz kolejny udowadnia ze internet nie jest dla debili ktorzy swoimi chorymy insynuacjami i interpretacjami moga zniszczyc zycie bogu ducha winnej osobie. W dzisiejszych czasach wystarczy wkleic jakies zdjecie lub film, wysmarowac do niego chocby najbardziej wybujaly i zbrodniczy opis, poscic w internety i tragedia gotowa. Jezeli ten pies rzeczywiscie sie zerwal i biegl za swoim panem to ten pieprzony spilberg bajker powinien dostac na dzien dobry kopa w ryj a pozniej odpowiedziec za ta zbrodnie przed sadem. To jest chore, popatrzcie na siebie- jakis koles wrzuca filmik, stawia zarzut i automatycznie wydaje wyrok a stado baranow zlatuje sie i beczy w tym samym tonie chociaz w rzeczywistosci na tym filmie gowno widac i gowno mozna wywnioskowac. Jedziecie kolesia od zwyrodnialcow, sciagacie mu policje na leb, wszystko idzie na jakies fora, jutuby, wykopy i inne portale co jest najkrotsza droga do zniszczenia komus zycia bo nikt nie chce zatrudniac ani miec za sasiada zwyrola znecajacego sie nad zwierzetami. Jezeli bylo tak jak mowi wlasciciel psa to wszyscy ktorzy wylewaliscie na niego pomyje na czele z tym pierdolnietym operatorem kamery i autorem calej tej gowno burzy powinniscie poniesc konsekwencje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 08:43  
Cytuj
Ludzie ogarnijcie się. Z tego co zrozumiałam z wypowiedzi właścicielki pies był na spacerze z innym członkiem rodziny. Zerwał się i pobiegł za odjeżdżającym panem. Dobrze że nic mu się nie stało. Zdarza się. Miałam kiedyś identyczną sytuację z moim psem. Też żyje i ma się dobrze umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 08:57  
Cytuj
Też tak miałem, a to raz labrador biegł za autem bo wybrał się na spacer. Niestety tak bywa z psami że potrafią się wyrwać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 09:55  
Cytuj
Na konkurencyjnym portalu jest artykul wyjasniajacy cale zajscie i oczyszczajacy wlasciciela psa z rzekomej winy. Teraz wszyscy poczawszy od tego fiuta ktory nakrecil filmik, poprzez tluka rerere ktory napoczal ta spirale nienawisci na forum az po kazdego ktory wypowiadal sie tu negatywnie o "bohaterze" filmu powinnien skulic ogon pod dupe i skomlec pod drzwiami wlasciciela psa o wybaczenie. Pieprzona banda ktora tylko czycha zeby komus dowalic bez wzgledu czy czlowiek jest winny czy nie. Goraco wam zycze abyscie kiedys trafili na takiego debila ktory gdy zobaczy jak przytulacie badz calujecie na miescie wlasne dziecko zrobil zdjecie/film i przedstawil was w internecie jako lokalnych pedofili. Moze wtedy zobaczycie co sie dzieje gdy mozg nie pracuje. Ja chcialbym poznac glaba ktory nakrecil ten film, prosze o podanie jego personaliow, takie bezmyslne gnidy trzeba napietnowac.

Widze ze film zostal usuniety z jutuba przez uzytkownika konta. Nawet szkoda tego komentowac.. Bedac wlascicielem tego psa w zyciu bym nie odposcil, na bank sa jakies paragrafy zeby zgnoic autora tej calej smierdzacej akcji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 10:38  
Cytuj
Na jakim konkurencyjnym portalu? Najpierw obsmarowali człowieka, a potem we wklejonej wyżej rozmowie telefonicznej jakiś idiota wmawia mu, że koleś otwierał drzwi mimo, że żadnego otwierania drzwi nie było. Artykuł wyjaśniający? Śmiechu warte, bo najpierw napisali, że jest bydlakiem, który wyrzucił zwierze. Zresztą wystarczy posłuchać tej rozmowy telefonicznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 10:43  
Cytuj
http://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=16181

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
http://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=16181


widziałem na stalowka eu

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 10:58  
Cytuj
s t a l o w k a . n e t

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
http://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=16181


widziałem na stalowka eu



Też widziałam, że obsmarowali gównem właściela psa. Nawet na filmiku rzekomo widzieli, że kierowca otwierał drzwi mlotek, a teraz jakieś pseudo sprostowanie. Zreszta ta rozmowa telefoniczna to jakaś żenada. Powinien ich właściciel kropka pozwać do sądu...

Zresztą to jest oficjalna informacja z policji: http://stalo(...)id=37239

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
Jakie wystepki? Ogladalas film? Ten ktos kto pofatygowal sie zeby obrzucic blotem "wyrzucacza psow" i obwiescic to na internetach powinien ruszyc swoja zasrana dupe i zagladnac do niego do domu zobaczyc co slychac u psa, ewentualnie podpytac sasiadow
Jaciek , głąbie, a skąd miał by wiedzieć gdzie koleś mieszka gdyby nie narobił rabanu ? Dobrze że zareagował a policaje są od tego żeby sprawę wyjaśnić . Wszystko się wyjaśniło i dobrze, ale nie zawsze tak jest jak tym razem i jeśli nikt nie zareaguje wyrzucacze będą bezkarni, a bazpańskich psów będzie przybywać.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »