NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 21:31  
Cytuj
ostatnio poszła fala krytyki na Pana Kijowskiego, że wystawiał faktury dla swojej spółki, która świadczyła usługi na rzecz KODu. a czym jest świadczenie usług spółek pana Owsiaka na rzecz Fundacji WOSP ? czyż nie tym samym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 21:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
ostatnio poszła fala krytyki na Pana Kijowskiego, że wystawiał faktury dla swojej spółki, która świadczyła usługi na rzecz KODu. a czym jest świadczenie usług spółek pana Owsiaka na rzecz Fundacji WOSP ? czyż nie tym samym?


Czy chcecie, aby Pan Jurek pokazał dokładnie jakie są zależności pomiędzy WOŚP, Złoty Melon, Mrówka Cała i Jasna Sprawa?

Wtedy gdy będzie to wyjaśnione, to wiele dyskusji nie będzie już miało sensu ...

Kto jest za?

A kto przeciw?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 10:46  
Cytuj
Jestem za.
Tylko że on odmawia tych informacji mimo wyroków sądów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 11:16  
Cytuj
Owsianka jak przystało na rasowego lewaka to zakłamany krętacz. Dzieciaki zbierają , a on się bogaci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 11:57  
Cytuj

Niestety. Nie mam serca dla chorych i umierających dzieci.
Nie dałem ani grosza :(


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:28  
Cytuj
Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 12:59  
Cytuj
Tu nie chodzi nawet o wynagrodzenie, które się człowiekowi należy za pracę, ale ta cała reszta niejasności związanych osobnymi spółkami.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 13:00  
Cytuj
Wesprzyj Owsiaka! Kup sobie na aukcji zwiedzanie Sejmu (i obiad) z posłem .Nowoczesnej!

W programie:

- praktyczny kurs blokowania mównicy
- grzebanie w cudzych rzeczach
- tematyczny konkurs karaoke - piosenki o puczu.

Na obiad: zwycięzca licytacji dojada resztki wigilijnego pasztetu spod ławek sejmowych, a pan poseł idzie opierdolić kilka panierowanych ośmiornic.

Może i spada w sondażach poparcie,
ale nie będzie żałował na żarcie.

Może i sytuacja wymyka się spod kontroli,
ale ośmiornicę poseł ZAWSZE opier....

Może i nie ma subwencji z budżetu,
ale nie będzie wpierda...pasztetu. (y)

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.


i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.


i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, więc oszukuje i się jeszcze podnieca .jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.


i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, więc oszukuje i się jeszcze podnieca .jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Jeżeli nie podoba wam się pobierania wynagrodzenia z pieniędzy nie wrzucajcie.

Ja nie mam nic przeciwko, że Pan Owsiak pobiera wynagrodzenie z tych pieniędzy, przecież człowiek pracuje przez cały rok w Orkiestrze i należy mu się wynagrodzenie - moim zdaniem WYSOKIE, bo wykonuję znakomitą pracę.


i dlatego nie wrzucam, a pan Owsiak z uporem maniaka powtarza że nie bierze za to ani złotówki, więc oszukuje i się jeszcze podnieca .jak się ma to do wolontariuszy z puszką którzy robią to bezinteresownie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 09:19  
Cytuj
A może Owsiak się zmieni? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 13:31  
Cytuj
Wystarczy chcieć znaleźć informacje na temat tego ile to Jurek kradnie z fundacji... a potem popukać się w chorą głowę. W tym kraju nie można chyba pomagać na większą skalę bez czepiania się ludzi o byle co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 13:55  
Cytuj
moja kasa moja sprawa czy daję na WOŚP czy nie - dlaczego najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nie dają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 14:22  
Cytuj
Serio uważacie że ny na forum obracając Owsiaka wiemy więcej niż profesorowie z klinik co chwala go.
Myślicie że Profesorowie z Klinik dziecięcych są w zmowa by wykorzystać dzieci by zbieramy do puszek i się dziela kasa?
Uważacie że autorytety medyczne pozwalają na swoich nazwiskach bogacic się Owsiak owi.... wstyd i ochyda... nie chce pomagać... nie pomagam.
Ale nie... trzeba obsrać kogoś... jak na polaka przystalo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 16:23  
Cytuj
Owsiak jest jak moneta - ma dwie strony.
Tę chlubną - organizuje akcję charytatywną na sprzęt do szpitali i jest chwalony przez ludzi.
I tę niechlubną - brak przejrzystości finansowej spółek powiązanych z WOŚP i demoralizacja na Woodstocku.

Jedni ludzie widzą tylko tą dobrą stronę i chwalą, a inni widzą tylko tą złą stronę i ganią.

A jakby tak popatrzyć na całość, to jak jego postępowanie ocenić?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2017r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Owsiak jest jak moneta - ma dwie strony.
Tę chlubną - organizuje akcję charytatywną na sprzęt do szpitali i jest chwalony przez ludzi.
I tę niechlubną - brak przejrzystości finansowej spółek powiązanych z WOŚP i demoralizacja na Woodstocku.

Jedni ludzie widzą tylko tą dobrą stronę i chwalą, a inni widzą tylko tą złą stronę i ganią.

A jakby tak popatrzyć na całość, to jak jego postępowanie ocenić?


Oceniam, że korzyści w szpitalach są nie do pogardzenia i daje do puszki, szanuję też młodież której chce się jednoczyć i zbierać.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 02:24  
Cytuj
Niema to dla mnie najmniejszego znaczenia, dopóki te pieniądze pomagają ratować życie. Wiele osób uzyskała pomoc dzięki tym pieniądzom i sprzętom. Mam kilku znajomych, których dzieci żyją tylko i wyłącznie dzięki takiej akcji i sprzętom zakupionym z tych pieniędzy. Polityka w tym wypadku nie interesuje mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 01:08  
Cytuj
Ja zawsze jakiś grosik wrzucę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 12:22  
Cytuj
W podziękowaniu za wrzucony "grosik" na Woodstocku u Pana Owsiaka można było nauczyć się wiązać hidżab :szok:

Skorzystaliście i umiecie już?

Obrazek

http://wolnosc24.pl/2017/08/03/u-owsiaka-nauczysz-sie-jak-wiazac-hidzab-warsztaty-dla-nowoczesnych-kobiet-na-przystanku-woodstock/


CYTAT

godzina: 10:00 - 13:00

Hidżab hidżabowi nierówny

Miejsce: Wioska Wielu Kultur

Zapraszamy do odkrywania niełatwej sztuki układania hidżabu. Niemal w każdym kraju nosi się go inaczej, a kobieca pomysłowość w tym zakresie nie zna granic!

Warsztaty startują od nowa o pełnych godzinach. Liczba miejsc ograniczona

Obrazek

http://woodstockfestival.pl/kto-zagra/stworz-harmonogram

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 12:55  
Cytuj
Rsta to że jesteś Pisowskim klakierem każdy widzi. Ale skoro udajesz katolika to doceń jego pracę. Brak ci konsekwencji w udawaniu porządnego człowieka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 13:00  
Cytuj
Bycie porządnym nie wyklucza pokazywania prawdy ...


CYTAT
Islamski hidżab, geje i sędziowie, czyli propaganda na Woodstocku


Obrazek

http://niezalezna.pl/200161-islamski-hidzab-geje-i-sedziowie-czyli-propaganda-na-woodstocku

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 13:07  
Cytuj
Wrzuć coś ze strony której właścicielem nie jest Pis. Tak jak nie wierzę w tvp, tvn i podobne ryje maryje, tak samo liczba portali naprawdę " niezależnych" jest bardzo mała. Coś się stało tobie że ludzie zobaczyli jak wiązać burkę?? U nas w kraju jest tak dobrze że młodzi zmywają się setkami z kraju, a w wielu nowych ojczyznacz wiedza może się przydać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 13:14  
Cytuj
Już z Polski ludzie tak nie wyjeżdżają jak kiedyś.

Czy Ty się słyszysz?
To się im może przydać?
I to jest bardzo smutne i właśnie przed tym chcę przestrzec.
Pokazać jaki cel przyświeca WOŚP-owi.
Uważam, że zbieranie na chore dzieci jest dobre, ale jest to tylko przykrywka pod takie właśnie działanie.
Islamizacji, demoralizacji, homoseksualizacji, źle pojętej wolności, zniewoleniu przez sekty, itd...

Tak ja to widzę, chciałbym się mylić, ale niestety co roku to bardziej widać neutralny
I inni ludzie też to już dostrzegają.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »