NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
co myślicie o tej stronie?,
Posty: 2
Dołączył: 24 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 11:39  
Cytuj
http://www.humorystyk.pl.tl/

zapraszam na moją stronę która obecnie jest w modernizacji i wciaż sie rozbudowuje. znajdziecie na niej przede wszystkim tematyke poświeconą humorowi a także róznego rodzaju konkursy, wyniki lotto, sklepy jnternetowe, ofertę banków i wiele innych.zapraszam też na moją strone na forum

prosze o opinie.....
co mozna jeszcze dodac a co zmienić

//1- przeniesione
// nie musisz zakładać 3-4-5 tematów z tym samym:] wystarczy edytować! C.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 11:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 11:47  
Cytuj
Czyli groch, mydło i powidło jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 11:56  
Cytuj
dowcipy fajne wybrane ale reszta to smietnik :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 12:15  
Cytuj
Porażka, z pewnością nie potrafisz robić stron www zaklopotany Poza tym admin powinien to usunąć jako spam, bo tam są same reklamy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 17:38  
Cytuj
Czy porażka? Może za wcześnie na taką opinię. Arturs28 - napisałeś:
CYTAT
zapraszam na moją stronę która obecnie jest w modernizacji i wciaż sie rozbudowuje

no i chyba jeszcze za wcześnie, żeby się nią chwalić. Popracuj trochę jeszcze nad nią a potem zapytaj. Poza tym popatrz w kilku przeglądarkach jak strona wygląda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 18:29  
Cytuj
Ogólnie graficznie strona fajna, tylko trochę za dużo reklam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~arturs28
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 22:03  
Cytuj
reklamy sa potrzebne niestety bo z czasem ale to ciezki temat mozna by było coś na nie zarobić, ale wątpie. dziekuje za opinie. srtone w ciaż rozbudowuje, mam zamiar umiescic na niej sporo ciekawych rzeczy, zdjecia, filmiki i wiele innych ciekawych propozycji

 
 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Ogólnie graficznie strona fajna, tylko trochę za dużo reklam


...graficznie fajna?! To my chyba nie mówimy o tej samej stronie! Przeciez tutaj nie ma żadnej grafiki tylko powrzucane różne klocki bez ładu i składu... Jak chcesz mieć niezłą stronę to zacznij np. od Joomli, do tego darmowy serwer bez reklam i to może jakoś wyglądać. Ale na razie widzę, że na wygladzie wcale ci nie zależy. Kombinujesz tak: dam troche dowcipów, fotek, filmików i innych darmowych pierdół z netu, do tego nawalę reklam i może czasem ktoś w nie kliknie to na tym zarobię. Według mnie twój post to nie jest pytanie o opinię tylko zwykły spam, na który dał się nabrać moderator. Ciekawe na ilu jeszcze forach wrzuciłeś ten żałosny post zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:27  
Cytuj
"hehehe" - wyluzuj stary, może jakiś młody człowiek się dopiero uczy i chce zasięgnąć oceny internautów, proste hehe

np ja nawet takiej strony nie zrobię bo po prostu nie umie umiech

tzw "nie moja branża":cwaniak: hehehhe

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Porażka, z pewnością nie potrafisz robić stron www zaklopotany Poza tym admin powinien to usunąć jako spam, bo tam są same reklamy!



no i nawet jeśli korzysta z szablonu to co znawco? Grunt ,że ma pomysła jak ten szablon zagospodarować.....nie to co ty - ale "dużo krowa ryczy a mało mleka daje"....
a z kolei to twoje "Joomli, do tego darmowy serwer bez reklam i to może jakoś wyglądać" - tzn ta Twoja wiedza to skąd jeśli mogę spytać???? Z gazetki??? A no tak i te płytki z "Komputer Świat" uczyniły Cię kimś wielkim....mistrzu cool girl

Mi się podoba,bo zrobić coś nawet tak prostego dla Ciebie Szanowny Panie -hehehe - jest czymś - a nie przechwałkami co to nie potrafię...biedactwocool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:37  
Cytuj
studentBD uwierz mi: zrobisz bo tu nie trzeba nic umieć good

Na tej stronie jest link: http://www.stronygratis.pl/?t=1200 gdzie możesz zrobic sobie strone nawet jak nie masz o tym pojęcia. Niestety efekt będzie taki jak widać u arturs28, czyli żenada... A jak jeszcze gościu wrzuca to z prośbą o opinię i chce na tym czymś zarabiać to juz przesada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:42  
Cytuj
anulko, robieniem stron zajmuje się zawodowo, więc wiem o czym mówię. Człowiek zapytał się o opinię to ją napisałem. Dlaczego każdego, kto zrobił coś, nawet jeżeli to jest kupa od razu trzeba chwalić i broń Boże krytykować. Boisz się, że sobie gościu żyły podetnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:47  
Cytuj
..... weź kolego pod uwagę ,że to co podoba się Tobie - NIE MUSI podobać się ani mi ,ani nikomu innemu....cool girl

i rób dalej te swoje strony bo w końcu za to chleb masz jak twierdzisz i oki.....szkoda tylko ,że nie masz odwagi nam tu choć tej jednej,jedynej swojej stronki pokazać.....ale to już inna bajkacool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:51  
Cytuj
Specjalnie dla Anulki: good

http://stalowemiasto.pl.tl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:56  
Cytuj
fajne... tylko akurat niczym jak na zawodowe podejscie mnie nie zaskoczyłeś wiesz..... http://www.mojageneracja.pl/3786164/ a to? to tylko blog ..... a jednak coś ma w sobie....prawde i uczucia ....wiesz....cool girl też w tym momencie mogę zrobić to samo co ty ..tylko mi za to nie płacą,a "zawodowa" jak "twierdzisz" wiedza niczym mnie nie ujęła.....też tak potrafie...fiu fiu .... pikuś cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:58  
Cytuj
a ta najwieksza polska gra to niby nie reklama? zaklopotany hehehe hehehe

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~arturs28
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 15:01  
Cytuj
słuchaj hehehe nie zrobiłm tej strony by zarabiać na niej pieniadze bo to jest ciezki temat i długo paca , nawet nie jestjeszcze zarejestrowana w przeglądarkach, zrobiłem ją po prostu z chęci zrobienia jej a napisałem że z czasem moż chciałbm naniej zarobić. często jestem na tym forum bo jest ciekawe i tylko na tym forum poprosiłm o opinie. jeli zajmujesz sie zawodowo robieniem sron to właśnie ciebie tz do ciebie skierowana jest prośba o opinie. reklamy mają wzystkie strony , portale bo z tego żyją ale moja strona nie ma przyszłości bo tak było, może z czasem zrobił bym coś ciekawszego no ale zajmuje sie czym o czym ty wogóle nie masz pojęcia tak jak ja o robieniu stron.........

 
 
 
 
~~arturs28
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 15:04  
Cytuj
twoja opinia jest okropna więc zapraszam cie na inne forum lub dział by oinie dawać innym osobom , lecz nie tak goszkie jak mi.....

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 15:17  
Cytuj
stary nie przejmuj sie nim jakiś cwaniak , to moze niech sie pocwali swoja stroną jak taki dobry?
strona jest ok to znaczy jeszcze musiz troche nad nią popracować z checią bede ją odwiedzał bo mi reklamy nie przeszkadzają . rób ją dalej zobaczymy jak wyjdzie. każdy zaczą jakoś musi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 15:25  
Cytuj
cool girl pokazałabym swoja stronkę ale się wstydze....zarumieniony good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 16:21  
Cytuj
~arturs28 - Po pierwsze widzę, że masz kłopoty z poprawnym pisaniem po polsku! To jest wstęp na twojej stronie:

Witam! Strona jest poświęcona szczególnie rozrywce, dowcipom czyli przede wszystkim dobremu humorowi który będzie właśnie poświęcony na twej stronie. zapraszam do przesyłania zabawnch dowcipów, oraz ciekawych filmów stworzonych przez siebie i nie tylko. Jeśli znasz dobry dowcip lub masz ciekawy film a może chcesz opowiedieć śmieszną historie wejdz na kontakt, napisz i wyslij.Pozdrawiam i życze miłej zabawy...
Człowieku, to ma być wizytówka, pierwsze wrażenie a ja tu widzę tekst napisany chyba przez 12-latka z jakimś adhd albo inną dysgrafią. Nie potrafisz pisać a chcesz robić stronę, którą mają czytać inni ludzie, wstydu nie masz...

1. \"nie zrobiłm tej strony by zarabiać na niej pieniadze\" - to po cholerę nawaliłeś tam tyle reklam, ja rozumie jakies banerki, ale żeby połowa menu to były linki reklamowe to juz przegięcie
2. \"zrobiłem ją po prostu z chęci zrobienia jej\" - Ale ty nie zrobiłeś żadnej strony! Zarejestrowałeś się na stronygratis.pl i dodaleś parę podstron kopiując dowcipy z netu (nawet nie chciało ci się zmienić czcionki, tylko w każdym dziale jest inna w zależności skąd kopiowałeś). W tym systemie można zrobić nawet coś sensownego ale ty wcale się nie przyłożyłeś: tam jest 27 szablonów + różne kombinacje kolorów ale ty wybrałeś pierwszą domyślną
- jeżeli masz chęć zrobienia strony to poczytaj trochę o html, php, css, potem zainteresuj się systemami CMS np. Drupal, Joomla itp. i możesz łatwo zrobic naprawdę fajna stronę, czego ci życzę uśmiech
3. \"zajmuje sie czym o czym ty wogóle nie masz pojęcia\" - a skąd wiesz, przecież mnie nie znasz good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 22:15  
Cytuj
cool girl...panie idealny....wciąż pan nie odpowiedział na moje ostatnie pytanie......więc jeśli mogę prosić mistrza.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 22:31  
Cytuj
Co sądzą najlepsi z forum!
b/k
Załóż swój Blog i zareklamuj
goodsmiech2coolok

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 22:41  
Cytuj
cool girl....oooo pan idealny bloga by nie założył myślę - tam są szablony.....ale zawsze może sobie napisać program od A do Z sam...sam dla siebie...sam sobie by tam siedział bo pewnie jego strony internetowe są poblokowane( w końcu nikt nie musi widzieć czy mistrzu ma swój własny szablon) good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 22:46  
Cytuj
A wogóle to nasz pan idealny to niezły kombinator i przekręt.....otórz wczoraj na stronie tego mistrza była reklama gry...dziś patrzę a tam już tylko "Zbuduj sobie władny ród! | Chcesz mieć własną stronę internetową za darmo z 1 GB miejsca? " ..... a komu innemu zarzuca to samo:szok: hej kolego coś nie teges?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »