NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Łosie parkingowe - zakazy ich nie obowiazuja,
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 14:44  
Cytuj
Tylko niestety nie bardzo do Ciebie pasuje. Musisz popracować nad życzliwością. Tylko taką prawdziwą, szczerą. Życzę Ci byś w przyszłości stał się twarzą tej fundacjiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 14:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Tylko niestety nie bardzo do Ciebie pasuje. Musisz popracować nad życzliwością. Tylko taką prawdziwą, szczerą. Życzę Ci byś w przyszłości stał się twarzą tej fundacjiumiech



Panie kapade jeśli Pana uraziłem Bardzo Pana Przepraszam!
Ja na zdjęciu widzę nieprawidłowo zaparkowanego Opla stojącego pod kątem [pewnie CI poprzednicy to na nim wymusili]'wybacz proszę nie mogłem się pozbyć tej złośliwości]
Obok po prawej,stoi Seat RTA Jak Pan to usprawiedliwi?
Sądząc ze zdjęcia jest to pierwszy rząd od wejścia do sklepu ,nie jest więc tak jak Pan pisze cały parking zapchany.
Wytłumaczenie jest bardzo proste-NO I CO MI ZROBIĄ?
ŻYCZLIWOŚCIĄ MOJĄ PROSZĘ SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ LEPIEJ ZWRACAĆ UWAGĘ NA WIDZIANE NA ZDJĘCIU OPLA I SEATA ,ONI NA PEWNO PANU NIE USTĄPIĄ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 15:17  
Cytuj
Ależ nie uraziłeś mnie KRZYSIU. Ja tylko chciałAM zwrócić uwagę na to, że nie należy kogoś posądzać po tym jak stoi, bo nie wiadomo kto, kiedy stanął tak pierwszy i "wymusił" takie parkowanie. I nie chodzi tu tylko o to zdjęcie wyżej. Ludzie mnóstwo takich zdjęć wstawiają obrzucając kogoś ku....mi, niekoniecznie tą osobę co powinni. O ile w ogóle kogoś powinno się obrażać w taki sposób. I żadne przypuszczenia nie udowodnią tego co piszesz. Co innego gdybyś widział jak parkuje. Niestety nie potrafisz uszanować wolności słowa i jeśli ktoś nie myśli tak jak Ty to za wszelką cenę próbujesz go zgnębić i pokazać, że to Ty masz rację. Za wszelką cenę. I nie tylko w tym wątku.

P.S. I nie napisałam, że cały parking jest zapchany tylko, że jakbyś miał wybór: zaparkować między dwoma źle zaparkowanymi samochodami przy wejściu albo na drugim końcu parkingu to zapewne wybrałbyś to miejsce bliżej wejścia. Samochody obok by odjechały, inne przyjechały, a Ty zostałbyś łosiem źle parkującym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Ależ nie uraziłeś mnie KRZYSIU. Ja tylko chciałAM zwrócić uwagę na to, że nie należy kogoś posądzać po tym jak stoi, bo nie wiadomo kto, kiedy stanął tak pierwszy i "wymusił" takie parkowanie. I nie chodzi tu tylko o to zdjęcie wyżej. Ludzie mnóstwo takich zdjęć wstawiają obrzucając kogoś ku....mi, niekoniecznie tą osobę co powinni. O ile w ogóle kogoś powinno się obrażać w taki sposób. I żadne przypuszczenia nie udowodnią tego co piszesz. Co innego gdybyś widział jak parkuje. Niestety nie potrafisz uszanować wolności słowa i jeśli ktoś nie myśli tak jak Ty to za wszelką cenę próbujesz go zgnębić i pokazać, że to Ty masz rację. Za wszelką cenę. I nie tylko w tym wątku.

Przepraszam Panią nie nie chcę udowadniać Mojej tezy na siłę po to jest rozmowa dyskusja aby przedstawiać swój pogląd.Proszę o odpowiedź na dwa proste pytania;

1Gdyby ktokolwiek wymusił na Oplu parkowanie ,czy stałby on pod kątem czy równolegle?
2 Jak Pani wytłumaczy Seata po prawej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 15:37  
Cytuj
P.S. I nie napisałam, że cały parking jest zapchany tylko, że jakbyś miał wybór: zaparkować między dwoma źle zaparkowanymi samochodami przy wejściu albo na drugim końcu parkingu to zapewne wybrałbyś to miejsce bliżej wejścia. Samochody obok by odjechały, inne przyjechały, a Ty zostałbyś łosiem źle parkującym.[/cytat]

Zapewne Panią zdziwię ale zaparkował bym w miejscu dozwolonym,zgodnie z przepisami.
Za boksami na wózki [patrząc od strony sklepu]żeby żadna menda nie zarysowała Mi lakieru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 15:53  
Cytuj
1. Gdyby wcześniej zaparkowały jakieś samochody pod kątem to opel wjeżdża między nie pod kątem. Jakieś samochody odjeżdżają, opel zostaje.
2. Seat przyjeżdża po wszystkim i parkuje.

Ja nie bronię tego opla, bo może i to on sam z siebie zaparkował źle, ale nie możemy kogoś osądzać nie wiedząc w jakich okolicznościach parkował.

Wydaje mi się, że ta corsa też nie stoi między narysowanymi liniami, ale nie wiadomo czy ktoś niechlujnie zaparkował czy tak akurat miał miejsce.

Do P.S.
A gdyby nie było innego miejsca to pojechałbyś pod inny sklep?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
1. Gdyby wcześniej zaparkowały jakieś samochody pod kątem to opel wjeżdża między nie pod kątem. Jakieś samochody odjeżdżają, opel zostaje.
2. Seat przyjeżdża po wszystkim i parkuje.

Ja nie bronię tego opla, bo może i to on sam z siebie zaparkował źle, ale nie możemy kogoś osądzać nie wiedząc w jakich okolicznościach parkował.

Wydaje mi się, że ta corsa też nie stoi między narysowanymi liniami, ale nie wiadomo czy ktoś niechlujnie zaparkował czy tak akurat miał miejsce.

Do P.S.
A gdyby nie było innego miejsca to pojechałbyś pod inny sklep?


Proszę podać datę KIEDY pod dużym TESCO nie było ani jednego miejsca.Jestem tam codziennie.Powtarzam CODZIENNIE!

JEŚLI PANI TEGO NIE ZAUWAŻYŁA TO SEAT STOI W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:15  
Cytuj
Zauważyłam, że seat stoi w niedozwolonym miejscu i napisałam chyba w moim pierwszym poście w tym wątku, że strasznie mnie wkurzają osoby stające tak jak seat. Ale akurat seat do stojącego opla ma się nijak, więc jakiej teorii byś nie wymyślił to i tak da się ją obalić, bo najzwyczajniej w świecie nie da się z samego zdjęcia udowodnić Twojego osądu.
I w dalszym ciągu nie rozumiesz tego co chcę przekazać. Nie musi być to Tesco, może być parking osiedlowy. Jak będziesz miał do wyboru: źle zaparkować między dwoma samochodami pod swoją klatką, bo będzie to jedyne wolne miejsce, albo szukać innego miejsca nie wiadomo gdzie to co wybierzesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Zauważyłam, że seat stoi w niedozwolonym miejscu i napisałam chyba w moim pierwszym poście w tym wątku, że strasznie mnie wkurzają osoby stające tak jak seat. Ale akurat seat do stojącego opla ma się nijak, więc jakiej teorii byś nie wymyślił to i tak da się ją obalić, bo najzwyczajniej w świecie nie da się z samego zdjęcia udowodnić Twojego osądu.
I w dalszym ciągu nie rozumiesz tego co chcę przekazać. Nie musi być to Tesco, może być parking osiedlowy. Jak będziesz miał do wyboru: źle zaparkować między dwoma samochodami pod swoją klatką, bo będzie to jedyne wolne miejsce, albo szukać innego miejsca nie wiadomo gdzie to co wybierzesz?


Zapewne dla Ciebie będę dziwolągiem Ale poszukam odpowiedniego miejsca[wyćwiczyli Mnie życzliwi sąsiedzi]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:27  
Cytuj
Żadnych nowych zdjęć ? umiech przeciez dziś sobota, dzień łowów good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zauważyłam, że seat stoi w niedozwolonym miejscu i napisałam chyba w moim pierwszym poście w tym wątku, że strasznie mnie wkurzają osoby stające tak jak seat. Ale akurat seat do stojącego opla ma się nijak, więc jakiej teorii byś nie wymyślił to i tak da się ją obalić, bo najzwyczajniej w świecie nie da się z samego zdjęcia udowodnić Twojego osądu.
I w dalszym ciągu nie rozumiesz tego co chcę przekazać. Nie musi być to Tesco, może być parking osiedlowy. Jak będziesz miał do wyboru: źle zaparkować między dwoma samochodami pod swoją klatką, bo będzie to jedyne wolne miejsce, albo szukać innego miejsca nie wiadomo gdzie to co wybierzesz?


Zapewne dla Ciebie będę dziwolągiem Ale poszukam odpowiedniego miejsca[wyćwiczyli Mnie życzliwi sąsiedzi]

Ps.Czy Pani nie jest jedną z tych osób TRĄBIĄCYCH na Mnie gdyż nie wjeżdżam na torowisko nie mając pewności co do bezpiecznego opuszczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:38  
Cytuj
Wyćwiczyli Cię, bo źle parkowałeś?
Nie uważam, że jesteś dziwolągiem. Ja po prostu nie potrafię zrozumieć dzisiejszego świata, zawiść, robienie sobie na złość. I jak ktoś ma inne zdanie ode mnie to trzeba mu za wszelką cenę udowodnić swoje racje. Chociażby za przykład może posłużyć nasza rozmowa. Wyraziłam swoje zdanie, a Ty mnie atakujesz. Podejrzewasz o to, że jestem właścicielem opla, albo jestem za PiSem. Dlaczego w taki sposób zareagowałeś? Nie mogłeś po prostu uszanować mojego zdania, wyrazić swoje i już. Tym bardziej, że nie odnosiło się ono tylko i wyłącznie do danego zdjęcia, lecz ogólnie. Trzeba się od razu osądzać i żreć?
Tak poza tym to co za różnica czy ktoś jest z PiSu czy z PO? Ja jak nie jestem za żadną partią to jestem lepsza czy gorsza? Czy naprawdę dziś liczy się to kto jest z kim? Jak my mamy budować ten kraj skoro władza nas tak poróżnia i większość ludzi idzie ślepo i wierzy w te obiecanki na pokaz. Każdy ma swój rozum i powinien go używać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Wyćwiczyli Cię, bo źle parkowałeś?
Nie uważam, że jesteś dziwolągiem. Ja po prostu nie potrafię zrozumieć dzisiejszego świata, zawiść, robienie sobie na złość. I jak ktoś ma inne zdanie ode mnie to trzeba mu za wszelką cenę udowodnić swoje racje. Chociażby za przykład może posłużyć nasza rozmowa. Wyraziłam swoje zdanie, a Ty mnie atakujesz. Podejrzewasz o to, że jestem właścicielem opla, albo jestem za PiSem. Dlaczego w taki sposób zareagowałeś? Nie mogłeś po prostu uszanować mojego zdania, wyrazić swoje i już. Tym bardziej że nie odnosiło się ono tylko i wyłącznie do danego zdjęcia, lecz ogólnie. Trzeba się od razu osądzać i żreć?
Tak poza tym to co za różnica czy ktoś jest z PiSu czy z PO? Ja jak nie jestem za żadną partią to jestem lepsza czy gorsza? Czy naprawdę dziś liczy się to kto jest z kim? Jak my mamy budować ten kraj skoro władza nas tak poróżnia i większość ludzi idzie ślepo i wierzy w te obiecanki na pokaz. Każdy ma swój rozum i powinien go używać.


Przeprosiłem raz.Przepraszam po raz wtóry!
Kończmy tą dyskusję.
Pani GO UZNAJE za-ofiarę [spisku domniemanych kierowców]
Ja Go uznaję za winnego[łosia]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 20:56  
Cytuj
Nie, ja go nie uznaję za ofiarę, bo prawdopodobnie to on stanął źle z niechlujstwa, pośpiechu. Może ma gdzieś innych i co go obchodzi czy ktoś się zmieści obok czy nie. A może jest zupełnie inaczej. Chodzi tylko o to, że nie można sobie wrzucać bezpodstawnie zdjęć do internetu i pisać o tym co się żywnie podoba. Oskarżać kogoś jeśli nie jestem pewny na 100% tylko mi się tak wydaje. Nie znamy też prawdziwej przyczyny dlaczego ten samochód akurat tak stoi. I ja nie oczekuję przeprosin, bo wiem, że to Cię nie zmieni. Następnym razem zachowasz się zupełnie tak samo jak i w tym wątku. Ale masz rację tu tą dyskusję należy zakończyć, bo wątek dotyczy zupełnie czego innego. Zapraszam na priv, jeśli masz ochotę dalej podyskutować.
A przeprosić to mogę ja... zakładającego wątek, że wdałam się w tą dyskusję nie na temat. Przepraszam i obiecuję poprawęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 21:15  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 23:01  
Cytuj
Drogi adminie!Wykasuj tę dyskusję powyżej, bo ten temat został założony przede wszystkim dla fotografii łosi parkingowych.

@kapade
Jeżeli np. 5 łosi parkingowych zaparkuje obok siebie w sposób zasługujący na karnego k*tasa, to twoim zdaniem ma to upoważniać kolejnego kierowcę do zaparkowania jak ostatnia łajza?
Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby tak myśleć. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2016r. 19:11  
Cytuj
W większość dni roboczych w godzinach pracy przeważnie z 10 łosi stoi (jak sięzjedzie z wiaduktu w kierunku G. Okulickiego), nawet widać to na Street view :
https://www.googl(...)2!8i6656

Zwracałem uwagę na to miejsce patrolowi policyjnemu, ale olali.
Trudno się tu wyminąć jak się 2 pojazdy spotkają z przeciwka.
A może na niektórych wąskich uliczkach osiedlowych wprowadzić ruch jednokierunkowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lut 2016r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
W większość dni roboczych w godzinach pracy przeważnie z 10 łosi stoi (jak sięzjedzie z wiaduktu w kierunku G. Okulickiego), nawet widać to na Street view :
https://www.googl(...)2!8i6656

Zwracałem uwagę na to miejsce patrolowi policyjnemu, ale olali.
Trudno się tu wyminąć jak się 2 pojazdy spotkają z przeciwka.
A może na niektórych wąskich uliczkach osiedlowych wprowadzić ruch jednokierunkowy?


Najlepiej to wprowadzic jeszcze zakaz jazdy od stycznia do grudnia. Chlopie kto ci dał prawo jazdy jak ci sie ciezko wyminac w takim miejscu. Jezdze tam codziennie i nie mam z tym problemu. Jest ciasno, taka droga, co poradzic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 08:30  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 08:33  
Cytuj
@feltd
CYTAT
Chlopie kto ci dał prawo jazdy jak ci sie ciezko wyminac w takim miejscu. Jezdze tam codziennie i nie mam z tym problemu. Jest ciasno, taka droga, co poradzic.

A tobie kto dał prawo jazdy i za ile?
Tam jest znak zakazu zatrzymywania się B-36.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 08:55  
Cytuj
CYTAT (@feltd )

Chlopie kto ci dał prawo jazdy jak ci sie ciezko wyminac w takim miejscu. Jezdze tam codziennie i nie mam z tym problemu. Jest ciasno, taka droga, co poradzic.


CYTAT (hans)
A tobie kto dał prawo jazdy i za ile?
Tam jest znak zakazu zatrzymywania się B-36.



Są kierowcy, którzy sami chcą decydować o zasadności znaków. Z czego to wynika? Kiepski kurs czy może kupione prawo jazdy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 11:08  
Cytuj
Weekendowy łoś cool girl
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2016r. 17:40  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 5 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 09:59  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 11:38  
Cytuj
Do administracji:
zdjęcie Kurskiego wstawione przez Andrzejka nie zostało chyba zrobione w Stalowej Woli. Dlatego wnoszę o usunięcie posta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »