NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Patologia przyjechała..., Jeden z minusów Świąt...
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2015r. 19:31  
Cytuj
Witajcie

Pewnie zauważyliście nagły przypływ podchmielonych grupek nie tylko młodzieży, bo ciężko o gościach po 30stce pisać jak o młodzieży.

Zaszczane bloki, wnęki w budynkach, porozwalane butelki czy porozrzucane puszki to chleb powszedni od kilku dni chyba każdego miejsca w Polsce.

W sumie w szaleństwie wybierania mniejszego zła od ponad ćwierć wieku przez polskie społeczeństwo widocznie jest metoda, bo dzięki kontrolowanej biedzie i Schengen (nie mylić z eurokołchozem) ogrom patologii z Polski wyjechał (wiadomo że nie tylko, żeby nie było).

Pozostaje trzymać kciuki żeby w Polsce nie było lepiej, bo jak będzie lepiej to takie widoki będą co weekend.

Swoją drogą niezłą reklamę robi się Polsce i Polakom zagranicą jak tyle patusów uprawia swoje alkoholiczne czy narkotyczne orgie gdzieś w miestach Niemiec, Holandii czy innej Anglii, Irlandii.

Pozdrawiam normalnych, naprawdę smutno widzieć rówieśników meneli proszących o drobne, gości którzy jeszcze kilka lat temu mówili że mogą wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2015r. 19:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2015r. 20:13  
Cytuj
Nie ? Nic ponad norme nie ma miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 13:17  
Cytuj
Dzisiaj rano pod "NNN" było straszne pobojowisko. Zażygany chodnik, kupa śmieci, nawet para damskich kozaków. A pod "Planetą" ktoś zgubił 10 groszy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 13:43  
Cytuj
taka wies mieszka w stalowej na blokach tylko dom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 16:28  
Cytuj
Młodzi ludzie przyjechali do rodzinnych domów aby w rodzinnej amtosferze przeżywać magiczny okres świąt. A może by tak odmienić tradycje i tu nagle pewnego grudnia wszyscy seniorzy przyjechaliby do swoich latorośli na święta i skończyłaby się sielanka i szczeniackie zachowania jakby tak mamusia i tatuś posiedział u dzieci do nowego roku i tylko czekał przy stole z otwartą buzią na kolejną świąteczną strawę.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 16:36  
Cytuj
No to teraz już wiecie dlaczego Polacy maja taka opinie w świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2015r. 21:08  
Cytuj
Zbych86 znalazł się szczyl mieszkającycy u tatusia. Wiśniak małomiejski. Ciekawe ile ty sam włżyłeś w "swój" dom za miastem umiech. Prawda jest taka, że "tu" to co drugi RST, RNI, RTA itd to granatem od pługa oderwany. Po tablicach widać najlepiej. Ja nie ukrywam jestem RST i tak jak mi czasem żal za swoich tak i wołam, o pomstę do nieba za innych. A od razu uprzedzając nie omylnych to może sam ideałem nie jestem, ale widzę że to forum głównie do wylewania pomyj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »