NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
ucieczka skuterem ;),
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:12  
Cytuj
widziałem dzisiaj jak dwaj młodzianie uciekali przed komendą skuterkiem good dość fajnie to wyglądało. złapali ich w końcu?? bo pościg był dość długismiech2smiech2smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:12  
Cytuj

Errare humanum est.
 
 
 
 
~~Kamcio
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:20  
Cytuj
noo ja tez widziałem jechali przez hutnicza a za nimi 3 wozy policyjne i to na sygnale umiech troche śmiesznie to wyglądało. 3 wozy i nie mogli ich złapać smiech2

 
 
 
 
~~gulgul
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
widziałem dzisiaj jak dwaj młodzianie uciekali przed komendą skuterkiem good dość fajnie to wyglądało. złapali ich w końcu?? bo pościg był dość długismiech2smiech2smiech2smiech2



Ponoć dopiero jak antyterrorystów wezwali. Najpierw ich okążyli, potem były długie negocjacje i... w końcu poddali się. Nerwówka jak diabli. Za karę spuścili im powietrze z kół.

 
 
 
 
~~Faf
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
noo ja tez widziałem jechali przez hutnicza a za nimi 3 wozy policyjne i to na sygnale umiech troche śmiesznie to wyglądało. 3 wozy i nie mogli ich złapać smiech2


No dobra, śmiesznie to mogło wyglądać, ale co ci policjanci mieli niby zrobić? Przecież to nie USA, staranować ich nie moglismiech2

W Polsce ściganego trzeba tak zatrzymać, żeby nawet siniaka sobie nie nabiłzaklopotany

 
 
 
 
~~biczens
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 21:23  
Cytuj
Akurat wychodziłem z bratem z tunelu (KIWI) tu jak się na ogólniak wjeżdza (KEN) patrze w lewo, jedzie furgonetka policyjna na sygnale ( z początku skuterka nie dostrzegłem ze względu na zaparkowane samochody przy chodniku good) Później podchodzę do ulicy, patrze jedzie skuterek, z daleka zawsze się wydaje że ścigacz xD, zresztą jak uciekał przed policją to tak sobie myślałem. Ul. Wolności, jechali pod prąd razem z policją na tyłku w stronę ogólniaka. Gdy już podeszłem do ulicy, to oni dojeżdzałi do zakrętu, po czym skręcili w prawo ( w stronę torów) i jechali dalej. 6, może 7 sek. po tym jak weszli w zakręt jechała za nimi furgonetka policyjna, która siedziała im na tyłeczku. W czasie skręcania furgonetki, dostrzegłem twarz policjanta siedzącego na miejscu pasażera, oczywiście z przodu uśmiech i nie wyglądał na zadowolonego. Dobra jadą za skuterem, przeszedłem przez ulicę z bratem, musieliśmy przyspieszyć, ponieważ z lewej strony nadjeżdzał z dużą prędkością drugi radiowóz. Z dużą prędkością jechał za furgonetką. Z mojego punktu widzenia, miał on na celu zajechać drogę skuterowi na zakręcie, ale nie zdążył. Poźniej za radiowozem przejechała druga furgonetka z tego co pamiętam smiech2. No, a co się działo dalej to niestety nie wiem nie wiem

 
 
 
 
~~Uciekinier M.U
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 22:00  
Cytuj
//wyrażaj się

 
 
 
 
~~hihi
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 22:16  
Cytuj
a najsmieszniejsze ze to młodzi gowniarze niepelnoletni tak rozruszali zastygłych policjantow hi hi...smiech2

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 22:22  
Cytuj
nagrali sie chlopaki z gta;-)

 
 
 
 
~~darek
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 22:23  
Cytuj
gdyby Polska byla normalbym krajem to gowniarze juz by lezeli na cmentarzu

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
gdyby Polska byla normalbym krajem to gowniarze juz by lezeli na cmentarzu


Może nie od razu. Ale przynajmniej ze 20 lat uprawialiby wyłącznie turystykę pieszą. W końcu to zdrowe jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bass
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:46  
Cytuj
Naogladali sie Tvn Turbo i szaleja na skuterku. Jaki kraj taki ...(mozecie sobie dopisac reszte)

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »