NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
internista prywatnie w Stalowej ,
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 05:29  
Cytuj
Witam,
proszę o informację, czy jest w Stalowej lekarz internista/wewnętrzny prywatnie, bez zapisów, kolejki? krótko mówiąc "od ręki" ? - coś jak lekarz rodzinny, ale prywatnie?
A może na wizyty domowe? Dla dziecka i osób dorosłych, ogólnie zdrowych, tylko tak w razie W.
Nie chodzi o specjalistę, ale żeby w razie potrzeby była możliwość na telefon i szybko, np. badanie, recepta itp. nie mam totalnie czasu i nerwów na siedzenie w kolejkach w przychodni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 05:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 26 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Witam,
proszę o informację, czy jest w Stalowej lekarz internista/wewnętrzny prywatnie, bez zapisów, kolejki? krótko mówiąc "od ręki" ? - coś jak lekarz rodzinny, ale prywatnie?
A może na wizyty domowe? Dla dziecka i osób dorosłych, ogólnie zdrowych, tylko tak w razie W.
Nie chodzi o specjalistę, ale żeby w razie potrzeby była możliwość na telefon i szybko, np. badanie, recepta itp. nie mam totalnie czasu i nerwów na siedzenie w kolejkach w przychodni.

Również bardzo mnie ten temat interesuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 19:14  
Cytuj
Też się podpinam. Dorośli czasem też potrzebują lekarza żeby w kolejkach w przychodni nie stać. Jest ktoś taki w naszej okolicy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 21:14  
Cytuj
UPS, widać, że może nie być łatwo.

Podbijam.
nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »