NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Adwokat, podwyżka alimentów i pozbawienie praw,
Posty: 2
Dołączył: 15 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 15:53  
Cytuj
Chce pozbawić ojca mojego dziecka praw rodzicielskich (od 10 lat zero zainteresowania) oraz podwyższyć alimenty, doradzicie jakiegoś niedrogiego adwokata? Ktoś z was już brał? Jakie są ceny mniej więcej za sprawę o alimenty i pozbawienie praw?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 15:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 16:54  
Cytuj
Tak to jest gdy się rodzi dziecko w wieku 19 lat...

Napisz do sądu wniosek o pozbawienie swojego byłego partnera praw rodzicielskich i podwyżkę alimentów + uzasadnienie. I czekaj. Albo cię wezwą, albo dostaniesz odpowiedź pocztą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 17:45  
Cytuj
CYTAT

Napisz do sądu wniosek o pozbawienie swojego byłego partnera praw rodzicielskich i podwyżkę alimentów + uzasadnienie. I czekaj. Albo cię wezwą, albo dostaniesz odpowiedź pocztą.


Przestań doradzać jak nie masz pojęcia o czym piszesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2016r. 17:48  
Cytuj
[cytat]Tak to jest gdy się rodzi dziecko w wieku 19 lat...a ja myslalam ze tak to jest jak sie trafi na gowno a nie faceta..mozna urodzic nawet jak sie ma 16 scie lat i spotkac faceta z jajami i kochajacego ojca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 14:06  
Cytuj
polecam adwokat Anna Cudna. Ma kancelarie na Popiełuszki, jest najlepsza do spraw rodzinnych, wpisz jej nazwisko w wyszukiwarke to uzyskasz jej dane kontaktowe,naprawde jest skuteczna,w razie pytan to zapraszam na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 16:20  
Cytuj
Tak się zastanawiam. Można kogoś polecić bo było się zadowolonym z jego usług. Ale na jakiej podstawie piszesz, że jest najlepsza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 19:17  
Cytuj
Na takiej podstawie źe specjalizuje się ona w prawie rodzinnym i była mają adwokacką w 3 róźnych sprawach i widziałem co potrafi,wszystkie wygrała,dlatego polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 19:24  
Cytuj
adwokat MATERKOWSKI polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Na takiej podstawie źe specjalizuje się ona w prawie rodzinnym i była mają adwokacką w 3 róźnych sprawach i widziałem co potrafi,wszystkie wygrała,dlatego polecam


No właśnie to napisałem - jesteś zadowolona i polecasz. Natomiast do pisania kto jest najleszy to chyba masz za mało informacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Chce pozbawić ojca mojego dziecka praw rodzicielskich ( od 10 lat zero zainteresowania ) oraz podwyższyć alimenty doradzicie jakiegoś nie drogiego adwokata? Ktoś z was już brał jakie są ceny mniej więcej za sprawę o alimenty i pozbawienie praw?


Coś mi się zdaje, że jak pozbawi się praw rodzicielskich to już z alimentów nici.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
Chce pozbawić ojca mojego dziecka praw rodzicielskich ( od 10 lat zero zainteresowania ) oraz podwyższyć alimenty doradzicie jakiegoś nie drogiego adwokata? Ktoś z was już brał jakie są ceny mniej więcej za sprawę o alimenty i pozbawienie praw?


Chcesz jednocześnie zwiększyć alimenty (czyli zyskać) i prosić o pomoc adwokata, któremu chcesz mało zapłacić (czyli zaoszczędzić). Z takim podejściem olej adwokata i zostań przy dotychczasowych alimentach. Bilans będzie taki sam jak do tej pory, a Twoje marzenia nadal pozostaną absurdem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 00:16  
Cytuj
CYTAT

Coś mi się zdaje, że jak pozbawi się praw rodzicielskich to już z alimentów nici.


Jedno nie przeszkadza drugiemu. Czym innym jest stwierdzenie ojcostwa z którego moze wynikać obowiązek alimentacyjny a czym innym władza rodzicielska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 11:39  
Cytuj
Jeśli ktoś nie wie po co sie głupio wypowiada? Pozbawienie wladzy nie wyklucza alimentow !

Pytam o radę jak wygląda cenowo pozbawienie wladzy u adwokata .
Jak z tematu wynika sama wychowuje dziecko 10 lat zero zainteresowania ojca dziecka wydaje mi sie ze sklania jak nic do podwyzki i pozbawienia wladzy ! Jesli ktos mial adwokata na sprawe o pozbawienie wladzy prosze o priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Tak to jest gdy się rodzi dziecko w wieku 19 lat...a ja myslalam ze tak to jest jak sie trafi na gowno a nie faceta..mozna urodzic nawet jak sie ma 16 scie lat i spotkac faceta z jajami i kochajacego ojca


Mela dawala za 14 wie o czym mowi mlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 13:04  
Cytuj
ona29 Do takiej sprawy nie potrzebny Ci adwokat, chyba że masz za dużo kasy i nie masz na co wydać umiech Wzory pism do sądu znajdziesz w internecie wystarczy odrobinę chęci !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 15:24  
Cytuj
Nacht,jak często słyszysz,ze jesteś debilem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 16:20  
Cytuj
CYTAT


Pytam o radę jak wygląda cenowo pozbawienie wladzy u adwokata .
Jak z tematu wynika sama wychowuje dziecko 10 lat zero zainteresowania ojca dziecka wydaje mi sie ze sklania jak nic do podwyzki i pozbawienia wladzy ! Jesli ktos mial adwokata na sprawe o pozbawienie wladzy prosze o priv


Odezwij sie na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Tak to jest gdy się rodzi dziecko w wieku 19 lat...a ja myslalam ze tak to jest jak sie trafi na gowno a nie faceta..mozna urodzic nawet jak sie ma 16 scie lat i spotkac faceta z jajami i kochajacego ojca


Mela twoje durne komentarze na tutejszym forum zwyczajnie mnie rozpier***ają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 21:41  
Cytuj
Polecam adwokat Agata Jakieła. Info na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Tak to jest gdy się rodzi dziecko w wieku 19 lat...a ja myslalam ze tak to jest jak sie trafi na gowno a nie faceta..mozna urodzic nawet jak sie ma 16 scie lat i spotkac faceta z jajami i kochajacego ojca


Mela dawala za 14 wie o czym mowi mlotek.
dawalam od urodzenia moja dupa moja sprawa.a ty heniek to prawiczek zadna nie chce dac tobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Tak to jest gdy się rodzi dziecko w wieku 19 lat...a ja myslalam ze tak to jest jak sie trafi na gowno a nie faceta..mozna urodzic nawet jak sie ma 16 scie lat i spotkac faceta z jajami i kochajacego ojca


Mela twoje durne komentarze na tutejszym forum zwyczajnie mnie rozpier***ają...
madzia marcin dziekuje za komplement poprawilas sobie humor tym wpisem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 13:30  
Cytuj
madzia marcin po kur....e to czytacie? poczytajcie z nudow pudelka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 20:16  
Cytuj
mecenas Zbigniew Materkowski - kancelaria na ulicy Okulickiego / koło / Banku Spółdzielczego za "aldikiem"ok

Bogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »