NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Joker,
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 08:40  
Cytuj
Byłam wczoraj w Jokerze ze znjamomymi. Jedliśmy ciekawe danie Tartiflette(nie wiem czy dobrze napisałam) - jest to zapiekanka z ziemniaków, pieczarek i mięska z serem żółtym.cool girl porcja 11 zł ale naprawde ogromna.

No i co nas zaskoczyło są w Jokerze dowozy. good

//moderowano
- po co CAPSLOC W TYTULE ?
- zły dział !!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 08:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~mirra5
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 08:47  
Cytuj
Hej ja też jadłam to danie z Jokera jest świetne, porcje duże, można też zamówić małą.uśmiech

No i ten barman - brunet za barem robi wrażeniecool girl

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
Byłam wczoraj w Jokerze ze znjamomymi. Jedliśmy ciekawe danie Tartiflette(nie wiem czy dobrze napisałam) - jest to zapiekanka z ziemniaków, pieczarek i mięska z serem żółtym.cool girl porcja 11 zł ale naprawde ogromna.

No i co nas zaskoczyło są w Jokerze dowozy. good


Danie faktycznie dobre ok ale napisz mi czy boczek który w nim był posiadał mięso ? :cwaniak:
Zamówiliśmy kiedyś 6 porcji i w każdej nie było nawet śladu mięsa tylko sam tłuszcz good

Kolega podejrzewał, że to Dyzio obcina mięsko dla siebie na zapleczu potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 09:19  
Cytuj
Co do mięsa nie mam zastrzeżeń, ale następnym razem przyjrze się uważniejjezyk

kim jest wogóle Dyzio?zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Co do mięsa nie mam zastrzeżeń, ale następnym razem przyjrze się uważniejjezyk

kim jest wogóle Dyzio?zaklopotany


" No i ten barman - brunet za barem robi wrażenie " jezyk to właśnie Dyzio good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 09:26  
Cytuj
Ok to już wiemy kim jest Dyzio. No koleżanko mirra 5 ten tajemniczy przystojny brunet to Dyziocool girl
ale wracając do tematu to chętnie posłucham opini na temat innych dań. Ja zawsze oraniczałam się do pizzy - może czas poeksperymentować z innymi daniami?chytryco

 
 
 
 
~~mirra5
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 09:34  
Cytuj
hehe to już wiem że to Dyzio, warto przyjść dla Dyzia ;-)

Z przękąsek polecam grzanki koktajlowe, i fajnie że są dowozy będe z nich korzystać, bo warto pizze robią pysznąok

 
 
 
 
~~lampa 2
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 09:41  
Cytuj
to co jadłem i jest ok: sałatka grecka i chyba włoska z tuńczykiem, to danie miesne tarti... no i pizza , o grzankach koktailowyh nie słyszałem. Ale z dowozów skorzystam - dobre jedzenie przy dobrym piwie w domu a nie tym czym co tam serwuje nazywając piwem.

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 10:17  
Cytuj
Akcja - reklamuj Joker-a? Nagle sami wielbiciele tego lokalu zebrali się z rana umiech Jedynie k-bix obiektywnie napisał umiech wstyd! umiech

 
 
 
 
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 10:32  
Cytuj
lol umiech spadaj na drzewo. myślisz , że nie mam co robić tylko reklamować na siłe knajpe. Napisałam co myśle i skupiłam się na jedzeniu. Może czasem warto napisać coś co nam do przypadnie do gusty i szukać jakiś pozytywów w tym zapyziałym mieście. Gnoić można wszytko i wszystkich. To, że napisałam o jedzeniu wcale nie oznacza , że ta knajpa jest moją ulubioną.
Wkurw** mnie takie podejście jak Twoje. Ciekawa jestem co Ty masz do powiedzenia na temat kuchni w Jokerze? sciana

 
 
 
 
~~Gal.
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 10:37  
Cytuj
Kiedyś w Jokerze był fajny klimat - mam nadzieje że jeszcze tak będzie.

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 10:53  
Cytuj
Zainteresowana - zaskoczę Cie - pracowałem tam parę lat temu umiech Kuchnia? Była taka sobie. Raz robili dobrze a raz na odwal się. Tak było kiedyś. Nie wspomnę o właścicielu. Powiem tak - jakby był (i też była) na poziomie kuchni to byłoby dobrze umiech Lokal sam w sobie jest kiszkowaty (w/g mnie). Ciasno jak cholera, stoliki małe i do wygodnych dużo im brakuje. Za to dużym plusem jest to, że koncerty kiedyś się odbywały (jazz) ale k***a - nie taki lokal na takie zabawy umiech miejsca brak! umiech

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
lol umiech spadaj na drzewo. myślisz , że nie mam co robić tylko reklamować na siłe knajpe. Napisałam co myśle i skupiłam się na jedzeniu. Może czasem warto napisać coś co nam do przypadnie do gusty i szukać jakiś pozytywów w tym zapyziałym mieście. Gnoić można wszytko i wszystkich. To, że napisałam o jedzeniu wcale nie oznacza , że ta knajpa jest moją ulubioną.
Wkurw** mnie takie podejście jak Twoje. Ciekawa jestem co Ty masz do powiedzenia na temat kuchni w Jokerze? sciana


Wyluzuj trochę cool girl

Faktem jest, że te całe tartifle są smaczne no i klimacik lokalu jest spoko umiech i to chyba tyle plusów tego lokalu zdegustowany

Piwo z kija średnie zdegustowany ale najgorsza jest siekiera jaka tam panuje sciana
Człowiek wraca tak przesmierdnięty dymem, że nie da się tego opisać neutralny

Mimo wszystko lubię tam posiedzieć bo w sumie nie ma alternatywy dla Jokera w bliskiej okolicy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:14  
Cytuj
Lol widać znasz od kuchni kuchnie w jokerze. Po części się z Tobą zgadzam co do lokalu. Też pamiętam lepsze czasy tej knajpy, szanty itp. Teraz: beznadziejne piwo, obsługa w większości młodzież, no i chyba właściciele wiecznie dyżurujący przy barze oczywiście w towarzystwie jakiegoś drinka, ogólnie syf w lokalu. Ale pizze i inne dania są dla mnie ok i to , że nie musze tam iść , żeby coś zjeść też jest ok.

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:20  
Cytuj
Wybacz zainteresowana ale tak to wyglądało umiech Poza tym jeżeli chodzi o lokale to każdy ma swoje wymagania i oczekiwania. Mi tam Joker średnio na jeża leży umiech Wole np Klub Billa umiech K-bix - w Jokerze i Billi wyjdziesz prześmierdnięty dymem jezyk Ale w Billi jest nawet i ten bilard (3 stoły) i lotki umiech To już dodatkowa atrakcja jest dla klientów. W jokerze jedynie co jest to chyba maszyny jezyk Albo np Oscar umiech tylko, że sporo dzieciarni tam przesiaduje, chociaż czasami fajne dziewczyny przyjdą umiech

Poza tym K-bix
"nie ma alternatywy dla Jokera w bliskiej okolicy"
Jeżeli mieszkasz 'na białych blokach' to w okolicy będziesz miał jeszcze Rustice i chyba tyle jezyk Może czasami warto ruszyć 4 literki na miasto i poszukać fajnej knajpy umiech Kiedyś wstąpiłem do tego całego London Pub i muszę przyznać, że ciekawie tam jest umiech

A jeżeli chodzi właśnie o Jokera - browar, browar i jeszcze raz browar! Gorszych nie było?chytry umiech

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:23  
Cytuj
Kochanie umiech masz rację, jeżeli chodzi o pizze to mają tam naprawdę dobrą umiech tak samo sałatka grecka - ich sałatkę (z tamtego okresu) biorę za wzór. umiech A to dla Ciebie air kiss

 
 
 
 
~~zainteresowana
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:46  
Cytuj
No to w tej kwestii jesteśmy zgodniok Ale czym na całusa zasłużyłam to nie wiem ale miło zarumieniony cool girl

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:52  
Cytuj
Całus na zgodę całus

 
 
 
 
~~mirra5
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 11:55  
Cytuj
no prosze prosze jak tu sie romantycznie zrobilo uśmiech

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Wybacz zainteresowana ale tak to wyglądało umiech Poza tym jeżeli chodzi o lokale to każdy ma swoje wymagania i oczekiwania. Mi tam Joker średnio na jeża leży umiech Wole np Klub Billa umiech K-bix - w Jokerze i Billi wyjdziesz prześmierdnięty dymem jezyk Ale w Billi jest nawet i ten bilard (3 stoły) i lotki umiech To już dodatkowa atrakcja jest dla klientów. W jokerze jedynie co jest to chyba maszyny jezyk Albo np Oscar umiech tylko, że sporo dzieciarni tam przesiaduje, chociaż czasami fajne dziewczyny przyjdą umiech

Poza tym K-bix
\"nie ma alternatywy dla Jokera w bliskiej okolicy\"
Jeżeli mieszkasz \'na białych blokach\' to w okolicy będziesz miał jeszcze Rustice i chyba tyle jezyk Może czasami warto ruszyć 4 literki na miasto i poszukać fajnej knajpy umiech Kiedyś wstąpiłem do tego całego London Pub i muszę przyznać, że ciekawie tam jest umiech

A jeżeli chodzi właśnie o Jokera - browar, browar i jeszcze raz browar! Gorszych nie było?chytry umiech


Mieszkam niedaleko białych bloków i w sumie masz rację co do mojego lenistwa good
Ruszyć tyłek mogę gdzieś dalej ale z powrotem to już bywa różnie potluczony a kasa na taxi też nie zawsze zostaje jezyk

Bila jakoś mi nie leży a w Oskarze wali potem zdegustowany jak po wuefie w sali gimnastycznej sciana

London jest faktycznie pierwsza klasa ok tylko w weekendy czasami cięzko o miejsce.

Do zobaczenia na piwku :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lolo
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 12:44  
Cytuj
no london i joker to ostatnio ostro ulotki rozpowrzechnial o dowozach...no piwko w london ok ale joker porażżżżkkkkaaa

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
no prosze prosze jak tu sie romantycznie zrobilo uśmiech


dla Ciebie także się znajdzie całus całus

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »