NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Media expert "nowy telefon",
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 11:28  
Cytuj
"Konkretnej puenty" ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 11:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
"Konkretnej puenty" ???


No tak, "puenty"umiech Co ta historia z kolegą i panem, który pewnie miał zły dzień miała nam pokazać? Nie poczułem przesłania trochę chybaumiech Mam tam nie robić zakupów bo mają jakiegoś niechętnego lub chumorzastego sprzedawcę? Przypomina mi to temat z forum, gdzie ktoś miał jakiś problem z tym, że Pani w Lidlu "na kasie" się nie uśmiechała...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 11:40  
Cytuj
Ale przecież ja nie pisałem nic o tym że ktoś jest chumorzasty czy inny. Poprostu napisałem, że mam informacje z pierwszej ręki, o tym jak tam się traktuje klienta. Oczywiście że można robić tam zakupy, tylko trzeba porostu zwracac uwage na to czy dany produkt jest zapakowany i czy na opakowaniu jest plomba producenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 11:59  
Cytuj
Może i ja coś dopiszę na Media Expert. Upatrzyłam sobie kuchenkę Amica i była przeceniona z 2100 na 1699 (nie wierzę w te ich przeceny, spisałam model i pojechałam do domu sprawdzić na necie cenę )i we wszystkich sklepach wyskoczyła mi cena 1699 -a 2100 to cena z kosmosu. Pojechaliśmy na drugi dzień i podchodzi do nas sprzedawca i mąż pyta się -jaka ostateczna cena będzie za kuchenkę , przecież można wszędzie się targować .Sprzedawca do nas mówi że cena jest i tak promocyjna, ja na to że sprawdzałam na internecie i nigdzie nie znalazłam tak wygórowanej ceny - gościu zbladł i odszedł ...
A więc stwierdziłam że ta sama kuchenka w Avansie jest za 1699 i dodatkowo dodają 100 zł powyżej zakupu na 1000 zł ,
w Media Markt dają 50 rat zero procent i dowóz gratis .
Szczerze -nie polecam Media Expert ( w Galerii Vivo )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Ale przecież ja nie pisałem nic o tym że ktoś jest chumorzasty czy inny. Poprostu napisałem, że mam informacje z pierwszej ręki, o tym jak tam się traktuje klienta. Oczywiście że można robić tam zakupy, tylko trzeba porostu zwracac uwage na to czy dany produkt jest zapakowany i czy na opakowaniu jest plomba producenta.


Ale ja nie komentowałem przecież twojego wpisu tylko wpis anakonda88 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Może i ja coś dopiszę na Media Expert. Upatrzyłam sobie kuchenkę Amica i była przeceniona z 2100 na 1699 (nie wierzę w te ich przeceny, spisałam model i pojechałam do domu sprawdzić na necie cenę )i we wszystkich sklepach wyskoczyła mi cena 1699 -a 2100 to cena z kosmosu. Pojechaliśmy na drugi dzień i podchodzi do nas sprzedawca i mąż pyta się -jaka ostateczna cena będzie za kuchenkę , przecież można wszędzie się targować .Sprzedawca do nas mówi że cena jest i tak promocyjna, ja na to że sprawdzałam na internecie i nigdzie nie znalazłam tak wygórowanej ceny - gościu zbladł i odszedł ...
A więc stwierdziłam że ta sama kuchenka w Avansie jest za 1699 i dodatkowo dodają 100 zł powyżej zakupu na 1000 zł ,
w Media Markt dają 50 rat zero procent i dowóz gratis .
Szczerze -nie polecam Media Expert ( w Galerii Vivo )


Nie polecasz bo znalazłaś lepszą ofertę? Hmm, no ale gdzie tu coś nie tak coś umiech? No jedni mają "to" taniej, drudzy "tamto".
"Promocje" to taki lep na klienta, i wiadomo, że KAŻDY tutaj kręci i trzeba się mieć na baczności, tyle.
Nie widzę w tej historii nic nie spotykanego - mieliśmy chyba tutaj "wytykać"/piętnować jakieś przekręty czy coś?
Ja ostatnio "zmuszony" zostałem do zakupu tostera, w ME 79 zł, na necie 59 zł (najtaniej między innymi w ME), zamówiłem z dostawą do ME w VIVO, przyszedł, zapłaciłem i po temacie. Cena lepsza lub podobna do innych. Na miejscu zaś kupiłem nożyki do maszynki, 70 zł taniej niż na necie (szybko sprawdziłem na necie koszt nożyków i porównałem z ceną z naklejki), ale tu chyba mieli jakiś błąd w systemie, bo nie mogę uwierzyć, że mogą mieć coś 40% tańsze niż na necieumiech Na paragonie wbili zaś jakiś inny model nożyków niż zakupiłem, ale cóż.
Poszedłem ostatnio jeszcze raz obczaić te nożyki i już nie mają naklejonej ceny jak ostatnio więc nie wiem czy zmienili czy co.
ME zawsze było drogie, jak większość sklepów stacjonarnych, okazje zdarzają się baaaaaaaaardzo rzadko - klient ma wybór, może kupić co chce i za ile chce w jakim sklepie chce, proste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 12:36  
Cytuj
Niech ludzi nie ładują w balona -że to promocyjna cena. Napiszą sobie cenę wyższą i ją przekreślą i są dumni, że robią promocję .Jak dowiadywałam się w innym sklepie tych kuchenek nie było nigdy w takiej cenie .A taka babcia z dziadkiem zobaczy przekreśloną cenę i kupi . Zdzierstwo i tyle
Nie napisałam że znalazłam lepszą ofertę, tylko że porównywałam model w innych sklepach ,a to jest różnicamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
Niech ludzi nie ładują w balona -że to promocyjna cena. Napiszą sobie cenę wyższą i ją przekreślą i są dumni, że robią promocję .Jak dowiadywałam się w innym sklepie tych kuchenek nie było nigdy w takiej cenie .A taka babcia z dziadkiem zobaczy przekreśloną cenę i kupi . Zdzierstwo i tyle
Nie napisałam że znalazłam lepszą ofertę, tylko że porównywałam model w innych sklepach ,a to jest różnicamlotek


Czyli trzeba powiedzieć, że nie polecamy zakupów w ŻADNYM sklepie, bo tak robią przecież wszystkie sklepy, nie ważne w jakiej branży.
Nie jest to fair, ale nie jest to też zabronione - "promocja" to jak pisałem słowo na które każdy się łapie i tyle, ale nie jest to wymysł ME z Vivo umiech a zwykły pomysł jakiegoś marketingowca z przed 30 lat lub więcej, z którego do dziś czerpią wszyscy i dalej ludzie się na to łapią - łykają te bzdety jak młode pelikany.
Reasumując, oddalam zarzut jezykjezykjezykjezyk

A inne pytanie - piszesz o sklepie Avans? To ta sieć jeszcze istnieje? Gdzie oni mają swoje sklepy? Ich czasami nie przejął ME?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 17:51  
Cytuj
Skoro tak temat zszedł na Media Ekspert to ja pochwalę i podziękuje Panu Filipowi z działu RTV w Vivo. Naprawdę fachowo podchodzi do tematu i ma pojęcie o tym co sprzedaje w przeciwieństwie do człowieka z ME w Galerii Stal (na szczęście nie zwróciłem uwagi na plakietkę), który nieudolnie próbował doradzić mi telewizor. Jego wiedza kończyła się na kartce umieszczonej pod telewizorem. Jestem zadowolony z poleconego mi sprzętu pomimo, iż myślałem o innym modelu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:40  
Cytuj
Avans jest w Centrum na Niezłomnych- przejęli pomieszczenie po ME, który przeniósł się do galerii Stal.
Dla tych co nie wiedzą to: Media Ekspert, Avans i Electro.pl to ta sama firma- TERG S.A. ul. Za Dworcem 10 Złotów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Avans jest w Centrum na Niezłomnych- przejęli pomieszczenie po ME, który przeniósł się do galerii Stal.
Dla tych co nie wiedzą to: Media Ekspert, Avans i Electro.pl to ta sama firma- TERG S.A. ul. Za Dworcem 10 Złotów


Tam jest teraz jakiś media market czy coś w tym stylu - sieć Avans przecież zbankrutowała i wykupił wszystko właśnie Media Expert czy coś takiego, bo już się pogubiłem w tych ich akcjach. Avans to była chyba firma z TBG?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2015r. 18:49  
Cytuj
A w centrum na Niezłomnych to nie jest czasem jaki Mega Market czy co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
A w centrum na Niezłomnych to nie jest czasem jaki Mega Market czy co?

O właśnie, o tą nazwę mi chodziło umiech Na bank, Mega Market przejął po Avansie miejscówki niektóre (pewnie dalej to jednak jakaś własność ME) - w Sandomierzu też po Avansie mają budynek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2015r. 08:20  
Cytuj
Avans ogłosił upadłość a w jego miejsce w tch samych miejscówkach pojawił się Mega Market, pewnie przed ogłoszeniem upadłości właściciel Avans przepisał cały majątek na żonę sam jest "golas" że ledwo mu do pierwszego starcza a żona prowadzi Mega Market.

Wracając do ME też kiedyś chcieli mi wcisnąć tableta który był z wystawy i trudno było go uruchomić, w zamian proponowali mi pokrowiec do niego za połowę ceny, podziękowałem i kulturalnie odeszłem, a od tych wszenobecnych reklam ME w radiu i tv już żygać się chce, u nich zawsze czyszczenie magazynów mega wyprzedaż, nocna wyprzedaż itp. itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Avans ogłosił upadłość a w jego miejsce w tch samych miejscówkach pojawił się Mega Market, pewnie przed ogłoszeniem upadłości właściciel Avans przepisał cały majątek na żonę sam jest "golas" że ledwo mu do pierwszego starcza a żona prowadzi Mega Market.

Wracając do ME też kiedyś chcieli mi wcisnąć tableta który był z wystawy i trudno było go uruchomić, w zamian proponowali mi pokrowiec do niego za połowę ceny, podziękowałem i kulturalnie odeszłem, a od tych wszenobecnych reklam ME w radiu i tv już żygać się chce, u nich zawsze czyszczenie magazynów mega wyprzedaż, nocna wyprzedaż itp. itd.


Te akcje z promocjami mnie nie ruszają, szukają naiwniaków jak inni, dla mnie to nie wada jakaś. Jak ktoś naiwny, to się nabierze i tyle, tak to się kręci.

Ale te ich akcje z wciskaniem szrotu i wystawek powinniśmy piętnować i na forum zgłaszać, by ostrzec ludzi przed wpadką, jestem za - także jak ktoś ma jakieś doświadczenia to dawać śmiało umiech może ktoś z szefostwa to zobaczy i się opamięta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 13:52  
Cytuj
co do Mega Market, to wydaje mi się że sprzęty lezące w tym sklepie to jakby były z tamtej epoki przykład (dzisiejsza gazetka):

http://pokazywarka.pl/vbu2yo/


Za taką cenę można kupić coś lepszego. Specyfikacja tego tabletu jest tragiczna. No i ten android 4.1?? (ostatnio wyszedł już 6.0).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Może i ja coś dopiszę na Media Expert. Upatrzyłam sobie kuchenkę Amica i była przeceniona z 2100 na 1699 (nie wierzę w te ich przeceny, spisałam model i pojechałam do domu sprawdzić na necie cenę )i we wszystkich sklepach wyskoczyła mi cena 1699 -a 2100 to cena z kosmosu. Pojechaliśmy na drugi dzień i podchodzi do nas sprzedawca i mąż pyta się -jaka ostateczna cena będzie za kuchenkę , przecież można wszędzie się targować .Sprzedawca do nas mówi że cena jest i tak promocyjna, ja na to że sprawdzałam na internecie i nigdzie nie znalazłam tak wygórowanej ceny - gościu zbladł i odszedł ...
A więc stwierdziłam że ta sama kuchenka w Avansie jest za 1699 i dodatkowo dodają 100 zł powyżej zakupu na 1000 zł ,
w Media Markt dają 50 rat zero procent i dowóz gratis .
Szczerze -nie polecam Media Expert ( w Galerii Vivo )



Polecam poczytać o kształtowaniu elastyczności cenowej, to dowiesz się dlaczego ceny cennikowe są wzięte z kosmosu umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2015r. 14:28  
Cytuj
Z dowozem w Media też mają cyrki -reklamują się że dowóz do 10 km -gratis..ale jest mały haczyk
jeżeli rzecz ma być przywieziona w tym samym dniu nie ważne czy 1 km , czy 10 km- płaci się 39,90,
jeżeli na drugi dzień -20zł z groszami, a na trzeci dzień 1 grosz. Każdy mówi co innego -jeden pracownik zapewniał nas że za darmo całkowicie, a dzisiaj zonk....:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2015r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Z dowozem w Media też mają cyrki -reklamują się że dowóz do 10 km -gratis..ale jest mały haczyk
jeżeli rzecz ma być przywieziona w tym samym dniu nie ważne czy 1 km , czy 10 km- płaci się 39,90,
jeżeli na drugi dzień -20zł z groszami, a na trzeci dzień 1 grosz. Każdy mówi co innego -jeden pracownik zapewniał nas że za darmo całkowicie, a dzisiaj zonk....:szok:


No to się nasuwa pytanie, jak to było przedstawione przy zakupie - bo albo ktoś się z kimś tu nie dogadał albo coś źle zrozumiał, albo ME robi prosty przekręt, który trzeba oczywiście napiętnować, by nikt się na to nie nabrał (że dostawa gratis, a tu jednak zonk).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »