NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Odnowienie mebli kuchennych,
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 14:39  
Cytuj
Poleci ktoś osobę godną zaufania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 14:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 13:22  
Cytuj
A czy ktos byłby na tyle miły i wyśle mi na priv nazwy firm ,ktore zajmują się meblami kuchennymi?
nie wiem nawet gdzie szukac... tylkp jeden sklep sprawdzony; hit naprzeciwko biedronki.
chodzi o meble na wymiar na wysoki połysk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
Poleci ktoś osobę godną zaufania?


Ja raz robiłem reanimację swoich mebli, bo "niestety" są w idealnym stanie więc szkoda wywalać i bulić za nowe, ale wyglądały już wiekowo i ich kolor porażał (zostały po poprzednim właścicielu mieszkania). W firmie Crudi (w piwnicy, na przeciwko biedronki koło wiaduktu) zleciłem prace renowacyjneumiech Było to wykonanie nowych drzwiczek itp. itd. Cena dobra, jakość prac dobra - jak na wyjście budżetowe, to polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 14:17  
Cytuj
No własnie, tez sie zastanawiam, czy jest mozliwosc, wymiany np. samych frontów; mebelki wcale nie stare, w dobrym stanie, ale żeby cos dla oka zmienic to mysle o wymianie samych drzwiczek na całkiem inny wzór i kolor; macie namiary gdzie by coś takiego zrobili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
No własnie, tez sie zastanawiam, czy jest mozliwosc, wymiany np. samych frontów; mebelki wcale nie stare, w dobrym stanie, ale żeby cos dla oka zmienic to mysle o wymianie samych drzwiczek na całkiem inny wzór i kolor; macie namiary gdzie by coś takiego zrobili?


No napisałem, Crudi umiech
http://www.crudi.pl/kontakt.html

No ja właśnie takie coś robiłem - przyszedł koleś, zrobił pomiary i zliczył co i jak. Potem wybór materiału, wzoru itp itd - zrobili drzwiczki nowe (nie dało się użyć starych) i kolo zamontował i po remoncie, a efekt bardziej niż zadowalający. Polecam się tam przejść umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 15:01  
Cytuj
No teraz rozumiem [mi trzeba zawsze dwa razy powtórzycuśmiech] ; a jak to sie w przybliżeniu cenowo przedstawia, zdradzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 15:44  
Cytuj
Cena jest naprawdę adekwatna do pracy - powiem tylko tyle, że się to opłaca jezyk
Zależy także oczywiście od jakości materiałów jakie sobie wybierzemy, nowych uchwytów itp itd umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »