NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
szynobus,
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 08:02  
Cytuj
jadąc szynobusem ze Stalowej Woli Południe do Lublina rano jedzie osiem minut i stoi w Rozwadowie dwadzieścia minut nie wiem po co czy nie mógł by odjeżdżać z Południa te dwadzieścia minut później co za dureń układa te rozkłady jazdy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 08:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 09:01  
Cytuj
Ciężko zrozumieć co napisałaś/eś.. Jeśli chodzi Ci o to ,że szynobus, który przyjechał z Rzeszowa stoi w Rozwadowie kilka-kilkanaście minut to odpowiedz jest jedna. Czeka na 'wolne' tory szynobusa który jedzie z Lublina do Rzeszowa. Są połączenia gdzie podjeżdża na stację Stalowa Wola - centrum. Najwidoczniej wtedy albo stwierdzili ,że nie 'będzie' pasażerów i nie wydłużyli trasy albo tory zajmuje inny skład.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 16 Wrz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 09:12  
Cytuj
W Sobotę jechałam właśnie tym szynobusem o 4:48 rano i jak stałam w Rozwadowie stwierdziłam,że osoba zmieniająca rozkład jazdy (dwa miesiące temu ten szynobus odjeżdzał o 5:27) nie wie, że pół godziny snu dla osoby, która ma wstać o 4 rano to jest jak wieczność umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 11:08  
Cytuj
o to chodzi że jadąc do Lublina pociąg po przejechaniu zaledwie pięciu kilometrów stoi dwadzieścia minut w Rozwadowie bez żadnej przyczyny tory są wolne i mógłby jechać dalej bo pytałem kierownika ale taki rozkład jazdy ,co na to planiści czy chodzi o to by ludzi zniechęcić do jazdy pociągami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 11:19  
Cytuj
Corona właśnie o ten pociąg chodzi, pytanie to kieruję do planistów rozkładu jazdy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 12:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
o to chodzi że jadąc do Lublina pociąg po przejechaniu zaledwie pięciu kilometrów stoi dwadzieścia minut w Rozwadowie


To że Ty przejechałaś tym pociągiem zaledwie 5km nie znaczy że pociąg przejechał tylko tyle. Domyślam się że stacja STW Poł nie jest jego stacją startową, a postój w Rozwadowie jest w połowie jego trasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 12:25  
Cytuj
maruda stacja Stalowa Południe jest stacją początkową i właśnie po ośmiu minutach jazdy pociąg stoi dwadzieścia minut nikt nie wie dlaczego choć tory wolne wcześniej w Rozwadowie zatrzymywał się i jechał dalej nie stojąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »