NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sanki dla dziecka, gdzie gdzie gdzie
Posty: 23
Dołączył: 21 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 22:05  
Cytuj
gdzie kupie fajne sanki z oparciem i w przystępnej cenie????co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 22:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 22:48  
Cytuj
Ja kupowałam sanki w Maratonie.
Przeanalizuj sobie, bo w ofercie są przeróżne sanki - plastikowe, na płozach okrągłych - klasyczne, drewniane i masa różnych... aluminiowe, stalowe - normalnie cuda na kiju.
Pytanie - co jest dla Ciebie priorytetem.
Plastikowe na pewno lekko się ciągnie, ale środek ciężkości wypada dosyć wysoko i myślę, że bąbel może się wywracać. Zależy jeszcze w jakim wieku jest dziecko, ja mam niunię niecałe 4 latka. Jeśli dziecko potrafi się utrzymać, to smiało , to dobry wybór.
Ja pozostałam przy klasycznych drewnianych sankach - nie są za ciężkie, płozy mam drewniane, podbite metalową blaszką, która poprawia "ślizg". Stalowe wg mnie sa zbyt ciężkie i będą się zapadały w śniegu , którego nota bene u nas jest jak na lekarstwo). Przemyśl temat. Moja koleżanka kupiła sanki za prawie trzy stówy i w sumie prawie z nich nie korzysta, bo sa ciężkie, sakni szurają o podłoże i ciężko się nimi poruszać - a przeciez dzieciaczek też waży...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 23:39  
Cytuj
Choć nie lubię polecać allegro tu niestety zaproponuję. Wybór wszelaki plastik, drewno, metal, z oparciem, z rączką do pchania. Nie jednokrotnie z jakimś śpiworkiem lub chociaż z jakąś imitacją śpiworka. Sam dwa lata temu kupowałem. Minus faktycznie że nie obejrzy się na żywo, ale moje były zupełnie takie jak chciałem, a cena o parę dyszek niższa. Polecam coś upatrzeć sobie na mieście nawet w markecie, a kupić na allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2016r. 12:48  
Cytuj
Do rowerowego warto zaglądnąć.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »