NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
agroturystyka, pomysł na spędzanie wolnego czasu
~~evelina0801
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:18  
Cytuj
witam mam pomysł na otworzenie małej agroturystyki na wsi.Dobra zabawa dla całej rodziny.Dla dorosłych paintball,guady,grill,zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci.Taka ciekawa forma zabawy dla dorosłych,młozy i dzieci.Co o tym myślicie? dziękuję za rady i pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 18:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
witam mam pomysł na otworzenie małej agroturystyki na wsi. Dobra zabawa dla całej rodziny.Dla dorosłych paintball,guady,grill,zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci. Taka ciekawa forma zabawy dla dorosłych,młodzieży i dzieci. Co o tym myślicie? dziękuję za rady i pozdrawiam.

Chętni się na pewno znajdą, ale musisz zainwestować w reklamę ;-)

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 08:27  
Cytuj
Hejka. Tez myślałam o czyms takim- otworzyć coś takiego. Interes fajny, ale żeby to miało przyszłość to trzeba w to wsadzić kupe kasy a na quady trzeba mieć naprawdę dużo terenu, żeby i Ci dorośli byli zainteresowani. Ponadto koszty są dosyć duże - jakiś lepszy marker żeby się nie psuł ok. 1000 + odzież ochronna - to jeden komplet. Żeby gra była ciekawa trzeba by miec jakiś ciekawy teren i jakies małe ruiny, kawałek lasku, jakieś wysokie trawy. Na quady trzeba mieć juz teren najlepiej z wykopami i to o dużej powierzchni. Chcąc azczynać taki biznes - drużyna paintballowa, jazdy na quadach ( żeby ich było kilka) to koszt ok. jakichś 80 tys. wliczając, że masz własny teren. Jeżeli masz teren prz obszarach natura 2000 projekt odpada - nie dostaniesz pozwolenia, taki biznes musi byc na uboczu ale nie blisko rezerwatów bo quady im bzyczą. Zwrot kasy może być dośc szybki, bo przy takich rozrywkach możesz obsługiwać różne imprezy, sądzę jednak - i to też nas zniechęciło do takkiego biznesu - mamy kryzys, a ta zabawa jest dość droga, sądzę, że póki co popytu zbyt wielkiego nie będzie, trzeba poczekać na lepsze czas

http://www.quady.rzeszow.pl/

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »