NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaniedbany dzień niepoległości,
Posty: 4
Dołączył: 13 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 07:25  
Cytuj
Nowe władze Stalowej Woli zaniedbały obchody dnia niepodległości w Stalowej Woli. Dbają tylko o własną dupe i nieustanną kampanie ciągu do władzy. Zapomniały wywiesic flag polski na instytucjach im podległych i na ulicach miasta, niezapomniały natomiast rozpalić sobie ogniska kosztem zakładu komunalnego na placu piłsudskiego.nAJTAŃSZA KIEŁBASA WYBORCA CZYLI OGNISKO PATRIOTYCZNE BEZ KIEŁBASY, CHLEBA I KUCHUPU. Na tyle stać nowego posła Webera przyjaciela Lucjusza, lada dzień w tym miejscu postawia krzyż smoleński i figurkę lecha kaczyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 07:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 07:56  
Cytuj
Weber z Sagatowską oraz ze wszechmiar nam panujacym Lucjuszem lada dzień rozpoczną bdowe figurki Lecha Kaczyńskiego, środki na ten cel będą zarezerwowane w budżecie miasta. W każdym urzędzie będą wisiały portety Lecha Kaczyńskiego wraz z jego małżonką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 08:51  
Cytuj
Pomnik Lecha Kaczyńskiego wysoki do nieba, podświetlany za dnia i nocy będzie stał w centralnym punkcie miasta jak posąg buddy w Afganistanie 53 metry wysokości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 11:09  
Cytuj
pomnik lecha kaczynskiego bedzie w miejscu Patrioty.
a co do braku flag-to PO zrujnowało kraj do tego stopnia ze lucek nieznalazl kasy na material.
biedny pis musi wszystko odbudowac.zrobienie portretow z lechem to poki co najtanszy pomysl na odbudowe kraju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Nowe władze Stalowej Woli zaniedbały obchody dnia niepodległości w Stalowej Woli. Dbają tylko o własną dupe i nieustanną kampanie ciągu do władzy. Zapomniały wywiesic flag polski na instytucjach im podległych i na ulicach miasta, niezapomniały natomiast rozpalić sobie ogniska kosztem zakładu komunalnego na placu piłsudskiego.nAJTAŃSZA KIEŁBASA WYBORCA CZYLI OGNISKO PATRIOTYCZNE BEZ KIEŁBASY, CHLEBA I KUCHUPU. Na tyle stać nowego posła Webera przyjaciela Lucjusza, lada dzień w tym miejscu postawia krzyż smoleński i figurkę lecha kaczyńskiego.


A Ty jak świętowałeś ten dzień ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 20:48  
Cytuj
Nie wiem, jak wyglądały obchody u Lucka. W tym roku świętowałem z Tadkiem. Jeśli tak jak 15 sierpnia to skandal. „Wiesiek, chodź no szybko pod MDK, bo darmowa wyżerka jest i zara nie będzie”.

CYTAT ("Kornel Morawiecki")
Marsz patriotów jest bardzo zawłaszczony i za bardzo zamknięty. Sama inicjatywa mi się podoba, i parę razy chodziłem w marszu. Mówiłem młodszym kolegom, że to powinna być inicjatywa ogólnopolska. I bez względu na pretensje, jakie mają do władz, to wszyscy - prezydent Polski, premier, prezydent Warszawy - powinni być zaproszeni i uczestniczyć w nim. Niepodległość to wielkie, święte słowo i ono powinno nas łączyć. Za tę ideę przelewały krew pokolenia Polaków. Dlatego też nie idę, bo to marsz wyłączający

Za rok Marsz Niepodległości może wyglądać całkiem inaczej. Jeśli PiS nie przejmie inicjatywy, a organizatorzy czegoś nie skopią, liczę nie na 20 000, ale 200 000 uczestników. Jest jedna wada - to już nie będzie marsz ideowy. 11.11.2016 wypada w piątek. Prawdopodobnie pojadę stalowowolskim PKS-em lub szybkim PKP, jeśli zdążą otworzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »