NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ople Vectry w Stalowej Woli,
_O_
_O_
_O_
Posty: 1
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 14:33  
Cytuj
Widzial ktoś wczoraj w godzinach po poludniowych co tam sie dzialo na Stalowce? I gdzie to bylo?
Bo podobno niezle zamieszanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 14:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 14:40  
Cytuj
a co chodzi mniej wiecej...????co

 
 
 
 
~~aaaaa
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 15:22  
Cytuj
pierwszy raz widzialem tyle zlomu w jednym miejscu smiech2 cos pieknego heh uśmiech

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 09:03  
Cytuj
a gdzie to bylo? jakies pokazy czy co?

 
 
 
 
~~_O_
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 07:29  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=eqvv1jEKuus

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 07:41  
Cytuj
nie no poprostu szok!! to musiala byc zajefajna impreza ;) te furki... poprostu miód malina. to ma byc taki ten niby tuning, tak? sciana

 
 
 
 
~~_O_
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 10:58  
Cytuj
A kto tu mówi o Tuningu?
Nie ktorzy tuninguja inni nie...

 
 
 
 
~~_O_
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 10:58  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=aCqL8NUQ3s0

 
 
 
 
~~XD :D
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 11:13  
Cytuj
to oni jechali razem na wtór stal ?

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 11:13  
Cytuj
No nie wiem, co tu jest takiego fajnego? Takie imprezy to męski odpowiednik tipsów i białych kozaczków u kobiet good

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 20:50  
Cytuj
kurcze, same szroty, max rocznik 1999,to nie ma już lepszych (swieższych) opelków na tym swiecie, cos mi tu wiochą podjeżdza :\ Ludzie kiedy wy wreszcie zmadrzejecie, siedzicie po tych swoich stodołach, klepiecie te "niby bryki", uzbrajacie w niby smieszne wydechy, pseudo chromy, diody, usportowione pedały,super fajne naklejki na karoserii...itd...itd... a suma sumarum wyglada to tak żałośnie że ja osobiście wstydziłbym sie pokazac w takim czymś w miescie, u siebie na wsi to jeszcze jakos ujdzie. Ale co tam panowie, glowy do gory, lato idzie, szyba w dol, zimny łokieć za okienko i jedziewa do przodu good i nie zapomnijcie zapodac jakiejs fajnej muzy, łojdana łojadana hej!!!cool girl

 
 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 20:55  
Cytuj
"lato idzie, szyba w dol, zimny łokieć za okienko i jedziewa do przodu"- hehe zimny łokiec hehe;p przeciez to mozna zawiac i stawy pozniej moga bolecjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
\"lato idzie, szyba w dol, zimny łokieć za okienko i jedziewa do przodu\"- hehe zimny łokiec hehe;p przeciez to mozna zawiac i stawy pozniej moga bolecjezykjezykjezyk


masz racje, no ale co tam ból, grunt ze jadą... muza gra... umpa umpa, chrom sie swieci, wydech ryczy... i co takiemu trzeba wiecej do szczęścia??good

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 00:17  
Cytuj
ale wiocha ludzie nie robcie ze stalowej drugiej wioski rni czy rta, opanujcie sie, lepiej oddajcie swoje pojazdy na wtorstal zanim zgniją

 
 
 
 
~~omega country
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 12:31  
Cytuj
A ja panowie mam propozycje, moze zrobilby w STW jakis zlot takich wspanialych samochodzikow jakim niewatpliwie jest Opel Omega?? umiech Ja jestem ZA! Kto jeszcze? chytry

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 12:37  
Cytuj
do omega country.. nie robcie wiochy smiech2

 
 
 
 
~~omega country
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
do omega country.. nie robcie wiochy smiech2


ale jestes malo liberalny, przeciez te samochodziki to naprawde lux furki, prezentuja sie ekstra, i wogole. Panowie, nie dajmy sie!! Omegi gora!!okokok

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 15:44  
Cytuj
powiem tyle : beka z was ogromna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 17:05  
Cytuj
jeden siedzi na stalowym miescie inny jedzie na spotkanie klubowe :], ale ciezko niektorym z zainteresowaniami innych, chlopaki sie zebrali, zorganizowali sobie plac, pobawili sie nie napierdalali na miescie i tez wam przeszkadza ? :] 90% tych aut to byly serie, o czym ty lolek piszesz ? pasowalbys do tej grupy z mojego emblematu :]

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
kurcze, same szroty, max rocznik 1999,to nie ma już lepszych (swieższych) opelków na tym swiecie, cos mi tu wiochą podjeżdza :\\ Ludzie kiedy wy wreszcie zmadrzejecie, siedzicie po tych swoich stodołach, klepiecie te \"niby bryki\", uzbrajacie w niby smieszne wydechy, pseudo chromy, diody, usportowione pedały,super fajne naklejki na karoserii...itd...itd... a suma sumarum wyglada to tak żałośnie że ja osobiście wstydziłbym sie pokazac w takim czymś w miescie, u siebie na wsi to jeszcze jakos ujdzie. Ale co tam panowie, glowy do gory, lato idzie, szyba w dol, zimny łokieć za okienko i jedziewa do przodu good i nie zapomnijcie zapodac jakiejs fajnej muzy, łojdana łojadana hej!!!cool girl

Dobre jest to co napisałes ale to prawda muza na ful ,szyba w dół i czesto jeszcze nie elektryczna tylko korba i odgłos zacieranego silnika..umiech

 
 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:26  
Cytuj
Niemiecie auta szare ponure "jaki kram taki pan"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Burok...
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:43  
Cytuj
U nos na wsi modne sa tera Jeepy!!!
Na opla to ja moge co najwyzy na...ć!!!

 
 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 12:10  
Cytuj
Gdyby Bóg wspieral przedni napęd to ludzie chodzili by na rękacgoodh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 12:11  
Cytuj
ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
jeden siedzi na stalowym miescie inny jedzie na spotkanie klubowe :], ale ciezko niektorym z zainteresowaniami innych, chlopaki sie zebrali, zorganizowali sobie plac, pobawili sie nie napierdalali na miescie i tez wam przeszkadza ? :] 90% tych aut to byly serie, o czym ty lolek piszesz ? pasowalbys do tej grupy z mojego emblematu :]


to Ty czlowieku chybe serii nie widziales jeszczesciana szacun brachuok

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »