NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Monitoring powietrza , Monitoring powietrza w Stalowej Woli
Posty: 127
Dołączył: 28 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 16:30  
Cytuj
Przeczytałam na forum,że w Nisku bedzie monitoring powietrza a w Stalowej Woli to niby jest bardziej czyste?Mieszkam na GÓRCE, blisko szkoły nr 12...od strony Rozwadowa unosi się straszny czad,po prostu dwutlenek wegla.Trudno oddychać,nie da się otworzyć okna.Dziś wyniosłam (w dzień)2 koce żeby przewietrzyć,żeby pachniały świeżością.Przynisłam je jakby były w wędzarni,nadają się tylko do prania i wysuszenia w domu,w łazience.Tak jest od wielu wielu lat.Może się tym ktoś kompetentny zainteresuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 16:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 8 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 18:24  
Cytuj
hahahah uroki mieszkania w miescie, jeszcze chce miec Pani czyste powietrze no bez przesady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 19:31  
Cytuj
landerczini jesteś świetnym materiałem na niewolnika. Wszystko zaakceptujesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 28 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 19:38  
Cytuj
To nie uroki miasta,na wsiach jest tak samo a może jeszcze gorzej,znam i bywam w okolicznych wioskach,z każdego komina wychodzi plastikowy dym.Świadomość ludzi jest na bardzo niskim poziomie,palą byle czym i nie przejmują się tym czym sami oddychają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 20:30  
Cytuj
dokładnie... na wsi po 16 nie ma o czym marzyć żeby wyjść na spacer z dzieckiem czy pobiegać sobie bo oddychać się nie da! ... W kominach palą nie wiem czym bo chyba nawet opony aż tak nie śmierdzą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »