NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Helikopter zdalnie sterowany.,
Posty: 71
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 10:12  
Cytuj
Witam, prosiłbym o opinie na temat helikopterów zdalnie sterowanych. Chciałem kupić na prezent dla dziesięciolatka i nie wiem jaki model wybrać. Może ktoś się bawił takim urządzeniem i może coś poradzić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 10:27  
Cytuj
Przygotuj się na naprawę ścian, mebli i innych sprzętów domowych.
W zimie nie bardzo polata na zewnątrz, będzie próbował w domu a helikopter niełatwo okiełznać na początku.
I mówię ci to z doświadczenia.
Chyba, że rozważasz zakup tych całkiem zabawkowych ze śmigłami średnicy 15-20cm, to zmieni tylko tyle, że straty będą mniejsze.
I pod żadnym pozorem nie kupuj dziecku spalinowego (ze względu na cenę nie podejrzewam, że chciałeś). Małpa z brzytwą jest bezpieczniejsza od takiej zabawki.
Ostre rany potrafi zadać elektryczny ze śmigiełkiem średnicy 30-40 cm. Spalinowy potrafi ucinać kończyny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 10:29  
Cytuj
Ja ze swojej strony mogę polecić drona, kupiłem kiedyś helikopter i cięzko go opanować natomiast dron dużo lepiej. Pełno tego w sieci, przy zakupie zwróć uwagę na czas w jakim możesz polatać taką zabawką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd: się biorą dzieci?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 22:59  
Cytuj
Jako zabawkę dla dziecka, to polecam coś w kuli.
Ala helikopter(latająca kula):
Obrazek
Ewentualnie drnona właśnie, bo łatwiejszy w opanowaniu, kalibrowaniu i z doświadczenia wiem, że trwalszy.
Obrazek
Co do samej marki, to się nie wypowiadam, bo nie wiem.
Osobiście latałem taką kulą, całkiem fajna zabawa, ale pierwsze chwile o wiele trudniejsze niż z dronem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »