NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
prosze o argumenty, CZEKAM NA 5 ARGUMENTOW, KTORE PRZEKONAJA MNIE, ZE WARTO ODDAC SWOJ GLOS NA A.SZLEZAKA?
~~ironiaznu
ff
Wysłany: 27 Paź 2006r. 19:32  
Cytuj
ok...skonczmy ta niesmaczna wymiane zdan. Prosze o 5 argumentow, ktore pzekonaja mnie do oddania glosu na obecnego wlodarza Stalowej Woli.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2006r. 19:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~Powazny
ff
Wysłany: 28 Paź 2006r. 15:52  
Cytuj
Oj,Ciezko bedzie.

 
 
 
 
~~Jan
ff
Wysłany: 28 Paź 2006r. 19:02  
Cytuj
Dla mnie Szlezak nie istnieje.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Paź 2006r. 10:00  
Cytuj
mysle nad jednym i mam problemy

 
 
 
 
~~Paweł
ff
Wysłany: 7 Lis 2006r. 19:22  
Cytuj
zastanawialem sie dosc dlugo i nic! Szlezak juz mojego glosu nie dostanie na pewno!

 
 
 
 
~~Lilka
ff
Wysłany: 7 Lis 2006r. 19:26  
Cytuj
Tyly..

 
 
 
 
~~herman
ff
Wysłany: 7 Lis 2006r. 20:50  
Cytuj
Dam jeden!!! ale chyba wazny...
Przez cztery lata nie slyszalem nic o korucji tego pana!!
Pewnie bylem gluchy, ale o tym przekonaja mnie sztabowcy JKumiech pozdr.

 
 
 
 
~~Roma
ff
Wysłany: 7 Lis 2006r. 21:55  
Cytuj
Ja nie sztabowiec.A o naduzywaniu alkoholu slyszales?O arogancjii bucie.O lekcewazeniu ludzi?O klamstwach?O balaganiarstwie w papierach?Otym ze jest du..nie urzednik?etc.etc.

 
 
 
 
~~Monk
ff
Wysłany: 7 Lis 2006r. 22:27  
Cytuj
Ja na niego glosowalem 4 lata temu - ale teraz nie ma co marzyc o moim glosie zreszta tak samo jak Rzegocki i Sagatowska.

Tak po za tym to jego pracownicy nie maja nawet o nim dobrego zdania - mowia ze ochlejtus pod kazdym wzgledem - i bardzo czesto dlugo sie nie pojawial w urzedzie bo pil.

Ponadto wiele osob z SIPu zapisanych zostalo da liste pod naciskiem Szlezaka - nie mieli wyjscia bo... mozna stracic prace.

W chwili obecnej zastanawiam sie nad glosem dla Kotulskiego - bo zauwazylem jedno odnosnie niego: kazdy sie go boi wiec widac sa ku temu jakies powody.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Lis 2006r. 22:50  
Cytuj
apropos korupcji poczytaj debatę w sztafecie i wykorzystywanie pieniędzy publicznych w kampanii

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lis 2006r. 01:24  
Cytuj
Heh, jeśli to ma być kulturalna wymiana zdań... Ktoś rzuca jeden argument za a zaraz zostaje wyzwany od buców, przez kogoś kto wspomina coś o arogancji i braku kultury??? Sam jesteś aroganckim, niekulturalnym bucem!!!

 
 
 
 
~~Jaga
ff
Wysłany: 8 Lis 2006r. 18:06  
Cytuj
Buta nie ma nic wspolnego z bucem.Jezyk polski sie klania.Chociaz zgadzam sie z tym ze i jeden i drugi wyraz pasuje do Szlezaka jak ulal.

 
 
 
 
~~Mis
ff
Wysłany: 9 Lis 2006r. 09:18  
Cytuj
Ja nie wiedze zadnych argumentow "za" - szkoda ze inne miasta w regionie sie roziwjaja a tlyko Stalowa zostaje w tyle.

 
 
 
 
~~nemo
ff
Wysłany: 9 Lis 2006r. 12:52  
Cytuj
Mysle i mysle i nic nie moge wymyslic To zadanie przerasta mieszkancow naszego miasta.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »