NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ekspres do kawy , .
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 14:35  
Cytuj
WITAM, chcę kupić fajny ekspres do kawy ( nie na kapsułki) taki nie drogi umiech żeby była dobra kawa i z mlekiem bo uwielbiam Late umiech
możecie mi cos polecić ?

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 14:35  
Cytuj

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 17:54  
Cytuj
Ja mam Włoski ekspres firmy Nivona nie ma ponoć lepszych koszt 1800 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 8 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 18:08  
Cytuj
De Longhi polecam. Poczytaj opinie i wybierz najlepszy model dla siebie:')

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 19:19  
Cytuj
Najlepszy ciśnieniowy, ja mam aktualnie Jura poczytaj o ekspresach tez kwestia ile chcesz wydać bo mona kupić ekspres i ekspres niby to samo ale niekoniecznie

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
WITAM, chcę kupić fajny ekspres do kawy ( nie na kapsułki) taki nie drogi umiech żeby była dobra kawa i z mlekiem bo uwielbiam Late umiech
możecie mi cos polecić ?


Jaka kwota? Czy musi być z młynkiem czy nie?
Ja mam na kapsułki, Tchibo, ale kapsułki można bez problemu potem napełniać swoją kawą (albo herbatą itp itd). Ekspres kosztował 200 zł a działa już parę lat umiech Do tego ma dyszę do spieniania mleka, więc wychodzi super Cafe Latte umiech Kawy robi bardzo dobre, testowane na kawoszach, co mają ekspresy za parę tysiaków umiech
Ale nie jest to automat pełny, trzeba trochę czynności wykonać ręcznie, takie automaty pełne to ok. 2 tyś niestety - ale niestety takie też są bardziej awaryjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 21:38  
Cytuj
Im wyższe ciśnienie tym kawa mniej kwaśna. Jak ktoś wyczulony na kwaskowy posmak kawy to ważne.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2007r.
Skąd: ze stalowej woli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2016r. 23:13  
Cytuj
Na alejach obok AutoCraftu masz sklep i kawiarnię Konesso tam na pewno Ci coś doradzą, widziałem dużo ekspresów na wystawce, więc jest w czym wybierać. Tu masz ich stronę umiech http://www.konesso.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
WITAM, chcę kupić fajny ekspres do kawy ( nie na kapsułki) taki nie drogi umiech żeby była dobra kawa i z mlekiem bo uwielbiam Late umiech
możecie mi cos polecić ?


Jaka kwota? Czy musi być z młynkiem czy nie?
Ja mam na kapsułki, Tchibo, ale kapsułki można bez problemu potem napełniać swoją kawą (albo herbatą itp itd). Ekspres kosztował 200 zł a działa już parę lat umiech Do tego ma dyszę do spieniania mleka, więc wychodzi super Cafe Latte umiech Kawy robi bardzo dobre, testowane na kawoszach, co mają ekspresy za parę tysiaków umiech
Ale nie jest to automat pełny, trzeba trochę czynności wykonać ręcznie, takie automaty pełne to ok. 2 tyś niestety - ale niestety takie też są bardziej awaryjne.


kwota . hmm najlepiej do 1000,ale wiem ze to nie realne- raty tylko mnie ratuja heeee.
młynek musi ale tez i nie musi , grunt żeby kawa była dobra.mam w domu dolce gusto - ale już mi się znudzila ta kawa - jak ktoś chce sprzedam go za 200zł umiech

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Jaka kwota? Czy musi być z młynkiem czy nie?
Ja mam na kapsułki, Tchibo, ale kapsułki można bez problemu potem napełniać swoją kawą (albo herbatą itp itd). Ekspres kosztował 200 zł a działa już parę lat umiech Do tego ma dyszę do spieniania mleka, więc wychodzi super Cafe Latte umiech Kawy robi bardzo dobre, testowane na kawoszach, co mają ekspresy za parę tysiaków umiech
Ale nie jest to automat pełny, trzeba trochę czynności wykonać ręcznie, takie automaty pełne to ok. 2 tyś niestety - ale niestety takie też są bardziej awaryjne.


kwota . hmm najlepiej do 1000,ale wiem ze to nie realne- raty tylko mnie ratuja heeee.
młynek musi ale tez i nie musi , grunt żeby kawa była dobra.mam w domu dolce gusto - ale już mi się znudzila ta kawa - jak ktoś chce sprzedam go za 200zł umiech
[/cytat]

No to polecam jak mówiłem Tchibo umiech Kawa naprawdę dobra, a kapsułki można sobie samemu napełniać kawą jaką się chce umiech
200-300 zł taki ekspres umiech Idealny dla nie STRASZNIE wymagających umiech
Za tysiaka to kupisz jakiś fajny kolbowy, Delonghi czy tego typu.
Ale teraz pytanie drugie - ręczny czy automat ;) Ma robić tylko espresso czy już bajery typu Latte z automatu umiech
Idź do Konesso kawiarni albo ich sklepu i pogadaj, tam są fascynacji to doradzą, ale nie za tysiaka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Ja mam Włoski ekspres firmy Nivona nie ma ponoć lepszych koszt 1800 zł


Nivona jest Niemiecka, a lepsza firma to Jura - Szwajcaria.
Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 16:43  
Cytuj
Polecam ekspresy firmy Jura użytkuje od paru lat i jestem zadowolona. Mama posiada Nivone i tez dobrze sie sprawuje. Kupowaliśmy w BS Caffe obecne Konessco.Polecamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 17:21  
Cytuj
kupujesz Kimbo,arabicę zalewasz gorąca wodą,czekasz 5 minut słodzisz czym chcesz Fusy niech opadną i jazda!Najlepszy express i jak jeszcze grubo zmielona i czasami kawałek ziarenka poczuje,mniam!Swego czasu do tego najlepszy był cybuch ale nie pale już kilkanaście lat...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2016r. 20:38  
Cytuj
To ja polecam DeLonghi EC 220.CD mam od 2 lat i teraz mają też rodzice tylko nowszą wersję EC 221, prosty w obsłudze, nic się nie psuje, niedrogi,dobra kawa, dobre opinie w necie. Ma spieniacz do mleka ale je piję czarną więc nie używam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 11:37  
Cytuj
Sprawdz PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2016r. 20:19  
Cytuj
Jura, Nivona, za 2,5 tys kupisz juz sensowny automat z Nivony, z jury za 3,5 w góre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 01:27  
Cytuj
Podbijam temat. Jaki tani ekspres ciśnieniowy polecacie?
Chodzi mi o ekspres kolbowy do 500-600 zł. Na allegro jest tego pełno.
Ktoś miał z konkretnym modelem doświadczenie i coś poleci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 08:45  
Cytuj
Testowałem przez 3 lata delonghi, nie polecam, ciągle problemy, to woda cieknie to znowu zawiesza się, aż wreszcie spalił się termoblok, koszt naprawy ok 300 zł, chętnie odstąpię za 2 stówki może ktoś sobie naprawi, kupiłem Jura e75, rewelacja, inna jakość wykonania, kupiłem używany z serwisu z gwarancją za 800 zł (nowy 4 tys), polecam warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 15:53  
Cytuj
Zelmer.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2016r. 18:57  
Cytuj
polecam Nivonę cafe romantica tańszy model ,kupiłem w internecie za około 1700 zł trzy lata temu i do dziś działa bez zarzutu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »