NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 34 35 36 37 38 39 40 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 13:31  
Cytuj
CYTAT (zsrr)
Klemens, nie lepiej, ale na pewno tak samo, czyli nikt nie zauważy różnicy.


Tak to różnicy nikt nie zauważy ale jak coś to mają leczyć bo nas nie obchodzi skad się to wzieło

Czyli raz tak raz tak jak wygodniej dla mącenia

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 13:31  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
wielitz, Ty i tobie podobni naiwniacy wrzucajcie nadal do tych Owsiakowych puszek, mnie to bardzo cieszy, a nawet śmieszy. Wasza sprawa jak lubicie się kroić z kasy ciesząc się z tego ze łysy jąkała kupi z to przysłowiowe "0,5" sprzętu. smiech2 smiech2 smiech2

Ale to trzeba być lewakiem żeby zrozumieć takie idiotyczne postępowanie. Wszystkie instytucje charytatywne to naciągacze.

I tak dla przypomnienia - W tym roku naiwniacy dają dwa razy więcej

Płacę już i tak za wysokie podatki i nie muszę się dokładać. A korzystać będę do puty do puki szpitale będą państwowe.



wielitz żeby się opierać na wyroku, to trzeba go najpierw przeczytać, a Ty opierasz się na tym co napisała wyborcza.


Jeśli moje "2 zł" pomoże w kupieniu tego 0,5 sprzętu i dzięki temu uda się uratować/wyleczyć nawet 1 dziecko więcej, dla mnie wynik super, a niech se Owsiak i 1,5 zł z tego weźmie i przepije! Taki hojny jestem.

Czyli to ty jesteś lewakiem? Czy ja jestem lewakiem?

Ja się na żadnych wyrokach nie opieram, bo nie jestem adwokatem Owsiaka i nie mam zamiaru go bronić, oczyszczać z zarzutów itp. Toczy się dyskusja o WOŚP, oraz ostro lecą ataki na Owsiaka o przekręty itp. ale dalej nikt nie powiedział jakie to przekręty.

Tekst mirek777 to w końcu jakiś konkret, ale dalej nie dowód na przekręt, a tylko potwierdzenie iż Owsiak na tej akcji zarabia (może nie bezpośrednio, a pośrednio) - ja w tym nic dziwnego i złego nie widzę.

ps
naprawdę, wysilił byś się z raz i dobrze mój nick skopiował umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 14:02  
Cytuj
Nie widzisz nic dziwnego,ze Owsiak na tym zarabia ? Wiesz ile ? Zwykły Jan Kowalski gdyby tyle brał to Wyborcza,Newsweek i Tvn by go grillowały dotąd,az by nic nie zostało...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 14:03  
Cytuj
vielitz - wychodzę z prostego założenia - uczciwy człowiek nie ma nic do ukrycia.

Skoro Owsiak nie chciał okazać ksiąg....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 14:05  
Cytuj
vielitz przepraszam za przekręcanie twojego nicka umiech

"opieram się na tym co orzekł sąd" a w późniejszej wypowiedzi "Ja się na żadnych wyrokach nie opieram" to są twoje słowa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 16:34  
Cytuj
Temat WOŚP niedługo zniknie na jakiś czas, konkretnie do następnego finału. Fajnie, że znalazło się trochę osób, które przeciwstawiły się propagandzie opartej na pomówieniach przez jedną osobę w blisko 40-sto milionowym kraju. Osobę, która nie przedstawia żadnych dowodów, bazuje na insynuacjach i manipulacjach.
Myślę, że sporo ludzi wspomoże akcję WOŚP. umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 17:01  
Cytuj

Obrazek

Mniej i mniej ale zawsze.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 17:03  
Cytuj
jak to mawia ZSSR:

Wrzuć dwa razy więcej, to wspomożesz naszą kochaną Beatkę umiech
Mniej wyda na służbę zdrowia i znajdą się pieniążki na 500+

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 17:05  
Cytuj
Antylewak idąc twoim tokiem rozumowania zrób długą listę takich jak Owsiak, zacznij od 460 darmoziadów z wiejskiej i ich pociotków 100 z senatu, rady nadzorcze, zarządy spółek skarbów państwa, itp, itd, a wiesz czym się różnią od Owsiaka? no to ci odpowiem, Owsiak bierze ale się tym dzieli, a tamci kradną a my sponsorujemy ich machloje i ręka rękę myje bez względu na to kto z jakiej bandy jest. Także bez wyzwisk lewackich, bo to moja sprawa czy daję czy nie, a daję bo moje dzieciaki i wiele innych ze sprzętu WOŚP skorzystali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Temat WOŚP niedługo zniknie na jakiś czas, konkretnie do następnego finału. Fajnie, że znalazło się trochę osób, które przeciwstawiły się propagandzie opartej na pomówieniach przez jedną osobę w blisko 40-sto milionowym kraju. Osobę, która nie przedstawia żadnych dowodów, bazuje na insynuacjach i manipulacjach.
Myślę, że sporo ludzi wspomoże akcję WOŚP. umiech
Mądremu wystarczy obserwacja sytuacji,głupiemu trzeba dowodów. Jak na razie to okularnik nie chce pokazać ksiąg..

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Resort zapowiedział, że podczas transmitowanych na żywo przez Telewizję Publiczną pikników, Caritas przeprowadzi także zbiórkę pieniędzy na pomoc chrześcijańskim rodzinom w Syrii. Cykl imprez ma się obyć całkiem niedługo, bo już w sobotę 14 stycznia. Tymczasem od dawna wiadomo, że zaledwie dzień później będzie miał miejsce 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Informacja MON-u, zamiast więc ucieszyć Polaków, po raz kolejny ich podzieliła. W internecie i mediach pojawiło się mnóstwo komentarzy mówiących o tym, że pod płaszczykiem akcji charytatywnej patriotyczne pikniki mają na celu jedynie odciągnięcie uwagi od akcji Jurka Owsiaka. Wszystko wskazywało na to, że czeka nas brzydka i niesmaczna wojenka między instytucjami pomocowymi. O dziwo, nic takiego się jednak nie stało, a ci, na których postawę najbardziej liczyliśmy, wyszli z całej afery z twarzą. Jak to się stało?

W wyjątkowo niezręcznej sytuacji postawiony został Caritas, oskarżany na każdym kroku o to, że w tej dziwnej i mocno politycznej rozgrywce stanął po stronie PiS-u, a przeciwko Wielkiej Orkiestrze. Tymczasem w środę 11 stycznia ksiądz Marian Subocz, dyrektor Caritas Polska, wydał specjalne oświadczenie, w którym podkreślił, że w akcję podczas pikniku włączy się Caritas Polowa, będąca „autonomiczną, niezależną od Caritas Polska organizacją, związaną misyjnie z Wojskiem Polskim”. Zauważył, że organizacja ta „została poproszona o udział w wydarzeniach realizowanych przez wojsko, co jest związane z jej misją statutową”.

Swoje oświadczenie duchowny zatytułował „Każdy, kto działa na rzecz bliźniego, jest godny szacunku” i w kilku miejscach podkreśli, że Caritas nie podejmuje żadnych działań przeciwko WOŚP-owi, nie konkuruje z nią i nie ma intencji w jakikolwiek sposób jej zaszkodzić. Co więcej, zaapelował „o szacunek, wsparcie i przestrzeń do działania dla wszystkich ludzi i organizacji dobrej woli oraz o zaprzestanie podziałów i konfrontacji”. Jednocześnie na aukcję Wielkiej Orkiestry ks. Subocz przekazał symboliczną lampę oliwną w kształcie gołębia pokoju, wykonaną przez chrześcijan z Bliskiego Wschodu... Odpowiedział mu Jurek Owsiak, który na swoim facebookowym profilu napisał, że szacunku godni są także ci, którzy organizują akcję zbiórki pieniędzy dla rodzin katolickich zamieszkałych w Syrii i na terenach ogarniętych działaniami wojennymi. Upomniał tych, którzy w pełni agresji słowach skrytykowali Caritas.


Bierzcie przykład z powyższych wypowiedzi, a nie tylko dolewacie oliwy do ognia... Tak po chrześcijańsku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 18:43  
Cytuj
Chrześcijanom obcinają w kalifacie ISIS głowy, gwałcą, sprzedają jak niewolnice Jazydki, obciążają podatkiem za nieuleganie islamizacji. Gdyby nie reakcja krajów INNYCH niż islamskie wyrzneli by nas tam do nogi. Islamizacja Zachodniej Europy postępuje nieodwołalnie a z terrorystami i anarchistami się nie negocjuje. Kalifat upadł, a mial/ma obrońców na liberalnej lewicy. Więc pamiętaj to dobrze, ja dobrze zapamiętałam i nie mieszaj Owsiaka do takich spraw bo on nie jest w tym zakresie "pomocy" widoczny.

Pomoc Caritas jest zrozumiała.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 19:26  
Cytuj
CYTAT (Klemens Maria)
Czyli WOŚP znika a w szpitalach jest wtedy lepiej? Tak?


CYTAT (ZSRR)

Klemens, nie lepiej, ale na pewno tak samo, czyli nikt nie zauważy różnicy.




CYTAT (rok1973 )
a daję bo moje dzieciaki i wiele innych ze sprzętu WOŚP skorzystali.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 19:36  
Cytuj
Nie nudzi was to skomlenie ... 2 deko to już z tego THC wrzuca relacje z sejmu sciana obłęd i otępienie w pustych baniach

Pisowcy pamiętajcie i bez was orkiestra zagra !! A szybciej wy skorzystacie z pomocy WOŚP niż WOŚP będzie potrzebować was smiech2

ps. 2deko ... stop kalifatu pisowskich wariatów

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
Nie nudzi was to skomlenie ... 2 deko to już z tego THC wrzuca relacje z sejmu sciana obłęd i otępienie w pustych baniach

Pisowcy pamiętajcie i bez was orkiestra zagra !! A szybciej wy skorzystacie z pomocy WOŚP niż WOŚP będzie potrzebować was smiech2

ps. 2deko ... stop kalifatu pisowskich wariatów


Idealnie w dychę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 20:15  
Cytuj
Bananowy chłoptasiu, nie zapomnij że w tym roku lewacy dają dwa razy więcej dla łysego jąkały, a Ty jako lider głupoty daj cztery razy więcej. smiech2 smiech2 smiech2

Tylko naiwniacy dają się skubać. I żeby nie było ze atakuje WOŚP, całkowicie popieram tą śmieszną akcje, a im więcej dajecie tym bardziej wyręczcie Beate. Będzie kobitka miał więcej kasy na waciki i 500 + smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 21:07  
Cytuj
W tym roku dam to co daje mi przygłupi karakan ... jak będą w przyszłym roku zbierać na ciebie i inne pisowskie kaleki umysłowe to dam podwójną miesięcznicę smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
2 deko to już z tego THC wrzuca relacje z sejmu sciana


Wcześniej deklarowała cynicznie, że chce płacić wyższe podatki na sprzęt ratujący życie nie jadąc na madere

Ktoś inny, że nowego sprzętu nikt nie zauważy.

I tak wyglądają rgumenty przeciwko

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:25  
Cytuj
Słuchajcie banana! Nie pozwólcie, czy czuł się osamotniony w swojej "szlachetnej" walce o pokój, dobro, i miłość bliźniego.

Przecież jego słowa to sama miłość i troska o bliźniego!

potluczonypotluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:29  
Cytuj
banan to człowiek wierzący inaczej potluczony
on wszystko bierze na odwrót,taki to już typ

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:35  
Cytuj
Zwróćcie uwagę, na zajadłość przeciwników Orkiestry. Gdy brakuje już argumentów to zaczynają sie obelgi wyzwiska i ataki personalne. Nawet tych najbardziej rozmodlonych.
Mały kurdupel im przeszkadza ale łysy jąkała jest ok.

Caritas będzie wspierał Orkiestrę Owsiaka. Co wy, przeciwnicy na to?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:37  
Cytuj
Mam propozycję - spróbujcie przez tydzień, nie odpowiadać na jego obraźliwe zaczepki. Zobaczmy, czy on jest w stanie nie obrażać forumowiczów.

Wytrąćmy mu argument, że obraża, bo jest obrażany.

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
2 deko to już z tego THC wrzuca relacje z sejmu sciana


Wcześniej deklarowała cynicznie, że chce płacić wyższe podatki na sprzęt ratujący życie nie jadąc na madere

Ktoś inny, że nowego sprzętu nikt nie zauważy.

I tak wyglądają rgumenty przeciwko




Nie przejmuj się Klemens tym atakiem na Owsiaka, nie słuchaj ZSRR bądź lepszy i do puszki wrzuć w tym roku dziesięć razy więcej. na złość Beacie Szydło.

W każdym siedzi jakieś zboczenie, jeden lubi skubać, a inny być skubanym. smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:40  
Cytuj
Cieszę się, że Caritas wspiera Wośp. Może Wośp się czegoś dobrego nauczy, jak prawdziwie i bezinteresownie pomagać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:44  
Cytuj
Andrzejku, już nie jestem przeciwnikiem WOŚP, oświecił mnie ZSRR. Tylko że nic im nie dam bo wystarczy ze płace podatki, niech dają lewacy. smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 34 35 36 37 38 39 40 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »