NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry Optyk, Optyk
Posty: 5
Dołączył: 1 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 15:20  
Cytuj
Witam wszystkich, poszukuję dobrego optyka który ma podpisaną umowę z NFZ, możecie kogoś polecić, z góry dziękuję za odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 15:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 15:55  
Cytuj
P.Marek za halą targową

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 23:05  
Cytuj
A Głowacki na hutniczej?

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich, poszukuję dobrego optyka który ma podpisaną umowę z NFZ, możecie kogoś polecić, z góry dziękuję za odpowiedź.

Ccesz drogiego idź za halę, chcesz dobrego w przyzwoitej cenie idź na HUtniczą dopana Głowackiego. Polecam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 08:45  
Cytuj
Weź daj spokój z Głowackim na Hutniczej. Kiedyś z żoną korzystaliśmy kilkukrotnie z jego usług, potem skopał jedne okulary i twierdził, że tak ma być. Na pierwszy rzut oka było widać, że jednak nie ma tak być. Co zesztą potwierdziło kilku innych optyków. Od tamtej pory zostawiamy pieniądze u optyka na Narutowicza. Tego mogę polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 11:33  
Cytuj
Również mam złe doświadczenia z Głwackim. Niestety na Narutowicza też już nie to co kiedyś.
Teraz robię okulary tylko u p.Szmuca na Okulickiego, tam gdzie Orange. On zresztą pracował wcześniej na Narutowicza. W drugim punkcie na JPII 2H pracuje jego żona i świetnie dobiera oprawki. Tam jest też okulistka Stecowa.
Miałem okazję porównać pracę kilku optyków i gościu robi na prawdę bardzo starannie. Ceny przyzwoite, zależy kto co chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 11:40  
Cytuj
Najlepsza obsługa jest moim zdaniem u pana Głowackiego, zwłaszcza jak się idzie z dzieckiem, jednak nie wiem czy ma podpisaną umowę z NFZ ( choć na drzwiach taki napis figuruje ).
My mieliśmy problem gdyż zrealizowaliśmy receptę dla dziecka u tego pana, szkła były refundowane 100%, po roku pojechaliśmy do NFZ podbić kolejna receptę na szkła i okazało się ze poprzednia recepta z refundacja nie jest zrealizowana i nie mogą podbić kolejnej. Oczywiście pan Głowacki twierdzi ze ma umowę z NFZ wiec ja już nie wiem jaka jest prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 11:45  
Cytuj
No właśnie ja z Głowackim miałem taki problem, że nie dostałem chyba tego za co zapłaciłem. Dlatego moja noga więcej tam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Najlepsza obsługa jest moim zdaniem u pana Głowackiego... i okazało się ze poprzednia recepta z refundacja nie jest zrealizowana i nie mogą podbić kolejnej.


No to faktycznie super usługa, nic tylko polecać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 14:07  
Cytuj
rowniez p. Glowackiego bardzo polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 15:31  
Cytuj
Dzięki za pomoc, wezmę ich pod uwagę, zobaczymy który mnie przekona. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najlepsza obsługa jest moim zdaniem u pana Głowackiego... i okazało się ze poprzednia recepta z refundacja nie jest zrealizowana i nie mogą podbić kolejnej.


No to faktycznie super usługa, nic tylko polecać.


Obsługa jest profesjonalna, zwłaszcza jak się idzie z małym dzieckiem, pan Marek potrafi tak je zagadać, że mierzy bez marudzenia kilkanaście oprawek. Poza tym zawsze można wrócić jak z okularami coś się stanie, często z winy dziecka i drobne naprawy robi gratis.
Często tez doradzał nam tańsze oprawki, że nie ma sensu drogich kupować, bo dziecko i tak szybko z nich wyrośnie.
Natomiast incydent z NFZ dało się załatwić po kilku telefonach i refundacje nam przybili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »